Kategorie Nejlepší logické hry

Hra - Cookie Needs Jam 2
Cookie Needs Jam 2 je druhý díl logické hry, ve které budete mít za úkol dostat sušenku a džem k sobě a vytvořit tak lahodnou pochoutku. Aby se vám to podařilo musíte včas odebrat některé herní prvky a tím uvést postavičky do pohybu.

2,81 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Techno Mania
Techno Mania je logická hra, ve které bude vaším cílem dostat robota přes levely plné překážek. K dispozici budete mít několik povelů, které je potřeba správně využít. Kromě toho musíte vhodně použít i některé prvky na hrací ploše.

3,34 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Stream Master: Unlimited
Stream Master: Unlimited je logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat barvy body. Vždy musíte spojit dvojici stejné barvy. Abyste postoupili do dalšího kola, musíte zaplnit celou hrací plochu.

4,07 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Rolling Football 2
V logické hře Rolling Football budete mít za úkol dostat v každém kole všechny fotbalové míče do brány. K dispozici budete mít přitom různé předměty, které je potřeba správná na hrací plochu umístit a pro míče tak vytvořit bezpečnou cestu.

4,02 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Nightflies
V logické hře Nightflies budete mít za úkol pomoci světluška dostat světlo na stanovené místo a osvětlit tak noční krajinu. Aby se vám to podařilo, musíte správně použít berušky, které vám pomohou odstranit překážející herní prvky.

6,65 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Tarsys Balloons
Tarsys Balloons je logická hra, ve které budete mít za úkol propíchnout všechny balóny a posbírat tak hvězdičky. Balónky rozličných barev vybuchují různým směrem, takže je potřeba je vhodně na plochu naskládat.

2,83 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sushi vs Blockies
Sushi vs Blockies je logická hra, ve které budete mít za úkol ochránit krabice před útokem sushi. K dispozici budete mít několik herních prvků, které musíte vhodně na hrací plochu naskládat tak, aby krabice byly v bezpečí.

2,20 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Paper Venture 2
Paper Venture je zajímavá logická hra, ve které budete vaším cílem dostat hlavního hrdinu k cílovým dveřím. Pomáhat v ám přitom bude žlutý obdélník, kterým můžete hrdinu posouvat a kontrolovat tak jeho pohyb požadovaným směrem.

3,57 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Natural Selection 2
Natural Selection 2 je logická postřehová hra, ve které bduete mít za úkol pomoci pavoukovi pochytat a zabalit do pavučiny všechny mouchy. Přitom si musíte dávat pozor na včely, jejichž žihadlo vás může zabít a vy tak bduete muset začít znovu.

3,48 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Go Home Blocks 3
V logické hře Go Home Blocks 3 budete mít za úkol dostat hlavního hrdinu v každém kole k cílovým dveřím. Aby se vám to podařilo, musíte odstranit některé herní prvky a správně použít výbušniny. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

3,61 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cluck-O-Nauts
V logické hře Cluck-O-Nauts se ocitnete ve vesmíru, kde budete muset kuře ve skafandru dostat do vesmírné lodi. V ovlivňování pohybu můžete využít gravitaci okolních planet. Nezapomeňte po cestě vysbírat všechny vajíčka.

8,27 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Terrific Halloween
V logické hře Terrific Halloween bude vaším najít na každé dvojici obrázků pět rozdílů. Na začátku hry si můžete zvolit obtížnost, jaká vám vyhovuje.

9,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Haunted Halloween
V halloweenské logické hře Haunted Halloween budete mít za úkol dostat lebku ke kostlivcovi. Po cestě na vás čeká množství nástrah, které můžete zdolat za pomoci vhodného odebírání některých herních prvků.

4,70 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Flower Rush
V logické hře Flower Rush budete mít za úkol dostat semínko do květináče a zasadit tak květinu. Aby se vám to podařilo, musíte ve správném pořadí odstranit některé herní prvky. Důležité bude i správné načasování.

3,85 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Flooded Village Xmas Eve
Flooded Village Xmas Eve je perfektní logická hra, ve které budete mít za úkol zničit všechny piráty a ochránit tak vaši vesničku. Pirátů zničíte tak, že k nim dostanete vodu. Pokud však přivedete k pirátům led, obživy a vy budete muset začít znovu.

4,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné