Nejnovější hry online zdarma

Hra - Viaduct Designer
Staňte se konstruktéry mostů ve výborné hře Viaduct Designer. Vašim úkolem bude v každém kole umožnit vlaku bezpečný přejezd z jedné stanice do druhé. Na cestě na něj ale bude číhat propast, řeka nebo jiné nebezpečí, přes které musíte navrhnout odolný most, který by vlak i s jeho nákladem udržel.

4,57 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Bubble Friends
Dostaňte všechny rybky a kraby zpět do oceánu v této povedené logické hře. Aby se Vám to podařilo, musíte co nejefektivněji odstraňovat různé herní prvky nebo vypouštět létající balónky. Čím lepší řetězová reakce se Vám podaří, tím dříve budou všichni doma v moři a Vy dostanete o to víc bodů.

3,60 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Deep Reef
Je tady velice zajímavá hra, ve které budete spojovat vždy tři stejné symboly. Cílem každého z celého 100 levelů je odstranit tímto spojením všechny obrázky se kterými nejde hýbat. Ostatní můžete posunovat tak,že je budete posunovat na volná pole. Časem omezení nejste, ale máte jen určitý počet tahů/posunutí. Ve hře čekají i bonusy v podobě bomb a dalších…

1,08 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Fantasy Star Match
Spojujte hvězdičky stejné barvy a odstraňujte je tak z herního pole ve hře Fantasy Star Match. Hvězdy zmizí vždy, když se Vám podaří posunutím celých sloupců nebo řádků spojit tři a více hvězdiček. Za odstraněné hvězdy získáte body a po dosažení dostatečného počtu bodů postoupíte do dalšího levelu.

1,22 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Japanese Snacks Match
Japanese Snacks Match je netradiční pexeso, ve kterém budete připravovat jídlo. Jednotlivé ingredience získáte právě odkrýváním kartiček a hledáním stejných dvojic. Na přípravu celého jídla a tedy nalezení všech dvojic máte dost omezený časový limit, takže musíte být opravdu rychlí ;)

0,85 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Thirsty Parrot
Namíchejte ovocný koktejl pro roztomilého papouška v logické hře typu Bejeweled. Aby byl papouškova sklenice pořád plná a hra pro Vás nezkočnila, musíte spojovat vždy nejméně tři stejné obrázky ovoce. Trojci vytvoříte tak, že vyměníte pozice dvěma sousedním kouskům ovoce.

1,43 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Red Ball
Red Ball je logická hra, ve které si s malou červenou kuličkou i pořádně zaskáčete. Abyste se dostali k červené vlajce a tím i do dalšího levelu budete muset zdolat mnoho překážek jak na uvažování, tak samotné skákání.

1,03 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Accurate Slapshot Level Pack
V této povedené hře inspirované hokejem půjde hlavně o to, jak dobrou máte mušku. Vašim úkolem totiž bude dopravit puk do branky - na co nejméně úderů. V každém ze 30 levelů se Vám ale do cesty postaví nejrůznější komplikace a překážky, takže se budete muset pořádně soustředit a hledat pro puk nejlepší cestu.

1,71 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Feed The Panda
V této hře budete mít za úkol nakrmit vždy všechny pandy. Pandy mají rády sladké bonbóny a aby se k nim dostaly, musíte dobroty správně odříznout z lana. Plný počet bodů za každé kolo získáte, pokud zvládnete zároveň s krmením i sbírat symboly jing - jang.

3,36 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Color World Origins
Obarvěte všechny krabice podle toho, jaký smajlík se v nich ukrývá. Sloužit Vám k tomu budou barevné koule, které budete sestřelovat a vystřelovat z děla. Pomůžou Vám i další důmyslné herní prvky, se kterými to se zapojením rozvahy a správného míření určitě zvládnete :)

4,68 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Factory Balls 2
Vítejte v továrně na barevné balónky. Staňte se jejich úspěšným výrobcem a navrhněte postup barvení tak, aby balónky odpovídaly zadání. Vždy si musíte předem dobře rozmyslet postup kterou barvu a jaký ochranný prvek kdy použít. Počáteční levely jsou docela jednoduché, ale později se už určitě budete muset pořádně zamyslet.

0,33 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Golferrific
Golferrific je hra inspirovaná golfem, ve které nebude dostávat míčky do jamek, ale ničit sklenice. Level úspěšně dokončíte, když na herní ploše nezůstane žádná v celku. Do odpalu musíte dát správnou sílu a odhadnout úhel, protože se Vám do cesty postaví i nejrůznější překážky.

2,09 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Professor Fizzwizzle
V této hře bude hlavní hrdinou geniální profesor, který dokáže přecházet mezi dimenzemi. Ve své genialitě ale nedokáže najít cestu k teleportéru. S tím mu budete muset pomoci Vy. Vždy bude potřeba správě posunout různé krabice nebo sudy, aby se cesta uvolnila nebo překlenulo nebezpečné místo. S postupujícími levely bude samozřejmě cesta čím dál komplikovanější.

0,61 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Blockage
Dokážete dostat vždy barevné kostky do jejich "domečků" v této graficky jednoduché, ale o to lepší logické hře? Do každého domečku se musí dostat kostka příslušné barvy. Aby se Vám to podařilo můžete si pomáhat ostatními kostkami, které mezerníkem zmrazíte a vytvoříte si tak opěrný bod. Ale pozor, zmrazení je nevratný proces!

2,77 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Gibbets 2
Právě přichází druhé pokračování velice úspěšné logické hry, ve které si opět vyzkoušíte, jak dobrou máte mušku. Jako elitní lukostřelec totiž budete zachraňovat oběšence. A to tak, že jim ustřelíte provaz přímo nad hlavou. Musíte si dát ale pozor, abyste je místo záchrany ještě nedorazili, nebo aby Vám to netrvalo příliš dlouho a oni se neuškrtili.

4,35 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné