Kategorie Nejlepší logické hry

Hra - Liquid Measure 3: Poison Pack
Liquid Measure 3: Poison Pack je další díl skvělé logické hry, ve které budete muset tentokrát dostat kyseliny do připravených nádob. Aby se vám to podařilo je potřeba na hrací ploše správně rozmístit potrubí, nádoby i nádrže s kyselinou.

6,99 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Good Daddy 2
V druhém pokračování logické hry Good Daddy 2 budete mít opět za úkol pomoci vašemu synovi zdolat všechny překážky a tím mu umožnit, aby se dostal do školy. Využít přitom můžete vaši schopnost, díky které se dokážete proměnit na různé objekty.

7,70 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Chu Rescue
Chu Rescue je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat eskymáka uvězněného v ledu do bezpečí. Kromě toho je potřeba za pomoci ledu zvednout hladinu vody na požadovanou úroveň. Musíte si však přitom dávat pozor, aby se eskymák neutopil.

4,43 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Good Daddy
Good Daddy je logická hra, ve které se vžijete do role starostlivého otce, který má za úkol dopravit svého syna bezpečně do školy. V každém levelu však budou na vás čekat rozličné překážky a nástrahy, které je potřeba za pomoci logického myšlení zdolat.

4,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Golden Scarabaeus
Golden Scarabaeus je logická hra, ve které budete mít za úkol posbírat s kostkou všechny zlaté sošky skarabeů. Kostka se nedokáže hýbat normálně, avšak dokáže měnit svou gravitaci. Kromě toho bude potřeba využít i další herní prvky.

4,66 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Evil Toys
V akční logické hře Evil Toys budete mít za úkol zlikvidovat všechny zlé hračky. Využít k tomu můžete zbraň, kterou budete mít k dispozici. Zbraní je možné zničit nejen samotné hračky, ale i herní prvky, které vám budou překážet.

0,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Doctor Acorn: Birdy Level Pack
Doctor Acorn: Birdy Level Pack je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat hlavního hrdinu přes 24 levelů plných překážek a nástrah. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně používat ventilátory, tlačítka a další herní prvky.

6,58 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Autumn, I and my clon
V logické hře Autumn, I and my clon bude vaším úkolem v každém kole vytvořit po určitou dobu dostatečné množství klonů. Aby se vám to podařilo, musíte správně použít klonovací brány, které lze různě roztahovat ai další herní prvky.

9,59 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Swapster
Swapster je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat mimo hrací plochu všechny zlé příšerky. Aby se vám to podařilo, je potřeba příšerky mezi sebou různé vyměňovat. Dbejte přitom na to, aby se nic nestalo hlavnímu hrdinovi.

8,94 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Shell Lost
V logické hře Shell Lost bude vaším úkolem dostat šneka k jeho ulitě. Aby se vám to podařilo musíte správně odstraňovat jednotlivé herní prvky a pohyb šneka tak usměrnit požadovaným směrem. Podaří se vám úspěšně zdolat všechny levely?

1,82 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Numz World
Numz World je dobrodružná logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol dostat hlavní postavičku k cílovým dveřím. Pohybovat se můžete jen přímo od jedné stěny ke druhé. Po cestě se budete muset vyhýbat mnoha překážkám a nepřátelům.

12,95 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Monsterventures Space Crashes
Monsterventures Space Crashes je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat v každém kole malou příšerku do cíle. Snažte se přitom po cestě posbírat všechny ozubená kolečka. Vyhýbejte se přitom nepřátelům a všem nástrahám.

4,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Find the Candy
V logické hře Find the Candy bude vaším úkolem najít v každém kole barevný bonbón. Ten je často velmi dobře ukrytý, takže budete muset odsouvat a různě přesouvat herní prvky. Často bude potřeba zapojit i logické myšlení, díky kterému se vám daný level podaří vyřešit.

5,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Candy Ride
Pokuste se dostat co nejvíce kulatých bonbónů k mlsnému chlapci v logické hře Candy Ride. Po cestě si budete muset poradit s různými překážkami a nástrahami. Hra vyžaduje nejen logické myšlen , ale i zručnost a správné načasování.

3,78 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Bobby Aboard
Dostaňte mimozemšťana jménem Bobby zpět do jeho létajícího talíře v logické hře Bobby Aboard. K pohybu po hrací ploše budete využívat vystřelovací lano, které vám navíc pomůže zdolat i mnohé překážky. Dokážete úspěšně absolvovat všechny levely?

1,74 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné