Nejoblíbenější hry online zdarma

Hra - Football Challenge
Ve sportovní logické hře Football Challenge budete mít za úkol dostat v každém kole fotbalový míč do brány. Aby se vám to podařilo, musíte si míč nahrávat mezi vlastními hráči a najít místo, odkud ji střelíte do brány tak, abyste nezasáhli soupeřova hráče.

1,22 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Dead Hungry 2
Dead Hungry 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol nakrmit všechny hladové zombie. Každá zombie je jinak hladová a podle toho má i jinou barvu. Naskládáme zombie vhodně na hrací plochu tak, aby byly všechny najedené a spokojené.

3,53 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Repixel 2
V druhém pokračování hry Repixel 2 bude vaším úkolem opět hádat rozpixelované obrázky. Obrázky musíte postupně zaostřovat, dokud nebudete schopen uhodnout, co je na nich ukryté. Čím méně pixelů zaostříte, tím více bodů získáte.

9,08 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Minesweeper
Minesweeper je nové zpracování staré známé hry Miny. Cílem hry je odhalit všechny miny, které jsou ukryty na hrací ploše. Využívat přitom musíte čísla, které označují kolik min se nachází v jejich bezprostředním okolí.

0,23 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Shoot'n'Shout II
Shoot'n'S hout II je akční logická hra, ve které budete mít za úkol pomoci hlavnímu hrdinovi zlikvidovat všechny nepřátele. K dispozici budete mít různé zbraně, které musíte vhodně využít k interakci s herními prvky nebo k ničení nepřátel.

5,28 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Save Turty
Save Turty je logická hra, ve které budete mít za úkol zachránit malou želvu. Aby se vám to podařilo, je potřeba z hrací plochy vhodně odebírat některé herní prvky. Přitom si musíte dávat pozor na ostny, bomby a další nebezpečné prvky.

5,10 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Flick Color
Flick Color je zajímavá logická hra, ve které budete mít za úkol obarvit celou hrací plochu jednou barvou. Začínat budete v levém horním rohu, odkud můžete zabranou plochu neustále rozšiřovat a to za pomoci vhodné změny barev.

1,57 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Crystals
Crystals je jednoduchá logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat trojice stejných krystalů a tím jejich odebírat z hrací plochy. Krystaly se snažte odebírat v blízkosti těch, které uvízly v kostce ledu a tím jejich osvobodit.

5,16 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Xmas Gift Matcher
Xmas Gift Matcher je logická hra, ve které musíte spíjať trojice stejných vánočních dárků. Pokud nějakou trojici spojíte, pozadí se změní na světlejší barvu. Do dalšího kola můžete postoupit, až všechna políčka budou světle modré barvy.

1,26 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Follow
Follow je netradiční logická hra, která prověří především vaši paměť. Vaším úkolem bude pozorně sledovat pohyb modrého čtverečku po hrací ploše a ten následně s bílým čtverečkem zopakovat. Obtížnost roste každým kolem.

0,64 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Halloween Spook
Cílem logické hry Halloween Spook je dostat halloweenskou příšerku do připraveného kotle. Aby se vám to podařilo, je potřeba z hrací plochy vhodně odebírat různé herní prvky. Přitom si dávejte pozor, abyste neublížili nevinným lidem.

1,67 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Paper Cannon 3
Ve třetím pokračování logické hry Paper Cannon 3 budete mít za úkol zničit za pomoci děla všechny příšerky. V každém kole vám přitom budou v cestě stát jiné překážky, které lze překonat jen přesným mířením a vhodným načasováním.

2,07 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Match
Monster Match je logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat stejné příšerky a tím vytvořit příšerky nového. Na hrací ploše se budou postupně objevovat další příšerky, takže si dávejte pozor, aby se nezaplnila celá hrací plocha, jinak prohráváte.

| Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Chuppy shills
V logické hře Chuppy shills budete mít za úkol pomocí velkého vysavače odstranit z hrací plochy všechny chlupaté příšerky. Příšerky se často budou nacházet na nedostupných místech, takže musíte vhodně interagovat s okolními prvky, abyste k ním dostali.

3,95 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Touch Me Once
Touch Me Once je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol obkreslit obrázek přesně podle předlohy. Zpočátku to bude poměrně jednoduché, avšak obtížnost jednotlivých levelů se rychle stupňuje. Dokážete všechny obrázky nakreslit na jeden tah?

11,31 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné