Nejnovější hry online zdarma

Hra - Robolander
Vaším úkolem ve hře Robolander bude dostat robota bezpečně na plošinu. Aby se vám to podařilo, musíte ve správném pořadí odstranit různé herní prvky. Dávejte si přitom pozor, aby robot nespadl mimo hrací plochu.

0,66 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Christmas Gifts
V logické hře Christmas Gifts budete mít za úkol dostat Santa Clause k cílovému teleportu. Po cestě muséte vysbírat všechny vánoční dárky. Pohyb Santu budete řídit prosekávání lan a interakcí s dalšími herními prvky.

4,30 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Gift Pushers 2
Gift Pushers 2 je logická vánoční hra, ve které budete mít za úkol dostat vánoční dárek na vyznačené místo. Pomáhat vám v tom bude malý kurzor ve tvaru bonbónu, se kterým můžete interagovat s okolními předměty.

3,37 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Totem Breaker
V logické hře Totem Break budete mít za úkol zničit všechny totemy patirace nepřátelskému kmeni. K dispozici budete mít široký arzenál výbušnin, které je potřeba vhodně použít.

4,43 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Kiss the Darts
V logické hře Kiss the Darts budete mít za úkol dostat postavičky k velkému barevnému terči. Aby se vám to podařilo, nestačí jen přesně mířit, ale musíte zvolit i vhodnou strategii, abyste dokázali překonat všechny překážky.

2,98 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Gung Ho Pirates
Gung Ho Pirates je akční logická hra, ve které bude vaším úkolem zlikvidovat všechny nepřátelské piráty. Využívat k tomu budete obrovský kanón, kterým můžete nepřátel sestřelit. V každém kole však máte jen omezený počet nábojů.

5,34 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Cool West
Cool West je zábavná akční logická hra na způsob Angry Birds, ve které budete mít za úkol zničit všechny bandity. Využívat k tomu budete rozličné zvířátka, které musíte za pomoci praku na banditů vystřelit a tím je zničit. Každé zvířátko má přitom jiné schopnosti.

2,71 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Blast the Skulls
Blast the Skulls je akční logická hra, ve které budete mít za úkol sestřelit v každém kole všechny lebky. Některé můžete sestřelit přímo, k jiným se dostanete přes odrazovou plochu. Nezapomeňte, že počet nábojů je v každém kole omezený.

2,97 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Build Balance
V logické hře Build Balance budete mít za úkol naskládat na sebe různé předměty tak, aby byly v rovnováze a žádný z nich nepadl mimo hrací plochu. Podaří se vám úspěšně zdolat všechny levely?

2,55 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Crazy Digger 2 Level Pack
Crazy Digger 2 Level Pack je postřehová logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol posbírat všechny diamanty. Přitom si musíte dávat pozor, aby vás nezabili padající kameny či nepřátelské stvoření.

0,93 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Sqr
Sqr je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat postavičku v každém kole do cíle. Za pomoci šipek, které se v každém kole nacházejí, se budete moci pohybovat po všech stěnách. Nezapomeňte v každém levely vzít čip, který vám cílové dveře odemkne.

4,19 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Pegatron
Pegatron je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat hlavního hrdinu do cílových dveří přes spletité bludiště. Nezapomeňte po cestě vysbírat všechny mince a dávejte si pozor na vražedné ostny.

6,69 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Free Bernie Pirates
V logické hře Free Bernie Pirates budete mít za úkol poskládat potrubí a dovést tak vodu z jednoho konce hrací plochy na druhý. Jednotlivé dílky potubia musíte natočit tak, aby potrubí nebylo nikde přerušeno.

6,73 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Assembots
V logické hře Assembots budete mít za úkol dostat v každém kole robota k cílovým dveřím. Použít přitom můžete různé schopnosti, které je potřeba aktivovat vždy v ten správný moment.

2,77 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Red Remover BLAST
Red Remover BLAST je akční logická hra, ve které budete mít za úkol dostat z hrací plochy všechny červené kostičky. Zároveň si však musíte dávat pozor, aby zelené kostky zůstaly na hrací ploše a vy jste tak daný level úspěšně splnili.

2,18 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné