Nejnovější hry online zdarma

Hra - Candy Shooter 2
Candy Shooter 2 je logická hra, ve které bude vaším úkolem odstranit z hrací plochy všechny bonbóny. Toho docílíte spojováním bonbónů stejných barev. Spojit musíte alespoň tři stejné, aby z plochy zmizely.

3,97 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - O´Shaped Ninjas
O'Shaped Ninjas je logická hra, ve které jako ninja bojovník musíte zlikvidovat všechny vaše nepřátele. Pohybovat se však vždy můžete jen jedním směrem a počet tahů máte v každém kole omezen. Dokážete projít všechny levely ?

2,57 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Liquid Measure Crystal Water
V logické hře Liquid Measure Crystal Water budete mít za úkol dostat přesné množství vody do odměrných nádob. Vodu můžete přepravovat přímo z nádrží nebo za pomoci potrubí. V každém kole bude důležité všechny prvky správně umístit, abyste vodu dostali tam, kam potřebujete.

13,24 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - I Saw Them
V logické hře I Saw Them bude vaším úkolem za pomoci ozubených pil zlikvidovat všechny zombie. Aby se vám to podařilo, musíte ve správném pořadí poodstraňovat různé herní prvky. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

2,82 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Rude Cubes
Rude Cubes je logická hra, která prověří vaši přesnost a správný odhad. V každém kole budete mít za úkol odstranit z hrací plochy nepřátele ve tvaru kostek. Využívat budete k tomu kanón, který jen stačí správně namířit a kostky tak rozstřelelit. Mějte na paměti, že máte vždy jen omezený počet nábojů.

3,69 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Rebuild Chile
Rebuild Chile je logická hra, ve které bude vaším úkolem vyčistit v každém kole celé území od odpadu. Využít k tomu můžete buldozer, kterým je možné odstranit většinu odpadu. Použít však můžete i další prostředky, jako je například vrtulník, který je však podstatně dražší.

5,06 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Precision Strike
V akční hře Precision Strike se stanete vojákem, který má za úkol zlikvidovat nepřátelské jednotky. Na jejich zničení můžete využít granáty, které je však potřeba hodit správným směrem a správnou silou.

4,25 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Sheriff
Staňte se šerifem v logické hře Sheriff a zničte všech banditů. Protože zločinci se většinou budou nacházet na nedostupných místech musíte k jejich zničení využít různé herní prvky a vaši zbraň, která střílí náboje odrážející se od stěn.

3,46 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Eat My Axe
Cílem logické hry Eat My Axe je zničit všechny zombie. Používat k tomu budete sekery, které musíte hodit správným směrem a zombie tak zasáhnout. Čím méně seker použijete, tím lepší hodnocení za daný level dostanete.

2,98 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Balloons vs Zombies 2
V brutální logické hře Balloons vs Zombies 2 budete pomáhat hlavnímu hrdinovi zničit všechny zombie. Za pomoci speciální zbraně můžete vystřelovat balóny, nože či granáty, které stačí namířit správným směrem a tím zlikvidovat nepřítele.

4,81 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Izzi
Ve hře Izzi bude vaším úkolem v každém kole zničit stanovený počet barevných kostiček. Kostky můžete ničit za pomoci kanonu střílejícího smajlíky. Pamatujte však, že smajlík může zničit pouze kostky, které jsou stejné barvy, jako on sám.

2,24 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Cannon Basketball 2
Cannon Basketball 2 je logická hra, ve které bude vaším cílem dostat basketballový míč do koše. V cestě vám přitom budou stát různé překážky, které je možné řešit pouze za pomoci logického myšlení a samozřejmě i přesným mířením a střelbou míče.

4,03 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Zomburp
Zomburp je logická hra, ve které musíte dostat hladové zombie k lidským obětem. Aby se vám to podařilo je potřeba na hrací plochu správně rozmístit všechny herní prvky, které uvedou zombie do pohybu a umožní jim dostat se až k uvězněným lidem.

2,37 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Water Werks
V logické hře Water Werks bude vaším úkolem dostat do cíle požadovaný počet malých příšerek. Aby příšerky mohli projít po trase plné překážek, musíte za pomoci hadice s vodou nastavit tyto překážky do správné polohy či je v pravý čas aktivovat.

1,20 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Orange Gravity 2
Orange Gravity 2 je druhý díl logické hry, ve které budete muset pomoci pomeranči ve tvaru čtverce posbírat ostatní ovoce a následně se dostat k bráně do dalšího kola. K tomu je potřeba správně použít rozličné lana a šipky měnící gravitaci.

2,12 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné