Nejhranější hry online zdarma

Hra - Ant Soldier
Ant Soldier je retro logická hra inspirovaná známou hrou Lemmings. Cílem hry je dostat do cíle co nejvíce mravenců. Přitom však budete muset některých obětovat, aby využili své speciální schopnosti a pomohli těm ostatním zdolat všechny překážky.

0,83 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Click Bots
V logické hře s názvem Click Bots budete mít za úkol dostat do cílových dveří co nejvíce panáčků. Protože je však cesta k cíli plná rozličných překážek, budete muset některé panáčky obětovat a zajistit tak ostatním bezpečný postup.

6,41 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Waterfalls
Ve hře Waterfalls bude vaším úkolem naplnit všechny prázdné nádoby. K tomu je nutné správně nasměrovat tok vody. Využít k tomu můžete šipky a další herní prvky. Důležité je přitom brát v úvahu gravitaci a odraz proudu vody od stěn.

0,75 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Chisel 2
Chisel 2 je pokračování postřehové logické hry, ve které opět budete mít za úkol v každém kole zmenšit jednu planetu. K tomu vám poslouží vrták umístěný na hlavě hlavní postavy, kterým lze vrtat na libovolném místě. Musíte si však dávat pozor, abyste přitom nenarazili na nepřátelské příšerky.

0,05 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Chisel
V postřehové logické hře Chisel budete mít za úkol pomoci hlavní postavičce v každém kole zmenšit jednu planetu na požadovanou velikost. Přitom můžete využívat velký vrták, který planetu rozřízne na polovinu a tím ji o kousek zmenší. Dávejte si však přitom pozor, abyste nenarazili na nepřátele.

1,39 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Monsterland 2
Monsterland 2 je druhý díl super logické hry, ve které bude opět vaším úkolem pomoci malé červené příšerce probudit jejího velkého kamaráda. Toho docílíte jen za pomoci správného odstraňování různých herních prvků. Kromě správného postupu je důležité i dobré načasování.

2,63 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Monsterland
V logické hře Monsterland bude vaším úkolem pomoci malé červené příšerce jménem Junior probudit jejího velkého kamaráda. Nejprve však Juniora musíte k jeho kamarádovi dostat a to za pomoci správného odstraňování ostatních herních prvků. Celkově ve hře na vás čeká 32 zábavných levelů.

2,03 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Farm Girl
Cílem hry Farm Girl je za pomoci vhodného zmenšování a zvětšování herních prvků dostat mladou farmářku k dřevěné bráně. Přitom však musíte počítat s tím, že zvětšovat herních prvků je možné pouze v případě, že jste posbírali dostatek energie ze zmenšování.

3,55 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Blow and Raze
Ve hře Blow and Raze budete mít za úkol demolovat různé budovy a konstrukce za pomoci výbušnin. Úkol to však není jednoduchý, jak by se mohlo na první pohled zdát, protože výbušnin máte jen omezené množství a budova se musí zhroutit pod vyznačenou linii.

6,83 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Assembler 4
Assembler 4 je další díl logické hry, ve které budete mít za úkol dostat všechny barevné krabice na vyznačené místo. To bude vyžadovat velkou dávku zručnosti, protože ve hře platí všechny fyzikální zákony.

1,35 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Assembler 3
Prokažte svou zručnost a logické myšlení v třetím pokračování logické hry Assembler. V každém kole bude vaším úkolem dostat zelený objekt na vyznačené místo. K tomu je potřeba použít ostatní objekty, které vám můžu pomoci ale i celou situaci značně zkomplikovat.

1,25 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Assembler 2
V druhém pokračování hry Assembler na vás čekají opět desítky rozmanitých levelů, ve kterých bude vaším úkolem dostat zelené krabice do přesně vyznačené zóny. K tomu vám mohou pomoci další herní prvky, které je nutné umístit na správné místo.

0,60 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Fodder
Cílem hry Fodder je nakrmit v každém kole hladová zvířátka. Abyste ke každému zvířátku mohli dopravit pamlsek, který má rádo, je potřeba ve správném pořadí přeseknout lana, na kterých vysí potrava či další herní prvky. Dokážete zdolat všechny levely?

1,05 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - West Train 2
Hra West Train 2 vás přenese na Divoký západ, kde budete muset s malým vláčkem posbírat všechny pytle a měšce se zlatem. V cestě vám však budou stát bandité, kterým se můžete vyhnout správným použitím některého z herních prvků. Důležité však bude i správné načasování.

2,73 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Max Damage 3
V logické hře Max Damage 3 se opět zahrajete na ničitele, který má za úkol zlikvidovat zboží ve stanovené ceně. Předměty můžete ničit za pomoci děla, které je potřeba namířit správným směrem tak, abyste zničili ty nejcennější předměty. Čím větší škodu napácháte, tím víc hvězdiček v daném kole získáte.

2,16 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné