Nejnovější hry online zdarma

Hra - MazeEye
MazeEye je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat oko do cílových dveří. To však nebude vůbec jednoduché, protože v cestě vám budou stát různé překážky. Navíc oko se dokáže pohybovat jen od stěny ke stěně, takže budete muset najít správnou cestu.

1,07 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Another Pretentious Game
Another Pretentious Game je logická hra, která prověří vaši šikovnost a plánování. Vaším úkolem bude v každém kole nasměrovat černou linku tak, aby narazila do barevných koleček. Pohyb linky však budete řídit jen na začátku, následně se bude pohybovat vlastní setrvačností.

2,84 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Pentanium
Pentium je logická hra, ve které budete mít za úkol odebrat z hrací plochy všechny pětiúhelníky. Aby se vám to podařilo, musíte pětiúhelníky spojovat po dvojicích. Kromě toho musíte vhodně využívat i barevné pětiúhelníky, které mají speciální vlastnosti.

16,16 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Tricky Shot
Tricky Shot je logická hra, jejímž cílem je dostat basketballový míč do koše na konci kola. K tomu je potřeba sestavit z různých herních prvků bezpečnou cestu. Podaří se vám úspěšně dokončit všechny levely?

0,44 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Building Demolisher 2
Building Demolisher 2 je logická hra, ve které musíte v každém kole zlikvidovat všechny budovy. K disozícii budete mít různé bourací koule, přičemž každá z nich slouží na jiný typ materiálu. Kromě toho je potřeba i vhodně nasměrovat pohyb koulí.

8,69 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Match & Merge
Match & Merge je logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat příšerky stejných barev. Snažte se příšerky přesouvat a spojovat tak, abyste z nich vytvořili čtverec. Jakmile se vám to podaří, štovrec se změní na další příšerky a vy můžete pokračovat dál.

1,02 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Ducks Match
Ducks Match je logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat na hrací plochy kachny stejných barev a tím jejich odebírat z hrací plochy. Jakmile kachny odstraníte, pozadí políček změní svoji barvu. Pro postup do dalšího kola je potřeba změnit barvu všech políček na hrací ploše.

1,40 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Aborigines
Aborigines je logická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat všechny příšerky. K tomu je potřeba na hrací plochu vhodně umisťovat rozličné přírodní katastrofy. Počet katastrof je v každém kole omezený, takže si musíte každý tah dobře rozmyslet.

5,74 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Lumidisk
Lumidisk je akční logická hra, ve které budete mít za úkol přeměnit všechny disky na hrací ploše na svou barvu. Váš soupeř se však bude pokoušet o totéž, takže abyste mohli zvítězit je potřeba zvolit vhodnou strategii.

6,27 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Sushi Time
Sushi Time je logická hra, ve které musíte v každém kole odebrat z hrací plochy přesně stanovený počet různých kousků sushi. Sushi však můžete z plochy odebrat pouze v případě, že se vedle sebe nacházejí stejné kousky. Navíc počet tahů máte omezený.

| Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Nectrostorm
Nectostorm je logická hra, ve které bude vaším úkolem odstranit v každém kole z hrací plochy všech kostlivců. Kostlivců odstraníte za pomoci otáčení políček. Počet tahů je omezený, takže si každý krok dobře rozmyslete.

2,22 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Kill The Creeper
V akční logické hře Kill The Creeper budete mít za úkol zabít zombie příšeru. Aby se vám to podařilo, musíte příšeru dostat do lávy. Toho docílíte jen za pomoci vhodného odebírání různých herních prvků.

2,79 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Nectostorm
Nectostorm je logická hra, ve které budete mít za úkol zbavit se všech kostlivců na hrací ploše. Otočením vybraného políčka můžete kostlivců pohřbít do země. Zároveň se však prevrtátia i všechny okolní políčka, takže je potřeba si jednotlivé tahy promyslet.

2,22 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Match Craft
Match Craft je logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat stejné prvky a nahrát tak dostatek bodů na postup do dalšího kola. Snažte se vytvářet co nejdéle řetězce, abyste získali co nejvíce bodů.

8,32 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Fruits 2
V logické hře Fruits 2 budete mít za úkol zničit veškeré ovoce, které se nachází na hrací ploše. Ovoce můžete odstranit tak, že ho dostanete mimo hrací plochu nebo můžete o sebe navzájem zničit dva kusy ovoce.

6,11 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné