Nejoblíbenější hry online zdarma

Hra - Smashz
Smashz je logická hra, ve které bude vaším úkolem zlikvidovat všechny zombie. K jejich likvidaci můžete využít závaží a další ocelové objekty. K dispozici budete mít i několik dřevěných objektů, které sice zombie zabít nedokážou, ale mohou vám pomoci přesunout další objekty.

5,02 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Not in my Dungeon
Not in my Dungeon je akční logická hra, ve které bude vaším úkolem zničit všechny vaše nepřátele. K dispozici budete mít různé druhy kamenů, které je potřeba hodit správným směrem a správnou silou. Podaří se vám zdolat všechny levely?

6,67 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Cookie Hamster
V logické hře Cookie Hamster bude vaším úkolem dostat sušenku k mlsnému křečkovi. Aby se vám to podařilo, je potřeba ve správném pořadí odstranit různé herní prvky. Důležité však bude i dobré načasování. Snažte se navíc posbírat i všechny mince.

3,40 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - A Bonte Christmas
A Bonte Christmas je logická hra, která potěší především ty nejmenší. Vaším úkolem bude posbírat na planetky všechny míčky a donést je až k domku. Míčku je však potřeba donést ve správném pořadí a ve správné barvě.

3,26 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Ricochet Kills 4
Ricochet Kills 4 je další pokračování skvělé herní série, ve které jako mafián budete muset likvidovat nepřátele. V každém kole budete mít jen omezený počet nábojů, které vám musí vystačit na zlikvidování všech obětí. Využít můžete odrážení kulek od stěn.

6,06 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Cover Pou
V logické hře Cover Pou bude vaším úkolem ochránit všechna stvoření před nebezpečným deštěm. Využít k tomu můžete desky, sudy a další předměty, které je potřeba rozmístit na hrací plochu tak, aby se déšť k tvorům nedostal.

4,05 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Frog Drink Water
Cílem logické hry Frog Drink Water je v každém kole dostat k žíznivé žábě dostatečné množství vody. Aby se vám to podařilo, musíte za pomoci myši vytvářet cestičky, které dovedou vodu na správné místo.

2,46 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Balloons vs Zombies 3
Balloons vs Zombies 3 je třetí pokračování akční logické hry, ve které bude vaším úkolem zničit všechny zombie. V jednotlivých levelech budete mít vždy jiné zbraně, které musíte vždy správně využít. Kromě toho si dávejte pozor, abyste nezranili nevinných lidí.

4,94 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Balloons vs Zombies
V logické hře Balloons vs Zombies budete mít za úkol zlikvidovat všechny zombie v desítkách různých levelů. Aby se vám to podařilo, musíte správně použít rozličné zbraně, které máte k dispozici. Důležitá tak nebude jen přesná muška, ale i vhodný výběr zbraně.

4,63 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Jungle Mafia
Vydejte se do nebezpečné džungle a pokuste se zničit všechny zlé trpaslíky v logické hře Jungle Mafia. Jako zbraň vám poslouží obyčejná pistole, jejíž náboje se však mohou odrážet od stěn, což vám umožní dostat se i na nedostupná místa.

1,25 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Yummy Nuts 2
V logické hře Yummy Nuts 2 budete pomáhat veverce nakrmit její miminko. V každém kole je tak potřeba vysbírat co nejvíce oříšků a následně se s nimi k miminku dostat. K tomu vám pomůže správné přeřezávání lan, na kterých veverka visí.

5,98 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Frog Love Candy
V logické hře Frog Love Candy je potřeba v každém kole nakrmit žáby za pomoci kulatých cukrovnek. Ty k nim musíte vystřelovat, takže důležité bude zejména přesné míření. Dokážete zdolat všechny kola?

3,38 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Zomback
V logické hře Zomback bude vaším úkolem dostat malou příšerku k vzácnému elixíru. K tomu je potřeba ve správném pořadí odstraňovat dřevěné bedny, krabice, desky či další předměty.

1,65 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Chick Cannon 2
V logické hře Chick Cannon 2 bude vaším úkolem dostat zpět do ohrady všechny kuřátka, které odtud utekli. Využívat budete přitom kanón, který musíte správně namířit a "odstřelit" tak kuřátko do cíle. Aby se vám to podařilo, je potřeba z kanónu vystřelit přesně stanovenou silou.

2,46 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Rats
V této logické hře musíte za pomoci správného otáčení potrubí dostat potkana-robota k chutným kouskům sýra. V každém kole se však nachází jen několik části potrubí, které je nutné vždy správně nasměrovat a tím ovlivnit pohyb potkana.

2,15 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné