Nejnovější hry online zdarma

Hra - Color W.i.t.c.h.
Vymalujte si podle své fantazie partu mladých čarodějek. Vezměte do ruky štětec, namočte do široké palety barev a můžete se pustit do kreativního díla. Doprovázet Vás bude super písnička ;)

2,93 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Dolphin Pop
Odstraňte všechny přibývající kuličky dříve, než se dostanou až k místu, které máte jako roztomilý delfín za úkol hlídat. Kuliček se zbavíte tak, že jednu vystřelíte a vytvoříte tak trojici (a víc) kuliček stejné barvy. Kolo pro Vás vítězně končí až se zbavíte všech kuliček.

2,76 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Civibattle
Civibattle je jedna z nejlepších postřehových her skupiny bejeweled. Kromě známého spojování tří stejných symbolů, které zmizí a Vy budete odměněni, je tady navíc rozměr strategický. Tím že odstraníte symboly zlatých mincí, stříbra, dřeva... se Vám totiž připíše kapitál, díky kterému si budete moct stavět město a posílat vojáky do boje. A bude to opravdu potřeba. V horní části obrazovky se totiž…

6,51 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Around World in 80 Days
Ponořte se do příběhu cesty kolem světa za 80 dní v postřehové hře, u které si určitě odpočinete i se dobře pobavíte. Abyste totiž získali nutné vybavení na cestu, musíte je dostat z herního pole plného symbolů. To se Vám podaří tak, že budete symboly odstraňovat, dokud věc "nevypadne". Symboly zmizí vždy, když spojíte tři a více stejných. Aby se k sobě dostali, můžete mezi sebou vyměňovat pozice…

1,35 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Mushroom
Tato hra, ve které hraje hlavní roli hříbek ninja, budete muset překonat množství překážek a smrtelných nástrah, abyste se dostali z kouzelného lesa až ke zlatému pařezu. Každým ze 40 levelů projdete tak, že budete posunovat různé bloky a skákat na ně a přes ně se svým ninjou.

0,98 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Home Sheep Home
V této výborné hře jsou hlavními hrdiny tři roztomilé ovečky. Vašim úkolem bude dostat je všechny v pořádku až do cíle. Vždy můžete pohybovat jen jednou ovečkou a přepínáte mezi nimi pomocí číslic nebo myšky. První levely jsou docela jednoduché, ale později bude přibývat nástrah jsou jsou propasti a nejrůznější překážky, při jejichž překonávání budou muset ovečky…

12,45 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Waterfalls 3
Pokračování skvělé a hlavně vizuálně moc krásné hry Waterfalls je tady a opět se stejným zadáním. Zase musíte úplně a co nejrychleji obarvit duhovou barvou prázdné tvary. A aby se "proud" duhy do statických tvarů dostal, usměrníte jej pohyblivými prvky, které mají moc určovat směr.

3,43 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Rubble Trouble New York
V této logické hře budete ničit New Yorské budovy. Jako malá demoliční četa budete mít za úkol co nejrychleji a s omezenými prostředky v každém levelu totálně smést z povrchu zemského nějakou budovu, nebo jejich komplex. Budete muset zapojit své mozkové závity, protože nářadí dostanete vždy přidělené a často budete mít omezený počet pokusů. Dokážete vždy vymyslete ten nejefektivnější způsob…

1,88 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Tetris 2D
Pokud hledáte oddechovou logickou hru, pak pro vás bude určitě vhodnou tato onlinovka. Tetris 2D funguje na klasickém principu skládání kostiček do sebe ta, aby vytvořili kompletní řadu. Potom získáváte body a uvolní se vám prostor pro další kostičky. Šipkami do stran ovládáte kostku, šipkou nahoru ji otačíte.

0,06 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Robo Chess
V této hře si zahrajete klasické šachy, vaším soupeřém bude ovšem robot. Nebude to tedy nic snadného. Cílem hry je zbavit soupeře co nejvíce figurek, abyste pak mohli dát králi šach mat. Nezapomínejte, že každý typ figurky se může pohybovat jen určitým způsobem.

0,31 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Crazy Chess
V této hře si zahrajete na šachovnici, ovšem nejedná se o klasické šachy. Hrajete pouze s koněm a vaším úkolem je zabránit přicházejícím pěšákům v tom, aby přešli celou šachovnici. Během hry se vám budou na šachovnici zobrazovat různé bonusy, které byste měli sbírat.

0,86 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Cool War
Ve hře Cool War je vaším úkolem chránit vaši zemi před nepřátelskými atomovými raketami. Ze své základny vystřelujete protiraketové střely, stačí kliknout na oblast, kde mají vybuchnout a dojde k jejich vystřelení. V každém levelu je obrana obtížnější, ovšem máte možnost si své rakety vylepšovat a zlepšovat jejich účinnost.

0,28 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Assasin 3
V této logické adventuře se stanete nájemným vrahem, který musí v každém levelu zabít určenou osobu. Musíte se vyhýbat strážím a nezanechat po sobě žádné stopy. Ke splnění úkolu je potřeba provést vraždu rychle a aniž by vás stráže odhalili a byl spuštěn alarm.

2,32 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Solarmax
Zajímavá strategická hra Solarmax vás zavede do válek ve vesmíru. Se svými vesmírnými loděmi se snažíte obsazovat nepřátelské planety. Musíte si ovšem dávat pozor na to, abyste měli vždy dostatek jednotek k útoku, jinak planetu nedobyjete. Stačí kliknutím vybrat planetu, ze které chcete zaútoči a táhnutím přesměrovat jednotky na planetu, kterou obsadíte.

0,01 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Mini Putt 3
V této logické hře pro jednoho a více hráčů si můžete vyzkoušet, jaké to je, hrát minigolf. Zvolte si startovací polohu pro váš míček a snažte se díky správné síle úderu a úhlu střely dostat míček na co nejmenší počet pokusů do jamky. U míčku máte i základní zaměřování, které vám pomůže s určením směru.

0,29 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné