Nejnovější hry online zdarma

Hra - Nuclearoids
V této netradiční hře bude Vašim hlavním úkolem nechat vybuchnout co nejvíce nuclearoidů (minimálně ale zadané množství). To se Vám podaří tak, že kliknete na jeden počáteční bod, ten vybuchne a rozpoutá řetězovou reakci. Čím lepší nuclearoid na začátku zvolíte, tím větší bude řetězová reakce a tím víc bodů získáte.

3,45 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Perfect Balance 2
Je tady pokračování úspěšné hry Perfect Balance. Dokážete poskládat všechny zadané prvky na (čím dál menší a komplikovanější) plošiny tak, aby nespadly? Můžete si vybrat pořadí, ve kterém budete tvary umisťovat a nejrůzněji je otáčet, ale nakonec musí všechno dobře držet ;)

3,89 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Doba ledová rozdíly 2
Nejen pro všechny milovníky animované komedie Doba ledová je tady výborná hra, ve které budete hledat rozdíly mezi dvěma skoro stejnými obrázky. V každém kole se můžete těšit na jiný obrázek hlavních hrdinů tohoto oblíbeného filmu. Jak rychle objevíte všechny rozdíly?

0,95 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Perfect Balance
Máte dobrý cit pro rovnováhu? Určitě se Vám bude hodit v této hře, kde budete muset naskládat na sebe (nebo do sebe) všechny zadané prvky tak, aby nespadly. Skládat je budete na čím dál menší a komplikovanější herní plochy (nebo spíše plošky) a správné vyvážení bude čím dál náročnější.

4,96 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Surroubble
Ve hře Surroubble bude Vaším úkolem zbavit se všech barevných kuliček v herním poli. Dosáhnete toho tak, že vystřelením kuličky vytvoříte skupinu tří a více kuliček stejné barvy. Cílem hry je kromě rychlého odstranění všech kuliček i nasbírat co nejvíce bodů, tak střílejte s rozvahou.

1,26 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Crush the Castle 2 Player Pack
Druhé pokračování výborné logické hry Crush the Castle Vás opět přenese do středověku, kde se stanete obsluhou katapultu. Musíte dobře odhadnout sílu a moment odpalu, abyste se správně trefili do historické stavby a co nejdříve ji zničili. Oproti prvnímu dílu na Vás čeká zajímavější grafika a pár vylepšení ;)

10,43 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - GoGo Puzzle Pets
Tato hra je založená na principu klasického pexesa, ale má několik zvláštností. Obrázky se tu nevyskytují jen dvakrát, takže dvojice není tak těžké najít. Zato za každý omyl přijdete o život. Také je tu několik "vrstev" obrázků a různé bonusové kartičky. Tak se dobře bavte ;)

0,54 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Truck Loader
Truck Loader je zajímavá logická dovednostní hra, ve které budete ovládat nakládacího robota. Vašim úkolem bude vždy dostat všechny krabice na označené místo. Krabici chytíte magnetem na konci pohyblivého ramene. Musíte si ale dávat velký pozor na překážky i křehký nebo výbušný náklad.

2,00 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Cookie Map
Pro všechny, kdo mají rádi postřehové spojovačky je tady super hra, která má navíc moc pěknou grafiku. Spojovat totiž budete trojice nejrůznějšího pečiva. Dokážete je odstranit všechny a dostat se do dalšího kola?

0,69 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Chicken House
V logické hře Chicken House budete muset zabít v každém z třiceti kol všechny slepice a rozbít jejich vajíčka. Docílíte toho tak, že odstraníte, nebo rozbijete části konstrukcí na kterých budou sedět. Důležité je ale vždy si uvědomit, které slepice je nutné zabít pádem a které umřou spíš když spadně něco na ně.

0,01 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Crush the Castle Players Pack
V této hře si ověříte svůj odhad při obsluze středověkého katapultu. Vašim úkolem totiž bude za jeho pomoci zbourat historické hrady. Ty budou ze začátku jen ze dřeva, ale postupně se stanou čím dál odolnějšími. Zkusit to můžete v podstatě kolikrát chcete, ale s každým pokusem se Vám vzdalují cenné medaile.

3,06 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Barbie parkování
Tato logická hra, která prověří i Vaše umění práce s myší, se bude líbit hlavně holkám. Hlavní roli v ní totiž hraje panenka Barbie. Ta si vyjela ve svém růžovém autě. Cesta po které chce jet je ale rozbitá a vy ji musíte spravit tak, aby mohla projet. To ale nebude vždy úplně snadné. Dokážete najít vhodné tvary do děr a vše složit tak, aby se auto nezastavilo ani…

1,38 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Smart Dogs
Máte rádi psy? V této hře budete pomáhat dvěma chytrým pejskům posílat si míček. Ze začátku to bude docela jednoduché, ale s postupem levelů budou přibývat i překážky, které bude potřeba překonat pomocí odrazových můstků a vystřelovacích hamburgerů. Těch budete mít omezené množství a vždy je budete muset dost přesně umístit, aby míček správně dopadl a dostal se tak od jednoho pejska ke…

0,72 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Dino Coloring Book
V této omalovánce se přenesete do prehistorické doby plné dinosaurů. Vyberete si z několika pěkných obrázků a vrhnete se do malování. Ale to není všechno. Obrázek můžete vylepšit a doplnit z nabídky malých dinosaurů, nebo dokonce sami něco dokreslit.

1,30 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Jerryho půlnoční svačinka
Kdo by neměl rád známé duo Toma a Jerryho. V této hře budete pomáhat Jerrymu, aby se jako náměsíčný dostal ke všemu svému oblíbenému sýru, vyhnul se všem nástrahám a ještě po cestě sebral klíč ke dveřím od svého domečku.

0,64 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné