Nejhranější hry online zdarma

Hra - Bristlies Level Pack
V pokračování logické hry s názvem Bristlies Level Pack bude opět vaším cílem dopravit malé příšerky do krabic stejné barvy. Ke splnění každého kola je nutné zvolit správné pořadí použiti herních prvků, které se nacházejí na hrací ploše. Snažte s být při řešení co nejrychlejší, abyste získali maximum bodů.

3,53 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Max Damage 2
Max Damage 2 je pokračování logické hry, ve které je potřeba za pomoci kanónu zničit drahé předměty. V každém kole se bude nacházet několik různých předmětů, které se liší svou cenou. Abyste mohli postoupit do dalšího levelu, je potřeba zničit věci ve stanovené ceně.

2,36 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Rolling Fall 3
V pokračování hry Rolling Fall 3 bude opět vaším úkolem zničit v každém kole všechny zombie. Nožem prosekejte řetězy ve správném pořadí a v pravý čas, aby olověné koule, které na nich visí zasáhly svůj cíl. Čím rychleji se vám podaří každý level dokončit, tím více bodů získáte.

2,03 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Rolling Fall
Ve hře Rolling Fall budete mít za úkol v každém kole zlikvidovat všechny zombie. Za pomoci nože musíte ve správném pořadí prořezat řetězy s železnými koulemi tak, abyste zasáhli všechny zombie. Dokážete zdolat všechny levely?

2,25 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - The Brain Easter
The Brain Easter je logická hra, ve které je potřeba v každém kole dopravit skupinku zvláštních stvoření k jejich potravě - mozečkem. Každé stvoření má jiné vlastnosti a možnosti pohybu a vy tak musíte přemýšlet, jak jejich schopnosti využijete na splnění úkolu.

2,83 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Flooded Village
V této hře se ocitnete na pobřeží, na kterém uvízlo několik pirátů. Vaším úkolem bude vykopat vodní kanály a dostat tak piráty zpět do moře. Kromě toho musíte dostat vodu i k malým stromečkům. Dávej si však pozor, aby se voda nedostala k obyčejným lidem, kteří by záplavu nepřežili.

3,76 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - FWG Bridge 2
FWG Bridge 2 je pokračování stavitelské hry, jejímž cílem je vybudovat most tak, aby se postavičky mohli bezpečně dostat z jednoho kraje propasti na druhý. Při stavbě mostu dbejte především na jeho celkovou pevnost, ale musíte počítat s tím, že máte na stavbu jen omezené množství peněz.

2,97 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - FWG Bridge
Ve hře FWG Bridge se stanete konstruktérům mostů, přičemž vaším úkolem v každém kole bude postavit dostatečně pevný most, po kterém mohou přejít panáčci. V editoru pospojujte jednotlivé prvky do pevné konstrukce, přičemž musíte počítat s omezeným rozpočtem. Následně můžete váš most otestovat.

0,64 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Tofu Ninja
Ve hře Tofu Ninja uplatníte své logické myšlení, ale přijdou si na své i milovníci akčních skákaček. S malým ninjou totiž budete překonávat v jednotlivých kolech nástrahy a nebezpečné nepřátele. Využít k tomu můžete ninja hvězdice a samozřejmě svou rychlost a chytrost ;)

4,96 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Demon Destoryer
V každém kole této logické hry bude Vašim úkolem sestřelit z plošin zpět do pekla všechny démony. Sloužit Vám k tomu budou několik postviček s různými vlastnostmi. Čím lépe bude mířit a plínovat, tím více hvězd nakonec kola dostanete. Za zvězdy se Vám potom můžou otevřít bonusové levely.

2,86 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Kaboomz 3
Ve třetím díle výborné logické hry Kaboomz najdete opět spoustu balónků, které bude třeba v každém kole zničit ve spoustě nových zajímavých levelů. Uplatněte své schopnosti správně mířit i plánovat a nechte všechny balónky prasknout dříve, než Vám uletí z herní plochy.

2,39 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Kaboomz 2
Zahrajte si druhý díl pěkné logické hry, která prověří i Vaši mušku při míření a postřeh. Opět zničte v každém kole všechny balónky, do kterých můžete střílet z děla, nebo je nechat naletět na ostré hrany a hroty. Důležité je, nenechat zádný uniknout z herní plochy.

2,17 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Kaboomz
Je tady první díl velice oblíbené série Kboomz, ve které je hlavním cílem zlikvidovat všechny balónky na herním poli. Můžete využít výstřel z děla nebo i ostatních herních prvků. Hlavně Vám nesmějí balónky z herní plochy uletět. Proto uplatněte dobrou mušku i rozvahu.

1,66 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Penguin Slice 2
Je tady pokračování výborné logické hry, ve které máte za úkol zničit vždy všechny tučňáky na herní ploše. Opět k tomu budete muset použít vhodných řezů tak, aby padající trosky zasáhly zlé tučňáky a neohrozily miminka. Stejně jako v prvním díle bude míra Vašeho úspěchu záležet na množství řezů, které využijete.

0,01 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Penguin Slice
Zničte všechny zlé tučňáky na herní ploše. A to tak, že promyšleně rozříznete konstrukce které je chrání. Čím méně řezů použijete, tím víc bodů za svůj výkon dostanete. Musíte si ale dávat pozor, abyste neublížili lidem, to byste pak museli kolo opakovat.

0,01 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné