Nejnovější hry online zdarma

Hra - Mazeroll
Mazeroll je logická hra, ve které bude vaším úkolem v každém kole otáčet bludištěm tak, abyste spojili dva kroužky, které se v něm nacházejí. Pokud chcete získat body navíc, snažte se posbírat co nejvíce bonusových bodů. Pamatujte však, že na každý level máte jen omezený časový limit.

0,50 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Falling Elephants
Falling Elephants je logická hra, ve které bude vaším úkolem nasbírat co nejvyšší skóre spojováním slonů stejných barev. Slony musíte ukládat na hrací plochu tak, abyste spojili aspoň tři stejné, přičemž slony následně zmizí a vy získáte body.

1,20 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Get the Weight
Cílem logické hry Get the Weight je v každém kole dostat váhy do rovnovážné polohy. Na jedné misce vah se bude nacházet předmět neznámé hmotnosti, který musíte pomocí maximálně tří závaží vyvážit. Důležitý tak bude především správný odhad, ale i přesnost a logické myšlení.

2,12 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Money Kickers
Dva zloději vykradli banku a právě se snaží dostat svůj lup do bezpečí. Pomozte jim v této nelehké úloze. Dopravit pytel plný peněz ke komplici bude vyžadovat správné rozmístění šipek, které dokáží změnit směr letu hozeného lupu.

4,48 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Pocket Alien Logic
Ve hře Pocket Alien Logic budete mít za úkol dostat kosmonauta na zem. Předtím však musíte odstranit mimozemšťany, na kterých kosmonaut stojí. Odstranit je můžete spojováním dvou a více stejné barvy. Podmínkou k úspěšnému zdolání každého kola je, aby se kosmonaut dostal na zem dříve, než odstraníte všechny mimozemšťany.

0,78 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Evil Zombie
Spalte všechny zombie na prach ve skvělé hře Evil Zombie. Aby se vám to podařilo, musíte k ním za pomoci kanónů dopravit ohnivou kouli. Současně si však musíte dávat pozor, abyste nezapálili i obyčejné lidi. V opačném případě prohráváte a budete muset začít znovu.

1,61 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - StoneQuest
Dostaňte kamínek na pláži do cílové zóny v logické hře StoneQuest. S kamínkem můžete pohybovat do všech stran, avšak nesmíte projít přes stejné místo více než jednou. Přitom musíte překonávat různé překážky, které vám stojí v cestě.

6,06 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Eyes Blaster
Cílem logické hry Eyes Blaster je v každém kole odstranit z hrací plochy všechny barevné bloky. Kostky můžete odstranit jen tak, že je spojíte s další kostkou nebo kostkami stejné barvy. Pokud vám na konci hry zůstane nějaká kostka, můžete daný level zopakovat a vyzkoušet jinou strategii.

2,56 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Dupligon
Ve hře Dupligon bude vaším cílem získat v sérii levelů co nejvyšší hodnocení. Každá úloha spočívá v tom, že se vám na krátkou chvíli objeví geometrický útvar, který musíte následně překreslit. Za přesné zachycení původního obrazce získáte vysokou známku, za nepřesné zas naopak nízkou.

1,00 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Slice the Box
Slice the Box je jednoduchá logická hra s příjemným grafickým prostředím, ve které půjde především o přesnost. V každém kole musíte s kartonu vyříznout objekty, které jsou na něm vyznačeny. Aby to nebylo až tak jednoduché, ve hře budete mít různé typy střihů a každý jen v omezeném počtu.

1,99 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Winter Insomnia
Ve hře Winter Insomnia budete pomáhat ježkovi v získání jablíček, které se mu postrácali po celé hrací ploše. Využít k tomu můžete balónky či interakci s různými herními prvky. Abyste každý level splnili je potřeba posbírat všechny jablka. Kromě toho je možné sbírat i zlaté hvězdy. To už je však o něco obtížnější.

4,92 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Orange Gravity
Ve hře Orange Gravity budete mít za úkol pomoct pomeranči posbírat všechny citrony a dostat se následně do cílových dveří. Využít přitom musíte přitom různé šipky, které změní směr gravitace a umožní vám tak dostat se tam, kam potřebujete.

2,10 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Keep the Balance
Naskládejte všechny geometrické tvary v každém levelu na sebe tak, aby nespadly a zůstaly alespoň po určitou dobu stát. Aby se Vám to podařilo, budete muset vždy dobře promyslet, jak a kam každý tvar umístit, protože dobré vyvážení není často tak jednoduché, jak na první pohled vypadá.

0,88 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Cube Droid
Tentokrát budete hrát za malého robota se kterým budete za úkol v každém levelu sebrat vždy všechny baterie. Aby se Vám to podařilo musíte se vyhnout všem nebezpečným hlídačům i kanónům a přitom strategicky přesouvat krabice, které v přístupu k bateriím brání.

4,18 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Soccer Balls 2
Ve druhém pokračování povedené hry s fotbalovou tématikou Soccer Balls se můžete těšit na nové levely, ve kterých budete míčem opět likvidovat rozhodčí. Abyste je vždy všechny dostali a nakonec dali i gól můžete si přihrávat mezi jednotlivými hráči. Dobrá spolupráce, míření i načasování budou velice důležité, protože překážek nebude málo.

3,61 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné