Nejoblíbenější hry online zdarma

Hra - Bloons 2
Bloons 2 je pokračování logické hry, ve které budete mít opět za úkol v každém levelu sestřelit co nejvíce balónků. V cestě vám přitom budou stát různé překážky, takže je potřeba mířit skutečně přesně. Také mějte na paměti, že v každém kole máte pouze omezený počet střel.

3,58 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Bloons
V logické hře Bloons bude vaším úkolem pomoci opičce sestřelit dostatečné množství balónů. V každém levelu přitom budete mít jen omezené množství střel, takže důležitá bude přesnost a dobrý odhad. Čím více balónů se vám podaří sestřelit, tím vyšší skóre získáte.

0,52 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Funny Bees
Cílem hry Funny Bees je v každém kole dostat všechny včeličky z kvítků do úlu. Přitom se snažte posbírat všechny nádoby s medem. Ve hře tak půjde zejména o dobré míření, ale i správné načasování, protože ve vyšších levelech se nacházejí různé pohyblivé překážky.

5,47 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Liquid Mesure 3
Přinášíme vám třetí pokračování skvělé logické hry Liquid Mesure, jejímž cílem je naplnit prázdnou nádobu přesným množstvím vody. Využít přitom můžete potrubí, které lze různě spojovat či další herní prvky. Podaří se vám dokončit všech 30 kol?

8,29 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Pigs Can Fly
Dostaňte růžové prasátko k zázračnému lektvaru a zdolejte tak všechny levely v logické hře Pigs Can Fly. Mezi prasátkem a elixírem se bude nacházet mnoho překážek, které je možné posunout či odstranit za pomoci barevných kurzorů. Předměty však budete hýbat simultánně, takže hra vyžaduje trochu cviku.

1,28 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Grow Nano
V logické hře Grow Nano půjde o nalezení správného postupu, který pomůže vyléčit nemocného panáčka. Na výběr budete mít přitom hned několik herních prvků, které musíte ve správném pořadí použít a tím dosáhnout svého cíle.

0,34 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Hide Caesar Level Pack 2
Hra Hide Caesar Level Pack 2 vám přináší nové levely, ve kterých budete opět vaším cílem ochránit cenné mince před padajícími kameny. Za pomoci různých herních prvků musíte v každém kole vytvářet dokonalé úkryty, které zabrání všem kamenům, aby se k minicím dostali.

1,80 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Hide Caesar
Hide Caesar je skvělá logická hra, ve které budete mít za úkol ochránit vzácné mince Caesara před padajícími kameny. V každém kole přitom můžete k záchraně mincí využít několik různých herních prvků, které mincím vytvoří úkryt nebo s jejich pomocí se mince sami do úkrytu dostanou.

1,70 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Assembler
Assembler je zajímavá logická hra, ve které bude vaším úkolem v každém kole dostat zelené objekty do vyznačené zóny. Protože ve hře platí všechny fyzikální zákony, budete muset zápasit s gravitací, takže každý chybný pohyb vás může stát drahocenný čas.

0,36 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Ank Coin
Ank Coin je retro skákačka, ve které bude vaším úkolem v každém kole dopravit hlavního hrdinu k cílové vlajce. Pokud chcete zároveň získat co nejvíce bodů, musíte posbírat všechny mince, které se v daném kole nacházejí. Zároveň se vám body počítají i za čas, takže se snažte být co nejrychlejší.

0,46 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Smart Golf
Ve hře Smart Golf bude vaším cílem ve všech levelech dostat golfový míček do jamky označené vlajkou. Předtím však musíte posbírat všechny mince, co vám bude komplikovat fakt, že se po ploše můžete pohybovat jen od jedné stěny ke druhé. Proto je vhodné si nejdříve celou trasu dobře naplánovat.

2,15 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Wooden Path
Ve hře Wooden Path na vás čeká množství rozmanitých levelů, ve kterých bude vaším úkolem opravit most vedoucí přes řeku. Prvky nutné pro jeho opravu budete mít k dispozici, abyste je však mohli dostat na správné místo, musíte pohybovat ostatními bloky, které vám překážejí v cestě.

6,92 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy Season
Pomozte ve hře Piggy Wiggy Season získat hladovému prasátku všechny oříšky a postupte tak do dalšího kola. K pohybu prasátka můžete využít elastické lana nebo pohyblivé plošiny. Důležité je naplánovat to tak, aby se prasátko dostalo ke všem oříškům.

5,06 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Demolition City 2
V druhém pokračování logické hry Demolition City bude opět vaším úkolem zničit co nejvíce budov za pomoci řízené detonáže. V každém kole budete mít jen několik kousků dynamitu, který je potřeba rozmístit tak, aby se budova zřítila pod vyznačenou oblast.

3,10 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Ricochet Kills 3 LP
Pokud máte rádi hru Ricochet Kills, přinášíme vám další pokračování, ve kterém všechna kola vytvořili samotný hráči. Cíl hry je stejný, jako v předcházejících částech - postřílet v každém kole všechny postavičky s omezeným počtem nábojů.

3,07 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné