Nejnovější hry online zdarma

Hra - Candy Jewels Story
Candy Jewels Story je logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat drahokamy stejných barev. Čím více drahokamů najednou spojíte, tím vyšší skóre získáte. Pamatujte, že na každé kolo máte jen dvě minuty.

1,91 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Tricera Rescue
V logické hře Tricera Rescue bude vaším úkolem dostat všechny mláďata dinosaura k jejich matce. Toho docílíte jen správnou interakcí s herními prvky a jejich správným odebíráním. V každém kole musíte navíc zničit zlého dinosaura, který by mohl ohrozit mláďata.

1,72 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Pinkypop: First Journey
Pinkypop: First Journey je logická hra, která pořádně prověří váš postřeh. Vaším úkolem bude v každém kole mezi dvojicí obrázků najít všechny rozdíly. Navíc na každý level máte jen omezený časový limit, takže musíte být i dostatečně rychlý.

4,33 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Blaster 2048
 V logické hře Monster Blaster 2048 budete mít za úkol spojovat příšerky stejných barev a tím je odstranit z hrací plochy. Čím více příšerek se vám podaří najednou spojit, tím více bodů dostanete.

2,16 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Magic Carrot 2
Magic Carrot 2 je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat malého králíčka v každém kole do cíle. To se vám podaří jen pokud z hrací plochy vhodně odeberete některé herní prvky. Pokuste se přitom posbírat všechny hvězdičky.

5,95 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Roll the Cluster
Roll the Cluster je logická hra, ve které bude vaším úkolem odstranit z hrací plochy všechny kostky. Aby se vám to podařilo, musíte za pomoci vhodného otáčení hrací plochy dostat kostky stejných barev vedle sebe. Kostky můžete odebrat pouze pokud se vedle sebe nacházejí alespoň tři stejné.

3,64 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Invert Selection: Levels Pack
Invert Selection je zajímavá logická hra, ve které budete mít za úkol vytvářet na hrací ploše obrazce rozličných tvarů. K dispozici budete mít přitom vždy několik funkcí, jako sčítání či odčítání, které je potřeba vhodně využít, abyste objekt vytvořili.

7,54 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Gravitat
Gravity je logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat stejné prvky a tím nasbírat dostatek bodů na postup do dalšího kole. Hrací plocha se však po každém tahu otočí o 90 stupňů, takže musíte každý tah dopředu promyslet.

1,32 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Tree of Life
Tree of Life je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat hlavní postavičku do cíle. Aby se vám to podařilo, musíte po cestě rozmístit šipky, které vás navedou správným směrem. Přitom se snažte posbírat všechny hvězdičky.

5,98 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - The Vault Job
The Vault Job je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat dveře od trezoru na své místo. V cestě vám budou stát různé překážky a především zloději, který se nesmí dveří ani dotknout. Abyste každé kolo mohli úspěšně dokončit, je potřeba vhodně odebrat některé herní prvky.

2,25 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Spiters Annihilation 3
Spiters Annihilation 3 je další pokračování skvělé logické hry, ve které budete mít za úkol posbírat s kotětem všechny hvězdičky. Kotě je tak potřeba vždy správně nasměrovat. Aby se vám to podařilo, je potřeba vhodně odstraňovat různé herní prvky.

4,65 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Push N Snap 2
V logické hře Push N Snap 2 budete mít za úkol dostat všechny kostky do příslušných otvorů. S kostkami lze hýbat jen od jedné překážky ke druhé, takže musíte najít ten správný způsob, jak je tam dostat. Pomoci si můžete i s jinými kostkami.

1,29 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Impale 3
V této krvavé logické hře bude vaším úkolem ničit zombie za pomoci ostnů a dalšich zbraní. Abyste se mohli dostat do dalšího kola, musíte využít všechny zbraně, které se rozsvítí pokud je správně zasáhnete.

3,40 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Super Cut It
V logické hře Super Cut It budete mít za úkol dostat bílou krabičku k bleskem. Aby se vám to podařilo, je potřeba vhodně prořezávat různé herní prvky a krabičku tak uvést do pohybu.

3,32 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Satellite Landing
V logické hře Satellite Landing budete mít za úkol dostat satelit bezpečně na hrací plochu. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně odstranit některé herní prvky. Prvky můžete odebrat jen pokud se nacházejí pod vyznačenou linií.

2,60 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné