Kategorie Nejlepší logické hry

Hra - Viking vs Zombies
Viking vs Zombies je akční logická hra, ve které budete mít za úkol pomoci vikingovi zlikvidovat všechny zombie. K dispozici budete mít omezené množství stříl, které můžete v každém kole využít. Snažte se každé kolo dokončit na co nejmenší počet stříl.

2,48 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - SpinIn
SpinIn je zajímavá logická hra, ve které budete mít za úkol kámen označený diamantem dostat ven z bludiště. V bludišti se nacházejí i další kameny, které vám blokují cestu ven. Abyste je překonali a mohli se dostat ven musíte vhodně natáčet celé bludiště.

10,97 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Push Your Hero
V logické hře Push Ur Hero budete mít za úkol dostat hlavního hrdiny k létajícímu talíři. K rozpohybování hrdiny budete využívat trampolínu, kterou je potřeba obratně manévrovat. Dávejte si přitom pozor, aby hrdina nespadl mimo hrací plochu.

5,67 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Ghostbombers 2
Ghostbombers 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol pochytat všechny duchy. Abyste ducha mohli chytit, musíte ho dostat mimo plošiny. Toho docílíte za pomoci bomb, které je potřeba nechat vybuchnout na správném místě.

3,72 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Crowns
V logické hře Catch the Crowns bude vaším úkolem zničit všech rytířů nacházejících se před hradbami města a získat tak zlatou korunu. K jejich zničení můžete využívat kameny či další předměty, které je potřeby vhodně upustit na hrací plochu.

6,20 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Rich Man Island Survival
Rich Man Island Survival je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat hlavního hrdinu bezpečně ven z každého kola. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně interagovat s okolními prvky. Snažte se přitom v každém kole najít a posbírat všechny diamanty.

11,37 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Push Ur Hero
Push Ur Hero je logická hra, která prověří i vaši šikovnost a zručnost. Vaším úkolem bude v každém kole dostat příšerku do létajícího talíře na konci kola. S příšerkou budete však manipulovat jen za pomoci trampolíny. Pokuste se také vysbírat všechny hvězdičky.

5,67 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Age Manipulations 2
V logické hře Age Manipulation 2 budete mít za úkol odstranit v každém kole z hrací plochy všechny červené kostky. Aby se vám to podařilo, musíte ostatním kostkám přidávat nebo ubírat věk a tím je podle potřeby zvětšovat či zmenšovat.

2,21 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Apple 2
Catch the Apple 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat ježka ke všem jablíčkům. V jednotlivých levelech budete muset správně použít herní prvky tak, abyste k jablíčkům dostali a zároveň se vyhnuli všem ostnem a dalším nebezpečím.

4,95 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Balloon Hero
Balloon Hero je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdinu přes desítky překážek bezpečně do cíle. Pohybovat se budete za pomoci balónu, takže se musíte vyhýbat ostnem, laserem a dalším nebezpečným předmětem.

9,58 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Nightflies 2
Ve druhém pokračování logické hry Nightflies 2 budete mít opět za úkol dostat svítící koule na své místo. Aby se vám to podařilo, musíte si nejprve poradit s různými překážkami, které vám budou stát v cestě. V tom vám pomohou berušky, které stačí na plochu jen vhodně umístit.

8,29 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Micrics
Micrics je logická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat všechny nebezpečné bacily. Využívat k tomu budete malé příšerky, které můžete různě posouvat či mezi sebou spojovat. Kromě toho se snažte v každém kole vysbírat všechny hvězdičky.

4,69 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Magic Safari 2
Pomozte zombie projít přes safari plné překážek v logické hře Magic Safari 2. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít čtyři různé akce, které dokáží ovlivnit gravitaci či tvar jednotlivých herních prvků.

8,18 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Furry Brothers
V logické hře Furry Brothers budete mít za úkol dostat míč k malé příšerky. Aby se vám to podařilo, musíte z hrací plochy vhodně odebírat některé herní prvky. Kromě toho se snažte vysbírat po cestě všechny hvězdičky.

2,84 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Bouncy and Monsto
Bouncy and Monsto je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat dvě příšerky k sobě. V cestě vám však stojí množství překážek, které je potřeba odstranit ve správném pořadí a ve správný čas. Také se snažte vysbírat všechny hvězdičky.

3,11 MB | Logické superhry

Spustit Podobné