Nejoblíbenější hry online zdarma

Hra - Zombie Die Hard 2
V logické hře Zombie Die Hard 2 bude vaším úkolem zlikvidovat v každém kole všechny zombie. Využít k tomu můžete pušku, kterou je možné zombie rychle zničit. Ve vyšších levelech si však už budete muset poradit i s četnými překážkami.

2,13 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Jungle Hunt
V logické hře Jungle Hunt na vás čeká 30 levelů, ve kterých musíte za pomoci bambusové tyčky střílející šipky zničit všechny hnědé objekty a následně ty zelené dostat do připravených košů. Za sestřelení hnědých objektů získáte hvězdičky, zatímco sestřelení zelených vás posune do dalšího kola.

3,12 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - ShooTrollin
Spojujte postavičky se stejnou tváří a pokuste se tak vyčistit celou hrací plochu v postřehové logické hře ShooTrollin. Aby postavičky z plochy zmizely, musíte spojit alespoň tři stejné. Snažte se být přitom co nejrychlejší, protože na hrací ploše budou neustále přibývat nové postavičky.

0,96 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Sugar Cannon
Sugar Cannon je logická hra, ve které budete mít za úkol nakrmit všechny hladové příšerky. Každá z nich má ráda jiný druh potravy, který k ní můžete dopravit za pomoci děla. Pokud trefíte jednu z příšerek jinou potravou, ta se od ní odrazí a příšerku může shodit mimo hrací plochu, čemuž musíte zabránit.

3,07 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Rubber Room
Cílem hry Rubber Room je zažehnout všechny lampy a to tak, že do nich střelíte žárovku. Levely jsou plné překážek takže důležitá bude přesnost, dobrý odhad, ale i správné logické myšlení. Dokážete zdolat všech 15 levelů?

2,85 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Kamikaze Blocks
Vyberte si jeden ze dvou herních módů a pokuste se v každém kole sestřelit z hrací plošiny všechny kostky. V módu puzzle, budete mít omezený počet střel, takže důležitá bude přesnost a správný postup. Pokud se vám bude zdát tento mód příliš těžký, zvolte arcade mode s neomezeným počtem nábojů.

0,01 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Stealth Assassin
Stealth Assassin je skvělá hra, ve které se ocitnete v roli nájemného vraha. Nicméně vaším úkolem nebude bezhlavě vraždit své oběti, ale šikovně a hlavně nepozorovaně se k nim přikrást a rychle je zneškodnit. Následně se musíte v bezpečí dostat k cílovým dveřím.

3,74 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Assassin 3
Ve třetím díle hry Ultimate Assassin se jako nájemný vrah znovu vydáte do terénu, abyste našli a zabili vaše oběti. Přitom se musíte snažit nepozorovaně pohybovat stíny, protože v jednotlivých kolech oběť hlídá pozorná ochranka.

2,25 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Feed with Brains
Nakrmte zombie lidskými mozečky v logické hře Feed with Brains a dostaňte se tak do dalšího kola. K vyřešení každého levelu vám přitom poslouží nůžky, kterými je potřeba ve správném pořadí prostříhat lana, na který visí mozečky či další herní prvky.

3,22 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Wake the Royalty Level Pack
Wake the Royalty Level Pack je dalším dílem logické série, ve které budete mít za úkol probudit z tvrdého spánku členy královské rodiny. Použít k tomu můžete různé dřevěné prvky, které je potřeba správně umístit na hrací plochu tak, abyste nárazem či rychlým pohybem spáče vzbudili.

1,14 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Assassin 2
V akční hře Ultimate Assassin 2 se opět stanete nájemným zabijákem, který se musí nepozorovaně vplížit ke své oběti, zneškodnit ji a následně se dostat bezpečně do cíle. Protože levely jsou plná strážců, vhod vám bezpochyby přijdou schopnosti, jak neviditelnost či rychlý pohyb.

2,85 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Assassin
Staňte se nájemným vrahem a zničte své oběti dřív, než budete odhalen ochrankou ve skvělé hře Ultimate Assassin. Abyste dokázali tuto nelehký úkol splnit, musíte být dostatečně rychlý, avšak zároveň musíte i každý váš pohyb dobře promyslet. Pomoci vám při plnění úkolu mohou dvě speciální vlastnosti - neviditelnost a rychlý pohyb.

0,40 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - The Treasures of Montezuma 3
Cílem logické hry The Treasures of Montezuma 3 je pospojovat prvky stejných barev a tím nahrát dostatečné množství bodů, které vám umožní postup do dalšího kola. Na každý level máte jen omezený časový limit, takže musíte být při spojování prvků skutečně rychlý.

0,70 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Stupid Balance
Stupid Balance je logická hra, ve které budete mít v každém kole stejný úkol - dokonale vyvážit ramena vah. Problém je však v tom, že budete mít k dispozici vždy rozdílné herní prvky, takže je potřeba brát v úvahu jejich velikost, váhu, ale i umístění na vahách.

0,44 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Ever More Bloons
V pokračování logické hry Bloons budete znovu pomáhat malé opičce v sestřelování barevných balónků. Tentokrát však budou balóny uvězněny v pohárech, odkud je musíte nejprve osvobodit a až následně za pomoci dobře mířené střely zničit.

0,47 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné