Kategorie Nejlepší logické hry

Hra - Blockoomz 2015
V logické hře Blockoomz 2015 budete mít za úkol odstranit z hrací plochy všechny barevné herní prvky. Každý z nich má přitom jiné vlastnosti, které naleznete vysvětleny v samotné hře. Jedinou výjimkou jsou žluté kostky, které musí zůstat za každou cenu na hrací ploše.

2,39 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cloud Monster
Cloud Monster je pěkně zpracovaná logická hra, ve které si potrénujete především paměť. Vaším úkolem bude s malou příšerkou přeskakovat po obláčcích až do cíle. Na některých obláčcích se však nacházejí bomby. Vy si jejich polohu musíte zapamatovat, abyste je mohli následně odstranit.

1,08 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Accurate Slapshot Level Pack 2
Accurate Slapshot Level Pack 2 je sportovní logická hra, ve které budete mít za úkol trefit puk do brány. V cestě vám přitom budou stát různé překážky, které je možné řešit pouze přesným mířením a správným načasováním.

2,45 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Snail Bob 8
Snail Bob 8 je další pokračování perfektní logické hry, ve které budete mít opět za úkol dostat šneka bezpečně do cíle. Tentokrát se budete pohybovat v džungli, která je plná nejrůznějších překážek a nástrah. Zdolat je můžete pouze vhodnou interakcí s okolními herními prvky.

12,14 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Wish Totems
Wish Totems je skvělá logická hra, ve které budete mít za úkol dostat všechny modré kostky do vody. Aby se vám to podařilo, je potřeba správně využít kostky ostatních barev, které dokáží vybuchnout a další herní prvky.

3,07 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Werebox 2
Werebox 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol odstranit z hrací plochy všechny červené postavičky. Využívat k tomu budete postavičky ostatních barev, kterým můžete měnit tvar a tím je uvést do pohybu.

5,32 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Thats How We Roll
Thats How We Roll je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat všechny postavičky do cíle. Pohybovat s postavičkami budete za pomoci vhodného otáčení hrací plochy. Přitom si dávejte pozor na ostny a další překážky, které vám budou stát v cestě.

14,20 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Nimble Knight
V logické hře Nimble Knight bude vaším úkolem dostat rytíře v každém kole k cílové bráně. Aby se vám to podařilo, musíte správně přesouvat různé bloky a tím vytvořit pro rytíře bezpečnou cestu. Dávejte si pozor na ostny a další překážky.

1,51 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Mustache Time
Mustache Time je zábavná logická hra, ve které budete mít za úkol zachránit všechny vousaté postavičky před pádem mimo hrací plochu. Využívat k tomu budete plošiny, které je možné jakkoliv nakreslit. Kreslit však budete vždy jen v jedné části obrazovky, v druhé se vytvoří zrcadlový odraz.

2,17 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Kitty Kibbles 2
V logické hře Kitty Kibbles 2 budete mít za úkol dostat rybu k hladové kočičce. Aby se vám to podařilo, je potřeba vhodně odstranit některé herní prvky. Navíc si dávejte pozor na potravu, kterou kočička nestráví a kterou je potřeba nasměrovat jinam.

4,57 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Jelly Lam
Jelly Lam je zábavná logická hra, ve které budete mít za úkol dostat červenou příšerku do cíle. Nejdříve však musíte vzít klíč, který vám cílové dveře odemkne. Kromě toho se snažte posbírat i všechny zlaté hvězdičky.

3,83 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Chalky 2
Chalky 2 je skvělá hra zaměřena především na paměť a přesný pohyb. Vaším úkolem bude dostat trojúhelníček do cíle. Problém je v tom, že všechny překážky, které se v daném kole nacházejí, se vám zobrazí pouze na začátku hry. Vy si je tak budete muset zapamatovat a vyhnout se jim.

4,02 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Flight of the Bee
Flight of the Bee je pěkně zpracovaná logická hra, ve které budete mít za úkol dostat včelku do úlu. Po cestě si budete muset poradit s mnoha překážkami a nástrahami. Včelka se může pohybovat buď střemhlav dolů nebo letět kolmo vzhůru.

2,28 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Expand It: Travel
V logické hře Expand It: Travel budete mít za úkol dostat jednu z postaviček nad duhovou dráhu. Všechny postavičky můžete přitom libovolně zvětšovat a tím je dostat tam, kam potřebujete. Dávejte si přitom pozor na ostny a další překážky.

7,16 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Crash! Boom! Bank!
Crash! Boom! Bank! je logická hra, ve které se budete muset vloupat do trezoru. K dispozici budete mít bombu, kterou musíte k trezoru dopravit a která vám ho pomůže otevřít. Bombu uvedete do pohybu správnou interakcí s okolními herními prvky.

6,16 MB | Logické superhry

Spustit Podobné