Nejnovější hry online zdarma

Hra - Quad Cop
Quad Cop je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat z hrací plochy zlého banditu. Využívat k tomu budete ostatní postavičky, které musíte krmit různým jídlem, což jim dodá nové schopnosti, které vám pomohou zlikvidovat banditu.

4,24 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Letter Monsters
Letter Monsters je logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat stejné písmena. Pokud spojíte tři stejné, vznikne písmeno, které následuje v abecedě. Písmena rychle přibývá, takže musíte zapojit všechny mozkové závity, abyste mohli postoupit dále.

4,29 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Jellydad Hero
V logické hře Jellydad Hero bude vaším úkolem spojovat na hrací ploše kameny se stejnými obrázky a tím je odstranit. Kameny můžete mezi sebou vyměňovat, avšak pouze tehdy, pokud se následně vedle sebe ocitnou alespoň tři se stejným motivem.

6,78 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - City Wizard
City Wizard je logická hra, ve které bude vaším úkolem vytvořit vyspělou společnost. Toho docílíte tak, že budete postupně spojovat stejné rostliny či budovy. Aby došlo k jejich vylepšení na vyšší úroveň musíte spojit alespoň tři stejné.

3,85 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Tricky Fish
V logické hře Tricky Fish bude vaším úkolem pomoci rybě posbírat všechny bílé perly. Rybu přitom budete vystřelovat z vody, takže důležitá bude vhodně zvolená síla a směr. Počet výstřelů je přitom v každém kole omezený.

5,44 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Slice Points
Slice Points je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat všechny herní prvky mimo hrací plochu. Prvky můžete libovolně rozřezávat a tím je přesunout tak, jak potřebujete. Počet řezů je v každém kole omezený.

1,56 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Dynamite Blast 3
V akční logické hře Dynamite Blast 3 budete mít za úkol vyhazovat do vzduchu vlaky a další dopravní prostředky. Za pomoci vhodně umístěných náloží musíte zničit mosty a různé konstrukce. Důležité bude i správné načasování.

3,17 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Colorize
Colorize je zajímavá logická hra, ve které bude vaším úkolem obarvit hrací plochu na barvu, která je vyznačena na jejím okraji. Využívat k tomu budete různobarevné herní prvky, které se po srážce rozplynou do okolí. V každém kole bude důležitý především správný postup.

5,65 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Burn Everything
Cílem logické hře Burn Everything je v každém kole spálit všechny herní prvky. Aby se vám to podařilo, je potřeba prvky vhodně rozmístit na hrací ploše. K dispozici totiž máte jen jedinou zápalku.

1,96 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Monkey Mine
Pokud máte rádi hru Miny známou především z prostředí Windows, hra Monkey Mine vás určitě potěší. Vaším úkolem bude postupně odkrývat celou hrací plochu, přičemž se musíte vyhýbat minám. Na základě čísel odhadněte, kde se miny nacházejí a označte jejich vlajkou.

1,27 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - SpacePets
SpacePets je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol odstranit z hrací plochy všechny kočky a psi. K dispozici budete mít kruhový a obdélníkový výběr, kterým je potřeba vždy označit buď psi nebo kočky, které chcete odstranit. Počet tahů je v každém kole omezen.

8,29 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Viking: Armed To The Teeth
Viking : Armed To The Teeth je logická hra, ve které musíte ozbrojeného vikinga dostat přes levely plné překážek a nástrah. Pomáhat vám v tom budou železné koule, které je potřeba správně umístit na hrací plochu a tím aktivovat příslušné herní prvky.

7,37 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Thief Assassin
V logické hře Thief Assassin budete mít v každém kole za úkol odstranit z hrací plochy všechny barevné kostky. Aby se vám to podařilo musíte ve správném pořadí klikat na skupinky stejnobarevných kostek a tím je z hrací plochy odebrat. Podaří se vám vyřešit všechny kola?

1,71 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Gun Zombie Gun
V akční logické hře Gun Zombie Gun bude vaším úkolem zničit v každém kole všechny zombie. To nebude vůbec jednoduché, protože zombie se budou nacházet na velmi nedostupných místech. Vy však naštěstí máte kulky, které se odráží od stěn a díky nim tak můžete zombie zlikvidovat.

3,65 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Devils Leap
V akční logické hře Devils Leap se stanete ďáblem, jehož úkolem je zlikvidovat všechny anděly. Ďábla můžete různě vystřelovat do vzduchu a tím se dostat na požadované místo. Podaří se vám úspěšně zdolat všechny levely?

2,29 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné