Nejoblíbenější hry online zdarma

Hra - Space hero
Space hero je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat astronauta na vesmírnou základnu. Toho docílíte pouze vhodnou interkciou s okolními herními prvky. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

1,21 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Packman
V logické hře Packman bude vaším úkolem posbírat v každém kole s pacman všechny mince. Při jejich sbírání si musíte dávat pozor na padající bloky, které se po vašem průchodu přes bludiště mohou uvolnit a zasáhnout vás.

1,25 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Fly Tangle 2
Fly Tangle 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol rozmotat v každém kole síť složenou z much a spojů mezi nimi. Při rozmotávání můžete pohybovat jednotlivými mouchami a to tak, aby se žádné dva spoje navzájem nekřížily.

0,42 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Clickplay Time 2
Ve hře Clickplay Time 2na vás čeká série miniher, ve kterých budete muset vyřešit nějakou roli, aby se vám zobrazila černá šipka. Při plnění roli bude důležité nejen logické myšlení, ale i dobrý postřeh.

3,86 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Tower Breaker 3
Tower Breaker 3 je akční logická hra, ve které budete mít za úkol zničit všechny vikingov ukrytých ve svých pevnostech. K jejich zničení budete využívat kanón, díky kterému je potřeba zasáhnout strategická místa pevností, tak aby se zřítily a pohřbili nepřítele.

2,80 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Jewel Match
Jewel Match je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol spojit stejné diamanty a tím jejich odebrat z hrací plochy. Abyste diamanty dostali tam, kam potřebujete, je potřeba vhodně otáčet celou hrací plochou. Podaří se vám vyřešit všechny levely?

0,46 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Gravity Cat
Vaším úkolem v logické hře Gravity Cat bude dostat kotě k jídlu na konci kola. Abyste se k jídlu dostali, musíte přeskakovat mezi překážkami. To však nebude až tak jednoduché, protože kotě se pohybuje všemi směry.

2,01 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Fill Free Space
Fill Free Space je zajímavá logická hra, ve které budete mít za úkol vyplnit celou hrací plochu za pomoci barevných čtverců a obdélníků. Všechny tvary můžete libovolně zvětšovat a zmenšovat. Ve vyšších levelech si budete muset poradit i s různými překážkami.

0,44 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Squirrel & the Golden Nut
Squirrel & the Golden Nut je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat veverku ke zlatému oříšku na konci kola. Přitom se snažte posbírat i další oříšky, které se v každém kole nacházejí. Podaří se vám úspěšně zdolat všechny levely?

0,60 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Mario Spin World
Cílem logické hře Mario Spin World je dostat známého instalatéra do cílových dveří. V cestě vám přitom stojí ostny a další překážky, které můžete zdolat jen správným otáčením celé hrací plochy.

2,73 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Energy Spectrum
V logické hře Energy Spectrum budete mít za úkol dostat laserový paprsek k kulatým přijímačem. K nasměrování paprsku můžete využít zrcadla a další herní prvky, které je potřeba nejen správně umístit, ale také natočit.

3,82 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Wonder Soup
Vaším úkolem v logické hře Wonder Soup bude dostat všechny rajčata do hrnce s polévkou. Aby se vám to podařilo, je potřeba vhodně odebrat různé plošiny, která vám budou stát v cestě. Dokážete zdolat všechny levely?

2,90 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Slime Run Away
Slime Run Away je logická hra, ve které musíte pomoci hlavnímu hrdinovi dostat se k cílovým dveřím. Hrdina se však může pohybovat jen rovně od překážky k překážky. Navíc se budete muset vyhýbat různým nepřátelům.

5,40 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Necto
V logické hře nečtu budete mít za úkol spojovat stejné geometrické tvary a získat tak dostatek bodů na postup do dalšího kole. Počet tahů, které můžete v jednom kole vykonat je však omezen, takže se snažte vždy spojit co nejvíce prvků najednou.

1,56 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Farm Loop Blast
Farm Loop Blast je zábavná logická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat všechny barevné kuličky dříve, než se dostanou na konec své trasy. Využívat k tomu budete kanón, ze kterého musíte vystřelovat kuličky tak, abyste spojili aspoň tři stejné.

5,62 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné