Nejnovější hry online zdarma

Hra - Sink
V logické hře Sink budete mít za úkol dostat vzácný poklad z lodi do vody. K tomu je potřeba vhodně využít všechny dostupné herní prvky, jejichž správné rozmístění vám pomůže poklad dostat tam, kde potřebujete.

2,88 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Ribbitation
Ribbitation je retro logická hra, ve které budete mít za úkol dostat žábu skrz rozličné překážky k cílové vlajce. Aby se vám to podařilo, musíte na hrací ploše vhodně přesouvat krabice, které vám vytvoří bezpečnou cestu do cíle.

2,76 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Kango Islands
Kango Islands je logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat květiny stejných barev a tvarů a tím je odstranit z hrací plochy. Květiny musíte přitom spojovat alespoň po trojicích. Podaří se vám úspěšně zdolat všechny levely?

7,10 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Finite Moves
V logické hře Finite Moves budete mít za úkol dostat herní kameny na bílé tečky. Na každém kameni je napsáno číslo, které označuje, o kolik kroků ho můžete posunout. Pro postup do dalšího kola je nutné, aby všechny kameny byly na nule.

4,87 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Atomic
V logické hře Atomic budete mít za úkol způsobit co největší řetězovou reakci. Aby se vám to podařilo, musíte zelený atom vhodně umístit tak, aby zachytil co nejvíce těch červených. Nezapomeňte průběžně dokupovat vylepšení.

0,84 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Rescue Time
Zombie Rescue Time je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat v každém kole všechny zombie na zem. Přitom si musíte dávat pozor, aby se zombie nedotkli nevinných lidí. Počet prvků, které můžete v každém kole odebrat je omezen.

2,29 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Just Follow My Leads
Just Follow My Leads je logická hra, která pořádně prověří vaši paměť. Na plochu jsou zobrazeny čtyři čtverce, které budou postupně blikat. Vy si musíte každou sekvenci zapamatovat a následně ji přesně zopakovat.

0,29 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Jelly Friend
Jelly Friend je logická hra, ve které budete mít za úkol odebírat z hrací plochy bonbóny stejných barev a tím získat dostatek bodů. Aby bonbóny zmizely, musítre spojit alespoň tři stejné a to tak, že mezi sebou přehodíte jednu dvojici sousedících bonbónů.

8,97 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - The Big Escape
Pomozte malému mimozemšťanovi uprchnout z nepřátelské planety v logické hře The Big Escape. Abyste se dostali k létajícímu talíři, je potřeba zdolat mnohé překážky a nástrahy. Naštěstí dokážete měnit gravitaci, což vám umožní překážky obejít.

3,12 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Bad Delivery
Bad Delivery je logická hra, ve které bude vaším úkolem dopravit akvárium bezpečně na zem. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně odebírat různé herní prvky. Přitom si dávejte pozor, abyste akvárium nerozbili.

4,79 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Go to and Match
Go to and Match je logická hra, ve které musíte spojovat geometrické objekty stejného tvaru a barvy. Objekty z plochy můžete odebrat pouze pokud spojíte minimálně tři stejné. Abyste mohli postoupit do dalšího kola, je potřeba obarvit celou hrací plochu.

1,12 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Draw Line
Draw Line je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat barevnou míč do koše na konci kola. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně nakreslit trasu, po níž míč do cíle dostanete. Snažte se přitom posbírat všechny hvězdičky.

0,61 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Untangle 1.5
Untangle 1.5 je skvělá logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol rozmotat klubko složené z bodů a spojovacích linii. Body můžete různě přesouvat, přičemž do dalšího kola se dostanete až když se žádné dvě linie nebudou křížit.

3,24 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Messy Factory
Messy Factory je logická hra, ve které musíte pomoci dělníkovi v jeřábu odstranit z hrací plochy všechny dřevěné krabice. Krabice je však možné odebírat pouze po dvojicích a to v případě, že se v nich nacházejí stejné předměty. Krabice tak musíte postupně odkrývat a zároveň si zapamatovat jejich obsah.

1,78 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Grabacat
Grabacat je logická hra, ve které budete mít za úkol osvobodit všechna koťata uvězněny v klecích. Koťata Oslob jen tak, že jejich spojíte s dalšími dvěma koťaty stejné barvy. Čím rychleji každé kolo dokončíte, tím více bodů získáte.

3,22 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné