Nejoblíbenější hry online zdarma

Hra - Connect It
Použijte vždy ty správné zadané prvky na správných místech a obnovte elektrické spojení. Aby se k sobě oba nabyté póly přiblížili, musíte uvést do chodu soustavu ozubených kol. V každém levelu bude vždy náročnější uvědomit si, které kolo patří na které místo a v jakém pořadí je nutné je nainstalovat.

1,70 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Vehicles
Pohrajte si s autíčky, podobně jako když jste byli malí. Vašim úkolem bude dopravit správná auta na určené místo. Zlé (černé) auta pak musíte vystrkat z plošiny. Ze začátku to bude docela snadné, ale postupem levelů se už budete muset docela zamyslet. Auta se rozjedou a zastaví vždy když na ně kliknete.

3,09 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Alxemy
Vytvořte si celý vlastní celý svět v zajímavé hře Alxemy. Začnete od pouhých čtyř základních prvků, jejichž kombinací budete vytvářet další a další komplikovanější prvky a věci, až se dostanete k živočichům a věcem. Ze země a ohně dostanete například kámen, z kamene a větru písek a tak dál.

1,94 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - The Paint Gunner
The Paint Gunner je zajímavá a logická hra s prvky skákačky, ve které je Vaším hlavním úkolem dostat se přes spoustu překážek až ke dveřím do dalšího levelu. Překážky budete překonávat pomocí zbraně střílející různé barvy. Každá barva má jiné vlastnosti, bez kterých by překážky nebylo možné překonat.

6,71 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Angry Birds
Angry Birds je výborná hra, kterou můžete znát i ze svého mobilu. Uplatníte tu svůj dobrý postřeh i přesnou mušku. Budete totiž prakem vystřelovat roztomilé "naštvané ptáky", kteří chtějí vlastním tělem zničit všechna vyděšená prasátka. Prasátka se ale schovávají v nejrůznějších stavbách a tak je třeba zasáhnout správné místo, aby se zřítily. Ptáci jsou vždy 4 a stejně máte i…

3,82 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Abuba The Alien
Pomozte roztomilému mimozemšťanovi Abubovi, který ztroskotal na naší planetě, odletět zpět domů. Nebudete nebude ale vůbec jednoduché přijít vždy na to, co musí mimozemšťan udělat a jaké předměty použít, aby se na své cestě dostal dál.

4,46 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Waterfalls 2
Waterfalls je hra s překrásnou grafikou, ve které je Vaším úkolem, aby do prázdných tvarů "natekla" správná duhová barva. Tu můžete usměrňovat pohyblivými prvky, které odrazem určují její směr a musíte se tak trefit do prázdného tvaru. Nejen díky krásným barvám si tuto hru určitě užijete!

0,91 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Legend of Ping Pong
Hrajete rádi stolní tenis? V této hře si můžete ping pong zahrát proti počítači. Vyberte si národ, za který budete hrát a pusťte se do zápasu. Ve hře můžete používat i různé falše a speciální střely.

0,95 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Piškvorky
Tato hra funguje na principu klasických piškvorek. Do políček vkládáte barevné kuličky a snažíte se mít jich vedle sebe pět. O to stejné se snaží i váš protivník a zároveň se vám snaží zabránit v tom, abyste měli řadu či sloupec pěti kuliček dřív. Klasická logická hra, kterou si však můžete zahrát pouze proti počítači.

0,06 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Black Sails
Zahrajte si tuto povedenou hru, ve které se stanete kapitánem lodi v Karibiku. Obchodujte, svádějte námořní souboje s ostatními flotilami, najímejte posádky a nakupujte nové zbraně. Hra je opravdu propracovaná a nabízí hodně možností.

3,77 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Easy Chess
Všichni, kdo rádi hrají šachy jistě ocení tuto onlinovku Easy Chess. Vyzkoušejte své logické myšlení proti počítači a zjistěte, zda ho dokážete porazit. Cílem této hry je dostat soupeřova krále do takové pozice, aby se nemohl pohnout, aniž by mu hrozil útok od vašich figurek.

0,07 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Tron
Tato online hra je vytvořena na základě závodů, které jste mohli vidět ve filmu Tron. Vaším úkolem je porazit nepřítele. Nejde ovšem o to, být v cíli rychlejší, ale znemožnit nepříteli cestu. Snažte se za sebou vytvořit takovou linie, aby váš spoluhráč nemohl projet dál a narazil do ní. Musíte se ovšem vyhýbat jeho linie, která má stejnou funkci.

0,30 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Stake Your Claim
Zajímavá logická hra, kterou můžou hrát i dva hráči. Princip hraní spočívá v ohraničování území. Hráči se střídají v tazích, v každém tahu můžete umístit jedno ohraničení. Ten kdo ohraničený prostor uzavře, získává body za získané území. Pokud se na území nachází zlato, získáváte body navíc.

1,43 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Governor of Poker 2
Jedna z nejpovedenějších karetních her na našem webu. V této hře se dostanete na divoký západ, kde musíte porážet jednotlivé nepřátele v karetních soubojích. Hraje se verze pokeru - Texas Hold'em. Vyberte si městečko, ve které budete hrát a začněte budovat vaši kariéru pokerového hráče.

10,77 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Tricky Jungle Game
Postřehová hra Tricky Jungle Game funguje podobně jako známé Skořápky. Vsadíte částku a poté sledujete, ve pod kterým ze třech předmětů je kulička ukryta. Pokud na konci uhádnete správnou pozici, vyhráváte, v opačném případě o vsazené body přijdete.

0,58 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné