Kategorie Nejlepší logické hry

Hra - Cover Pou 2
Ochraňte příšerku jménem Pou před útokem vesmírné lodi v perfektní logické hře Cover Pou 2. K dispozici budete mít různé herní prvky, které je potřeba správně na hrací plochu naskládat a vytvořit tak pro Poua bezpečný úkryt.

4,15 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Tiny King
Tiny King je skvěle zpracovaná logická adventura, ve které budete mít za úkol dostat krále v každém levely bezpečně k cílovým dveřím. K tomu je potřeba překonat množství překážek a především najít a vzít zlatý klíč, který vám dveře odemkne.

8,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Lost Teddy Bear
Lost Teddy Bear je logická hra, ve které se stanete detektivem. Vaším úkolem bude najít ztraceného plyšového medvídka. Aby se vám to podařilo, musíte v každém kole najít všechny důkazní předměty. Na hledání máte přitom vždy omezený čas.

3,63 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - 3 Happy Friends
3 Happy Friends je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat v každém kole všechny mimozemšťany do létajících talířů. Aby se vám to podařilo, musíte spojovat alespoň trojice mimozemšťanů stejné barvy. Přitom se snažte posbírat všechny oříšky.

10,29 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cover and Smash
Cover and Smash je logická hra, ve které budete mít za úkol ochránit ducha před útokem nepřítele letícího v helikoptéře. Aby se vám to podařilo, je potřeba z dostupných herních prvků vybudovat bezpečný bunkr. Také nezapomeňte odstranit zlého chlapíka, který se nachází v každém kole.

6,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Boom the Rock
V logické hře Boom the Rock bude vaším úkolem dostat raketu k meteoritu, který se blíží k Zemi a tím ho zničit. Abyste každý level úspěšně dokončili, musíte trasu rakety naplánovat tak, aby posbírala všechny trhaviny po cestě a zároveň nenarazila do žádné překážky.

8,67 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Steep Dive Airmail
Steep Dive Airmail je pěkně zpracovaná logická hra, ve které se stanete pilotem, jehož úkolem je v každém kole posbírat všechny obálky. Aby se vám to podařilo, je potřeba dobře nasměrovat trasu letadla a zároveň se vyhnout všem překážkám.

5,06 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Save the Donut
Save the Donut je pěkně zpracovaná logická hra, ve které budete mít za úkol dostat donut v každém kole do cíle. Předtím mu však musíte vytvořit bezpečnou cestu tak, aby nenarazil na nebezpečné ostny.

4,17 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Boom Balloon
Boom Balloon je logická hra, ve které budete mít za úkol prasknout všechny balónky. Využívat k tomu musíte ostny, šípy a další špičaté předměty. V každém kole bude přitom důležitý správný postup a rychlé reakce.

1,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Aliens Go Home
V této logické hře budete mít za úkol dostat mimozemšťana do kontejneru a postoupit tak do dalšího kola. Aby se vám to podařilo, je potřeba ve správném pořadí odstranit jednotlivé herní prvky.

4,59 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - StealthBound Level Pack
StealthBound Level Pack je perfektní akční logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat se v každém kole nepozorovaně kolem stráží k cílovým dveřím. Přitom se snažte posbírat všechny hvězdičky a další herní prvky.

10,94 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Snoring Before Time
Snoring Before Time je logická hra, ve které budete mít za úkol probudit slona z tvrdého spánku. Toho docílíte tak, že se ho dotknete s jedním s ostatních zvířátek. Důležitá přitom bude přesnost, správné načasování a taktuež logické myšlení.

7,33 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sacrifire
V logické hře Sacrifire budete mít za úkol ukrást dobře střežený poklad. Abyste se bezpečně dostali přes všechny vojáky, který poklad střeží, musíte vhodně využít jednotky, které máte k dispozici. Důležitá bude rychlost, ale i správný postup a logické myšlení.

2,92 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Monsterland 4 One More Junior
Monsterland 4 One More Junior je logická hra, ve které budete mít za úkol probudit velkou červenou příšerku. Probudit ji však mohou jen ostatní příšerky, které musíte dopravit ně její hlavu. Využívat k tomu bduete různé herní prvky, které se v každém kole nacházejí.

3,35 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Feed me Moar 3
Feed me Moar 3 je další pokračování logické hry, ve které bude vaším úkolem nakrmit příšerku. Aby se vám to podařilo, musíte správně aktivovat všechny prvky na hrací ploše. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

5,06 MB | Logické superhry

Spustit Podobné