Nejoblíbenější hry online zdarma

Hra - Need for Feed
V postřehové logické hře Need for Feed budete mít za úkol nakrmit hladovou příšeru. V každém kole jí proto musíte odkrajujeme kousky koláče. Dávejte si však přitom pozor, abyste neodkrojili kousek, na kterém se nachází brouk, jinak ztratíte život.

2,32 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Lazy Thief
V logické hře Lazy Thief bude vaším úkolem pomoci hlavnímu hrdinovi posbírat všechny drahokamy. Aby se drahokamy k němu dostali, musíte je nejprve dostat na plošiny příslušné barvy. K tomu budete využívat kameny, které je potřeba správně hodit a drahokamy tak dostat tam, kam potřebujete.

4,26 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Jumping Box Reincarnation 2
Jumping Box Reincarnation 2 je druhý díl logické hry, ve které budete mít za úkol dostat kostku na plošinu označenou červenou vlajkou. Kostku můžete různě vystřelovat do vzduchu a tím ji dopravit na požadované místo. Dávejte si přitom pozor na všechny překážky a nepřátelské kostky.

1,44 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Talesworth Adventure
Talesworth Adventure je logická hra, ve které budete muset dostat hlavního hrdinu skrze levely plné překážek. Abyste dokázali navést hrdinu správným směrem, musíte využívat měšce s penězi či jednosměrné brány, které je na hrací ploše třeba vhodně umístit.

0,59 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Stone Quest
Stone Quest je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat kamínek na pláži do cíle. Kamínek se však po každém hracím políčku může přesunout pouze jednou, proto musíte najít zde spavá cestu, která ho dovede do cíle.

6,06 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Pocket Aliens Logic
V logické hře Pocket Alien Logic bude vaším úkolem odstranit z hrací plochy všech mimozemšťany. Mimozemšťané mohou zmizet vždy, když spojíte alespoň tří stejné barvy. Ve hře bude důležitý zejména správný postup, který vám umožní vyčistit celou hrací plochu.

0,78 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Master Miner
Master Miner je retro logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat hlavního hrdinku k cílovým dveřím. Předtím však budete muset posbírat všechny diamanty. Dávejte si přitom pozor na padající předměty, které vás mohou snadno zabít a vy tak budete muset začít znovu.

0,47 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Indi Cannon
V logické hře Indi Cannon bude vaším úkolem pomoci mladému dobrodruhovi získat v každém kole všechny drahokamy. Aby se vám to podařilo, budete ho vystřelovat z kanónu. Důležité tak bude zvolit správný směr a sílu střely. Kromě toho si budete muset poradit is různými překážkami a nástrahami.

2,94 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Donutosaur
Donutosaur je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat malou příšerku k sladkému donutu. Aby se vám to podařilo, je potřeba ve správném pořadí aktivovat různé herní prvky a příšerku tak uvést do pohybu.

4,58 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Doctor Acorn
V logické hře Doctor Acorn se s hlavním hrdinou vydáte na dlouhou cestu plnou překážek a nástrah. Vaším úkolem bude správně použít jednotlivé herní prvky a tím hlavnímu hrdinovi vytvořit bezpečnou cestu. Dokážete zdolat všechny levely?

4,80 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Cyclop Phisics Level Pack
Cyclop Phisics Level Pack je logická hra, ve které na vás čeká 25 levelů, ve kterých budete muset dostat barevné příšerky na plošiny stejné barvy. Využívat k tomu můžete schopnosti příšerek měnit svůj tvar, což vám umožní uvést je do pohybu či naopak zastavit.

0,96 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Bieb Blaster 2
Bieb Blaster 2 je akční logická hra, ve které budete mít za úkol zneškodnit všechny zlé děti. Využívat k tomu budete bazuku s neomezeným počtem nábojů. Přesto trafit dítě a vyhnout se všem překážkám nebude zrovna nejjednodušší.

2,86 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Laser Cannon 3: Level Pack
Laser Cannon 3: Level Pack je logická hra, ve které bude vaším úkolem zlikvidovat v každém kole všechny monstra. Využívat k tomu budete laserový kanón, kterým je možné buď přímo příšery zničit, nebo jej můžete využít k aktivaci různých herních prvků.

4,77 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Fragger
Fragger je akční logická hra, ve které musíte za pomoci granátů zničit všech vašich nepřátel. Problém je v tom, že granátů máte jen omezený počet, takže důležitá bude přesná muška a správný odhad místa, kam granát dopadne.

1,87 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Tiny Explorer
Tiny Explorer je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat všechny vozy do cíle. Vozidla se budou pohybovat samy, vy proto musíte správně využít šipky, abyste změnili jejich směr. Počet šipek v každém kole je omezen, naštěstí však šipky můžete přesouvat.

2,10 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné