Kategorie Nejlepší logické hry

Hra - Schrodinghost
V logické hře Schrodinghost bude vaším dostat kočku ukrytou v krabici ven z laboratoře. Přitom vás nesmí spatřit vědec, který v laboratoři pracuje. Využívat můžete vaši schopnost, díky níž se dokážete proměnit na ducha a nepozorovaně se tak pohybovat.

11,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Hungry Little Bear
Cílem logické hry Hungry Little Bear je v každém kole dostat jídlo k hladovému medvídkovi. Abyste jídlo uvedli do pohybu, je potřeba vhodně odstranit některé plošiny a také správně použít další herní prvky, jako například ventilátory.

6,28 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - El Papel
El Papel je zajímavá logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat hada do cíle. Po cestě se musíte snažit posbírat co nejvíce jídla a jiných bonusových předmětů. Kromě toho si budete muset poradit se zavřenými dveřmi a dalšími překážkami.

8,93 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Blob's Story 2
V logické hře Blob's Story bude vaším úkolem dopravit jednookou příšerku k jeho milované. Po cestě se pro ni snažte nasbírat všechny květiny. Pohyb příšerky budete řídit za pomoci vhodného prosekávání lan, které drží samotné příšerky, ale i další herní prvky.

4,38 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jump Out The Box
Jump Out The Box je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat v každém kole brouky ven z krabice. Abyste se dostali k otvoru vedoucímu na svobodu, musíte postupně přeskakovat po různých plošinách a snažit se přitom posbírat všechny hvězdičky.

10,46 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Fly Kitty Fly
Fly Kitty Fly je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat kotě mimo hrací plochu. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně odstraňovat různé překážky, které mu stojí v cestě. Kromě toho se snažte posbírat i všechny tři hvězdičky.

3,62 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Save Astronauts 2
Save Astronauts 2 je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou ochrániť astronautov pred útokom lietajúcich tanierov. K dispozícii budete mať niekoľko predmetov, ktoré je potreba vhodne naukladať na hraciu plochu a tým pre astronautov vytvoriť bezpečný prístrešok.

2,65 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Panduke Got High
Panduke Got High je logická hra, ve které bude vaším úkolem pomoci uprchnout pandě liertajúcej na dvou balónech. Aby se vám to podařilo, musíte pandě uvolnit cestu a navíc ochránit balóny před zničením. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

3,35 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Mystery IQTest
Mystery IQ Test je perfektní logická hra, která prověří vaše IQ. Ve hře na vás čekají různé logické úkoly, které musíte sami bez pomoci vyřešit. Úroveň obtížnosti jednotlivých úloh se postupně stupňuje. Jaké skóre dokážete získat?

5,64 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Knight Slider
Knight Slider je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat odvážného rytíře na konec každého kola. Přitom si budete muset poradit s nástrahami a nebezpečnými protivníky. Pohyb rytíře budete ovládat jen za pomoci otáčení hrací plochy.

6,23 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Freezy Mammoth
Freezy Mammoth je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat v každém kole všechny mamuty do jejich příbytků. Pomáhat vám v tom bude vaše schopnost zamrazit a rozmrazit všechny předměty, včetně samotných mamutů.

1,78 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Feed Me Moar 2
V logické hře Feed Me Moar 2 bude vaším úkolem dostat dostatek vody k žíznivé příšerky. Využít k tomu můžete různé herní prvky, které dostanou příšerku na požadované místo. Podaří se vám úspěšně zdolat všechny levely?

5,47 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cut the Monster 2
Cut the Monster 2 je logická hra, ve které bude vaším úkolem zničit v každém kole všechny monstra. Využívat k tomu budete laserovou zbraň, která hravě příšery zlikviduje. Občas si však budete muset pomoci i dalšími herními prvky, které vám odstraní překážky a uvolní cestu.

5,79 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Willy Likes the Cookie
Willy Likes the Cookie je skvělá logická hra, ve které budete mít za úkol dostat sušenku k hladové příšerky. Toho můžete docílit za pomoci různých herních prvků, které je potřeba na hrací ploše správně rozmístit. Podaří se vám úspěšně zdolat všechny levely?

3,61 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Sweetland
Sweetland je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat malou příšerku do cílového teleportu. Po cestě musíte však nejprve získat klíč a také se snažte posbírat všechny hvězdičky. Pohyb příšerky budete řídit otáčením celé hrací plochy.

3,61 MB | Logické superhry

Spustit Podobné