Kategorie Nejlepší logické hry

Hra - Marshmallow's Escape
V logické hře Marshmallow 's Escape budete mít za úkol dostat hlavního hrdiny v každém kole do cílových dveří. K dispozici přitom budete mít různé herní prvky, které je potřeba vhodně využít.

5,77 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Fish Salvage
Fish Salvage je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol dostat rybičku do akvária. K dispozici budete mít speciální přísavku, kterou můžete posouvat herní prvky a vytvořit tak pro rybičku bezpečnou cestu. Dávejte si pozor, aby vám rybička nespadla mimo hrací plochu.

3,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bad Piggies Online 2017
V logické hře Bad Piggies Online 2017 budete mít za úkol dostat všechny prasátka bezpečně do cíle. Aby se vám to podařilo, musíte jim sestrojit vůz, který je tam dostane. Nakombinujte správně všechny části vozu a následně se snažte jeho pohyb ovlivnit za pomoci vhodné interakce.

5,73 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Build Balance 2
Build Balance 2 je hra, která prověří nejen vaše logické myšlení, ale i šikovnost. Vaším úkolem bude v každém kole naskládat na sebe všechny geometrické tvary tak, aby byly v dokonalé rovnováze a žádný z nich nespadl mimo hrací plochu. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

2,59 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Balloons Vs Zombies 4
Balloons Vs Zombies 4 je akční logická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat všechny zombie Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít rozdílnou munici, kterou máte k dispozici. Mějte však na paměti, že v každém kole máte pouze omezený počet nábojů.

4,11 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bread Pit 2
Bread Pit 2 je zábavná logická hra, ve které budete muset dostat plátek chleba do topinkovače. V každém kole přitom budete muset vhodně využít dostupné herní prvky a s jejich využitím chleba nasměrovat správným směrem. Snažte se po cestě vysbírat všechny plátky sýra.

3,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - VooDoo Boom
VooDoo Boom je logická hra, ve které budete mít za úkol zničit v každém kole jeden totem. K dispozici budete mít bombu, kterou je potřeba za pomoci správné interakce s okolními prvky dostat tam, kam potřebujete. Kromě toho musíte i vhodně naplánovat její výbuch.

6,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Spells and Orcs
Spells and Orcs je akční logický hra, ve které musíte pomoci čaroději zničit všechny orků. K dispozici budete mít různé kouzla, které je potřeba vhodně kombinovat a použít na různé herní prvky tak, abyste orků zneškodnili.

6,66 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Crafting Story
Ve hře Crafting Story budete mít důležitou roli - vytvořit svět podle svého obrazu. Na začátku hry se bude na Zemi nacházet jen několik prvků, které musíte vhodně kombinovat a vytvářet tak z nich vítr, déšť či například oheň.

5,28 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Space
Přinášíme vám další díl logické hry Cover Orange: Journey Space, ve které se tentokrát vydáte do vesmíru. Vaším úkolem bude zachránit pomeranče před zlověstným mrakem. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít všechny dostupné prvky.

7,55 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jellies Throng
Jellies Throng je akční logická hra, ve které budete mít za úkol zničit všechny příšerky, které se nacházejí na hrací ploše. Aby se vám to podařilo, musíte příšerky dostat k ostnem nebo jejich navzájem srazit. K tomu budete využívat dostupné herní prvky.

4,79 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cat Around the World: Alpine Lakes
Cat Around the World: Alpine Lakes je další díl úspěšné logické hry, ve které se tentokrát s hladovou kočkou vydáte k alpským jezerům. V každém kole bude váš úkol stejná - dostat ke kočce jídlo za pomoci vhodné interakce s okolními prvky.

9,68 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Piggy Wiggy 4: Zombie Edition je čtvrtý díl skvělé herní série, ve které tentokrát budete muset dostat zombie prasátka k chutným mozečkem. Selata můžete přesouvat za pomoci lan a jejich přichytávání na různé herní prvky.

5,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Diamond Adventure
V logické hře Ninja Diamond Adventure budete mít za úkol dostat ninju v každém kole k vzácnému diamantu. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využívat různé herní prvky, jako jsou pohyblivé plošiny či například teleporty.

1,88 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Alien Acquit
Cílem logické hry Alien Acquit je dostat mimozemšťana k jeho létajícímu talíři. To nebude vůbec jednoduché, protože v cestě vám budou stát různé překážky. Navíc pohybovat se můžete jen za pomoci přichytávání lana.

3,82 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné