Kategorie Nejlepší logické hry

Hra - Super Soccer Level Pack
Super Soccer Level Pack je logická sportovní hra, ve které budete mít za úkol trefit v každém kole fotbalový míč do branky. V cestě vám přitom budou stát různé statické i pohyblivé překážky, které je možné řešit pouze přesným mířením.

2,96 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy 3
Pomozte malému prasátku v logické hře Piggy Wiggy 3 posbírat všechny žaludy a postupte tak do dalšího kola. Pohyb prasátka budete ovládat za pomoci lan, které lze přichytávat na vyznačená místa av případě potřeby zas přeseknout.

11,05 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Juicy Bazooka
V akční logické hře Juicy Bazooka budete mít za úkol zlikvidovat všechny zlodějů, kteří vám vykradli ledničku. K jejich zničení budete využívat bazooku, kterou je potřeba namířit vždy správným směrem. Pamatujte, že počet stříl v každém kole máte omezený.

6,78 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Catalance Level Pack
Catalance Level Pack je logická hra, ve které budete mít za úkol rozmístit na hrací ploše všechny kočičky tak, aby žádná z nich nespadla mimo plochu. Využívat přitom musíte je netradiční tvar. Také se snažte posbírat všechny hvězdičky.

2,48 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bus Tale
Vaším úkolem v logické hře Bus Tale bude dostat hlavního hrdinu na autobus. Na autobusové zastávce se však nachází množství překážek, které je potřeba obejít. Naplánujte tak pohyb hlavního hrdiny, aby se všem nástrahám vyhnul a zároveň, aby došel na zastávku včas.

5,22 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Wheely 4: Time Travel
Wheely 4: Time Travel je pokračování logické adventury, v níž se s malým červeným autem vydáte na cestu v čase. Vaším úkolem bude v každém kole najít způsob, jak zdolat jednotlivé překážky a dostat se k upgradem, které vaše auto postupně vylepší.

13,72 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sugar Panic
Sugar Panic je logická hra, ve které musíte za pomoci barevného bonbónu zničit všechny příšerky. Dostat k ním však bonbón nebude jednoduché. K dispozici budete mít několik herních prvků, které je potřeba na plochu vhodně umístit a bonbón tak nasměrovat tam, kam potřebujete.

6,65 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Disaster Will Strike 4: Ultimate Disaster
V logické hře Disaster Will Strike 4: Ultimate Disaster budete mít za úkol zničit v každém kole všechny vajíčka. Využívat k tomu budete přírodní katastrofy, které je potřeba vždy vhodně využít a umístit na to správné místo. Podaří se vám překonat všechny levely?

8,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 5: Artic & Peru
Amigo Pancho 5 je další pokračování skvělé logické hry, ve které budete muset dostat sympatického Mexičana přes hranice a pomoci mu tak uprchnout ze země. Mexičan má k dispozici dva balóny, jehož vynesou, kam potřebujete. Vaším úkolem je postarat se o to, aby balóny žádná překážka nezničila.

11,91 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Age of Wonder - The Lost Scrolls
Age of Wonder - The Lost Scrolls je logická hra, ve které budete mít za úkol dopravit všechny svitky vzácných dokumentů vaším učněm. V cestě vám však bude stát Množství překážek, které je možné řešit pouze přesným mířením nebo za pomoci kamenů.

6,43 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - They Came from Planet Earth
They Came from Planet Earth je logická hra, ve které musíte za pomoci malého mimozemšťana spojovat stejné objekty. V každém kole máte předepsaný počet tahů, který byste měli dodržet, pokud chcete získat maximum bodů.

4,18 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Rats Invasion 2
Rats Invasion 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol vyhubit v každém kole všechny krysy. Využívat k tomu můžete plynové bomby, které je potřeba vždy vystřelit z děla do těsné blízkosti krys. Ve vyšších levelech si budete muset poradit is různými překážkami.

7,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Rabbit Wants Cake
Rabbit Wants Cake je zajímavá logická hra, ve které budete muset dostat zajíčka ke koláči na konci kola. Pohyb zajíčka však musíte dobře naplánovat za pomoci časové osy, která předem určuje každý jeden pohyb. Pokud se netrefíte napoprvé, pohyby na ose můžete různě editovat.

1,09 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the Puddle 2
Piggy in the Puddle 2 je logická hra, ve které bude vaším cílem dostat prasátko do lavoru s blátem. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně měnit tvar prasátka. Kromě toho je však potřeba využít i další zvířátka, z nichž každé má jinou schopnost.

5,95 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Loved Monsters
V logické hře Loved Monsters budete mít za úkol dostat zamilovanou příšerku v bublině k druhé příšerky. To se vám může podařit jen pokud vhodně odeberete některé předměty a vše dobře načasovat. Navíc se snažte posbírat vždy všechny srdíčka.

6,69 MB | Logické superhry

Spustit Podobné