Nejoblíbenější hry online zdarma

Hra - Constructore!
Constructor je zajímavá logická hra, ve které bude vaším úkolem umístit červenou krabici do vyznačené oblasti. Využívat k tomu můžete další herní prvky, které je potřeba na plochu rozmístit tak, abyste krabici mohli na ně postavit.

1,18 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Plumber Game 2
Plumber Game 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol složit potrubí tak, abyste dostali vodu k žíznivé příšerky. Potrubí nemusí být na všech koncích uzavřené, ale je důležité, aby dovedlo vodu, kam potřebujete. Ve vyšších levelech si budete muset poradit is různými překážkami.

3,21 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Frisky Marbles
V logické hře Frisky Marbles budete mít za úkol odstranit z hrací plochy všechny barevné kuličky. Využívat k tomu budete dělo, ze kterého musíte nové kuličky vystřelovat tak, abyste spojili aspoň tři stejné barvy. Čím rychleji každé kolo zdoláte, tím více bodů získáte.

1,50 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Trid
V logické hře Trid budete mít za úkol vytvářet obrazce přesně podle toho, jak se vám zobrazí v nápovědě. Snažte se být přitom co nejrychlejší, protože na celou hru máte jen omezený čas.

1,11 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Alien Crush Saga
Alien Crush Saga je skvělá logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat stejné prvky a tím je odstranit z hrací plochy. Spojit musíte vždy minimálně tři prvky. Pokud se vám je podaří spojit více, získáte body navíc.

2,97 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Power Up
Power Up je logická hra, ve které budete mít za úkol propojit dvou robotů a tím převést elektřinu od jednoho k druhému. Využívat k tomu můžete různé vodivé prvky, které je potřeba vhodně naskládat na hrací plochu tak, aby tvořily nepřerušený obvod.

1,27 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Noggins
Noggins je zajímavá logická hra, ve které bude vaším úkolem za pomoci čtyř čar co nejpřesněji orámovat různé příšerky. Každá příšerka má jinou barvu a podle toho musíte přizpůsobit i barvu čar. Toho docílíte tak, že přesunete kurzor do jednoho ze čtyř rohů.

0,92 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Levers
V logické hře Levers budete mít za úkol vyvažovat váhy tak, aby byly v dokonalé rovině. Vždy když se vám to podaří, přibude na ploše další předmět, který musíte opět vhodně umístit. Často tak budete muset předměty přemisťovat, abyste rovnováhy dosáhli.

0,22 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Dragon Bombs
V akční logické hře Dragon Bomb budete mít za úkol zlikvidovat všechny totemy nepřátelského domordého kmene. Využívat k tomu budete vybuchující kuličky, které je potřeba dostat na správné místo. Toho docílíte vhodným odstraňováním některých herních prvků

2,70 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Water Buboy
V logické hře Water Buboy se stanete hasičům, jehož úkolem je hasit domy, které zachvátil oheň. K dispozici však máte omezené množství vody, takže nesmíte plýtvat a na každý dům použít jen tolik vody, kolik je potřeba.

3,83 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Super Santa Bomber
Super Santa Bomber je logická akční hra, ve které bude vaším úkolem dostat Santu do komína, aby mohlo nepozorovaně roznést všechny dárky. V cestě vám však bude stát mnoho překážek, které můžete překonat tak, že Santu vždy vystřelíte správným směrem.

6,03 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Siege Hero: Pirate Pillage
V logické hře Siege Hero: Pirate Pillage budete mít za úkol zlikvidovat všechny pirátů nacházejících se na lodi. K dispozici budete mít kanón, ze kterého je potřeba vystřelovat koule tak, aby zasáhly části lodi, které následně ve svých troskách pohřbí pirátů.

9,58 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Neptunes Treasure
V logické hře Neptunes Treasure bude vaším úkolem s bohem moře zlikvidovat všechny potápěče, který se vám pokoušejí ukrást vzácný poklad. Pohybovat se můžete jen od překážky k překážce, takže si musíte cestu vždy předem naplánovat.

0,68 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Fluffy Steel
Fluffy Steel je akční logická hra, ve které budete mít za úkol zničit s hlavním hrdinou všechny zombie. Obtížné bude dostat se k nim, protože s vaším hrdinou se můžete pohybovat pouze přímo od překážky k překážky. Cestu si musíte tak dobře naplánovat.

2,82 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Blob Thrower 2
Blob Thrower 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol spojit žluté příšerky do jedné. Využívat k tomu budete černé příšerky, které můžete vystřelovat z děla a které je potřeba vždy správně nasměrovat.

2,26 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné