Kategorie Nejlepší logické hry

Hra - Symmetry Game
Symmetry Game je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat dvě příšerky do cíle. Příšerky se vždy pohybují navzájem opačným směrem, takže budete muset jejich cestu dobře promyslet. Kromě toho se lehce nažloutlá v každém kole posbírat všechny zlaté hvězdičky.

2,82 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Teleport Gun
V logické hře Teleport Gun musíte pomoci lišákovi dostat se do cílových dveří. Předtím však vysbírejte všechny hvězdičky a především klíč, který vám dveře odemkne. Pohybovat se budete za pomoci teleportační zbraně, které vás dokáže přesunout vždy jen o určitý kus dál.

3,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Safari Time 2
V logické hře Safari Time budete mít za úkol dostat zebru v autíčku skrz safari plné rozličných překážek a nástrah. Aby se vám podařilo všechny překážky zdolat, musíte vhodně odebírat některé herní prvky, které se nacházejí na hrací ploše.

7,55 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the Puddle 3
Piggy in the Puddle 3 je další díl skvělé logické hry, ve které budete mít za úkol dostat prasátko do nádoby s blátem. Pomáhat vím přitom budou ostatní zvířátka, které je potřeba vhodně využít. Kromě toho se snažte posbírat všechny žaludy.

4,44 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Heartys Quest
Hearts Quest je logická hra, ve které musíte dostat srdíčko v každém kole do cíle. Aby se vám to podařilo, je potřeba po cestě sbírat klíče, které vám postupně odemknou truhly překážející v cestě. Také se vyhněte všem nepřátelům, kteří na vás ve vyšších levelech čekají.

4,49 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Xmas Boom
Xmas Boom je logická hra, ve které musíte v každém kole zničit všechny příšery. Aby se vám to podařilo, je potřeba k příšerám dostat bombu. Toho docílíte pouze vhodnou interakcí s herními prvky. Navíc se snažte vysbírat všechny bonbóny.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sugar, sugar the Christmas special
Sugar, sugar the Christmas special je viannočné pokračování logické hry, ve které budete mít za úkol dostat zrnka cukru do připravených sklenic. Abyste uspěli, musíte vytvářet pro cukr vhodné cestičky a ve vyšších kolech i měnit gravitaci či zabarvení cukru.

3,63 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Treasures Boom
V logické hře Treasures Boom bude vaším úkolem dostat bombu k truhle s pokladem a tím ji otevřít. Bombu musíte navíc i včas aktivovat, aby vybuchla přesně v momentě, když se k truhle přiblíží. Nezapomeňte přitom vysbírat všechny zlaté mince.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Robin Cat
Robin Cat je logická hra, ve které budete muset dostat jídlo od jedné kočky k druhé. Aby se vám to podařilo, musíte na hrací ploše vhodně rozmístit šipky, které nasměrují jídlo požadovaným směrem. Kromě toho se snažte posbírat všechny hvězdičky.

2,04 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 7
V logické hře Amigo Pancho 7 se s mexičanem vydáte do Egypta, abyste získali vzácné poklady, které se nacházejí ve starých hrobkách. Po cestě si budete muset poradit se spoustou překážek, které je možné řešit pouze vhodnou interakcí s okolními prvky.

7,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - The Big Escape 2: Earth Adventure
The Big Escape 2: Earth Adventure je logická skákačka, ve které musíte dostat malého mimozemšťana k jeho létajícímu talíři. V cestě vám však budou stát překážky, jako například vražedné ostny, kterým je potřeba se za každou cenu vyhnout.

3,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Super Bomb
Super Bomb je akční logická hra, ve které musíte v každém kole za pomoci bomby zničit špatnou příšeru. Abyste bombu k příšeře dostali, je potřeba vhodně využít herní prvky, jako jsou například ventilátory. Podaří se vám dokončit všechny levely?

1,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Spaceman Max 2
Spaceman Max 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdiny pryč z hrací plochy. V cestě za svobodou vám však stojí množství nepřátel a překážek, které musíte odstranit za pomoci vhodného odebírání různých herních prvků.

5,30 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Disaster Will Strike 6 New Disasters
Disaster Will Strike 6 New Disasters je akční logická hra, ve které bude vaším cílem zničit v každém kole všechny vajíčka. K jejich zničení musíte vhodně využít různé přírodní katastrofy, jako je například zemětřesení či pád meteoritu.

8,53 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Gangsters
V logické hře Cover Orange: Journey Gangsters budete mít za úkol v každém kole ochránit pomeranče před útokem nebezpečných mraků. K jejich ochraně musíte využít různé herní prvky, které je potřeba správně umístit na hrací plochu.

7,40 MB | Logické superhry

Spustit Podobné