Kategorie Nejlepší logické hry

Hra - Blocks 2
Blocks 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol odstranit z hrací plochy všechny herní kostky. Abyste kostky odstranili musíte spojit alespoň tři stejné. Počet tahů v každém kole je omezen, takže si každý krok dobře rozmyslete.

2,41 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Wheely 5 Armageddon
Wheely 5 Armageddon je další pokračování skvělé logické adventury, v níž se s malým červeným autíčkem vydáte na dobrodružnou cestu. V každém kole budete muset přitom vyřešit rozličné úkoly a překonat překážky, v čem vám pomohou předměty ve vašem okolí.

14,43 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Mummy's Path Level Pack
Mummy 's Path Level Pack je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat hlavu mumie zpět k jejímu tělu. Aby se vám to podařilo, musíte na hrací plochu vhodně umístit šipky, které hlavu navedou správným směrem. Snažte se přitom posbírat co nejvíce diamantů.

5,33 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Gnome Go Home
V logické hře Gnome Go Home budete mít za úkol dopravit všech trpaslíků do domku na konci kola. Cestě je však plná nebezpečných tvorů, kterým se musíte vyhnout. Naplánujte proto cestu tak, aby se jim trpaslíci vyhnuli a zároveň se pokuste vysbírat všechny hvězdičky.

9,37 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - The Onion King
The Onion King je poměrně náročná logická hra, ve které musíte dostat hlavního hrdinu v každém kole do cíle. Přitom musíte vysbírat všechny cibule, které se v daném kole nacházejí. Počet kroků je však omezený, takže si musíte pořádně promyslet každý váš další tah.

18,03 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Rolly Stone Age Mammoth Rescue
V logické hře Rolly Stone Age Mammoth Rescue budete mít za úkol zlikvidovat všech lovců a zachránit tak ohrožené mamuty. Aby se vám to podařilo, je potřeba z plochy vhodně odebírat herní prvky a lovců dostat do pastí nebo k vražedným ostnem.

1,31 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Puzzle Tower
Puzzle Tower je logická hra podobná Sokobanu, ve které budete mít za úkol dostat dvou hrdinů ven z každého kola. Cílovou bránu můžete odemknout pouze pokud zatížíte všechna políčka s klíčem a to buď vlastní vahou nebo za pomoci dřevěných krabic.

2,47 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Zombonarium
V logické hře Zombonarium budete mít za úkol dostat hlavu zombie zpět k jejímu tělu. Protože tělo se nachází uvězněny v kleci, budete muset nejdříve vzít zlatý klíč, který vám odemkne zámek. Snažte se po cestě posbírat všechny kosti.

6,90 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Magic Carrot 3
V logické hře Magic Carrot 3 budete mít za úkol dostat králíčka v každém kole do cílových dveří. Přitom si budete muset poradit s různými překážkami, které vám budou stát v cestě. Také nezapomeňte posbírat po cestě všechny hvězdičky.

3,99 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Icy Purple Head
Cílem logické hry Icy Purple Head je dostat v každém kole fialovém kostku do krabice na konci kola. Po cestě si budete muset poradit s různými překážkami a nástrahami. Využívat přitom budete schopnost kostky přeměnit se na kus ledu.

3,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Doodle God Blitz
Staňte se bohem ve skvělé hře Doodle God Blitz a vytvořte postupně na Zemi nové suroviny a materiály. Na začátku budete mít k dispozici pouze 4 základní elementy, které však můžete navzájem spojovat a vytvářet tako nové předměty.

28,54 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Cheese
Catch the Cheese je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat kus sýra k myši. Aby se vám to podařilo, musíte myš nafukovat a vyfukovat a tím ji dostat přesně tam, kde potřebujete.

0,62 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Airbender 2
V logické hře Airbender 2 budete mít za úkol zničit všechny příšerky na hrací ploše. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít různé herní prvky a příšerky dostat tam, kam potřebujete.

3,06 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Zomback 2
Vaším úkolem v logické hře Zomback 2 bude dostat zombie k kouzelnému lektvaru, který ho promění opět v člověka. K tomu je potřeba vhodně odebírat herní prvky, přičemž si dávejte pozor, abyste každý krok dobře naplánovali.

1,63 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Weesix
V logické hře Weesix se s malým červeným autem vydáte na dobrodružnou cestu. Auto se chce stát profesionálním závodníkem, takže musíte po cestě sbírat různé součástky, které vylepší jeho schopnosti. Přitom si budete muset poradit s různými překážkami a nástrahami.

12,62 MB | Logické superhry

Spustit Podobné