Nejoblíbenější hry online zdarma

Hra - Slow and Blow Pirates
V logické hře Slow and Blow Pirates budete mít za úkol zlikvidovat všechny piráty tím, že jejich odstraníte z hrací plochy. Využívat k tomu budete bomby, které je potřeba vhodně rozmístit na strategických místech. Počet bomb je v každém kole omezený.

8,36 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Protect the Cow
Protect the Cow je logická hra, ve které budete mít za úkol ochránit kravičky před útokem nepřátelského mimozemského talíře. K dispozici budete mít různé předměty, které je potřeba správně využít, abyste s nimi kravičky ochránili.

2,24 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Mario War Escape
V logické hře Mario War Escape budete mít za úkol ochránit Super Maria a jeho kamarádů před útokem zlého draka. K dispozici budete mít různé herní prvky, s jejichž je potřeba vytvořit bezpečný úkryt. Důležité bude prvky umístit tak, aby se k Mariovi nedostala ani jediná střela.

0,95 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Baby Fish
Vaším úkolem v logické hře Baby Fish bude dostat malou rybičku uvězněnou ve vzduchové bublině do vody a tím ji osvobodit. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně odstraňovat různé herní prvky a rybičku tak dopravit tam, kam potřebujete.

1,05 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Teddies and Monsters
Teddies and Monsters je logická hra, ve které budete mít za úkol zničit všechny zlé příšerky a současně ochránit medvídků. K dispozici budete mít náboje, které můžete vystřelovat pouze z vyznačené oblasti.

4,76 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Crack The Nut
V logické hře Crack The Nut budete mít za úkol rozbít ořech a to tak, že na něj naskládáte dostatek předmětů. Dostat všechny předměty tam, kam potřebujete nebude až tak jednoduché a pořádně si potrápíte vaše mozkové závity.

4,42 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Wooden Pieces
V logické hře Wooden Pieces budete mít za úkol naskládat na hrací plochu všechny dřevěné prvky tak, aby žádný z nich nepadl mimo plochu. Kromě toho ve vyšších levelech budete muset i stisknout všechny knoflíky, abyste mohli postoupit do dalšího kola.

1,30 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Spaceman Max
Cílem logické hry Spaceman Max je dostat astronauta v každém kole bezpečně do cíle. Aby se vám to podařilo, musíte ve správném pořadí odstranit z hrací plochy jednotlivé herní prvky. Dávejte si pozor na ostny a další překážky.

4,30 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Money Balance
Cílem logické hry Money Balance je umístit na hrací plochu všechny herní prvky tak, aby zůstaly v rovnováze a žádný z nich nepadl mimo hrací plochu. Prvky přitom musíte ukládat ve stanoveném pořadí.

5,24 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Huantar
V logické hře Huantar budete mít za úkol vysbírat v každém kole všechny vzácné kameny. Zpočátku to bude poměrně jednoduché, avšak úroveň obtížnosti jednotlivých kol se rychle zvyšuje.

10,90 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Smarty Quiz Chocolate
Smarty Quiz Chocolate je zajímavá logická hra, ve které se budete na základu hodu kostkou pohybovat po hracím poli. Na každém poli dostanete jinou otázku týkající se čokolády. Dokážete odpovědět správně?

2,28 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Lemic Zone
Lemic Zone je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdinu do cíle, kde na něj čeká hromada zelené substance. Cesta k cíli je však plná překážek, které odstranit nebude vůbec jednoduché.

2,74 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Blocks Mania
V logické hře Blocks Mania bude vaším úkolem odbourávat z hrací plochy barevné kostky. Kostky můžete odstranit jen pokud se nacházejí alespoň dvě stejné vedle sebe. Vyzkoušet můžete dva herní módy - klasický nebo výzva.

0,76 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Sweep Miner
Sweep Miner je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat horníka v každém kole do cíle. Po cestě se přitom musíte snažit zachránit všech ztracených chlapců. Dávejte si přitom pozor na výbušniny, jejichž poloha se vám zobrazí pouze na začátku kola a vy si ji budete muset zapamatovat.

1,71 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Spirits of Elduurn
V logické hře Spirits of Elduurn musíte pomoci bílému a černému duchovi zničit zlého démona. Nejdříve musíte na hrací ploše vysbírat všechny zářivé světla a až když je budete mít dostatek, můžete démona zničit.

7,83 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné