Nejoblíbenější hry online zdarma

Hra - Ricochet Kills 3
Ricochet Kills 3 je logická střílečka, jejímž cílem je za pomoci pistole zlikvidovat všechny postavičky na hrací ploše. Protože některé se budou nacházet na velmi nedostupných místech, musíte využít fyzikální zákony a kulky nasměrovat tak, aby se odrážením od stěn dostali až ke své oběti.

3,58 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Yummy Nuts
Yummy Nuts je pěkně zpracovaná logická hra ve které se budete muset dostat s jednou veverkou ke druhé a cestou sebrat všechny zlatké oříšky. Veverka visí na lanech a tak je třeba je správně a ve vhodnou chvíli přeříznout. Ke splnění úkolu a postupu do dalšího kola Vám budou pomáhat také další herní prvky jako jsou bubliny co veverku vynesou naopak směrem nahoru.

4,58 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Soccer Balls
Pro všechny milovníky fotbalu je tady bezvadná logická hra, která zároveň prověří Vaši dobrou mušku. V každém levelu se totiž budete muset trefit balónem do rozhodčího. Nebude to ale vůbec snadné. Do cesty se Vám totiž postaví množství překážek, které bude nutné správnými odrazy překonat. Budou Vaše střely dost přesné a promyšlené?

2,11 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Unfreeze Me
Cílem této hry je osvobodit vždy všechny ptáčky zamrzlé v ledu. Led rozmrazíte proudem vody, který na správné místo dostanete za pomoci vhodně použitých herních prvků. V každém kole je pak také dobré při osvobozování vodou naplnit co nejvíce džbánů, co na herní ploše najdete.

3,31 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Dynamite Train
Staňte se na chvíli teroristou a zkuste sabotovat průjezd vlaku přes most. Na začátku si musíte velice dobře rozmyslet, kam umístit nálože dynamitu (máte jich totiž dost omezené množství) tak, aby způsobily co největší škodu a most i s jedoucím vlakem skončil v propasti.

2,88 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Home Sheep Home 2: Lost Underground
Je tady další díl oblíbené série logických her založených na spolupráci - Home Sheep Home. Tentokrát se s polu s ovečkami ocitnete v podzemí, ze kterého je musíte v pořádku dostat ven. Každá ovečka je jiná a jedině jejich vzájemnou spoluprací se Vám to určitě podaří.

11,82 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Dibbles 3
Je tady již třetí pokračování výborné hry Dibbles, které se odehrává na poušti mezi pyramidami. Opět bude hlavním cílem dopravit do cíle mravenčího krále a co nejvíce obyčejných mravenců, i když některé bude třeba pro postup ostatních obětovat.

4,30 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Dibbles 2
Dopravte do cíle mravenčího krále a co nejvíce mravenců ve druhém pokračování logické hry Dibbles. Tentokrát se s mravenci ocitnete v zimní zemi, kde bude potřeba kromě vhodného užívání nejrůznějších funkcí občas nějakého toho mravenečka obětovat pro úspěch celé kolonie a ochranu krále.

4,57 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Dibbles
Dopravte v této povedené logické hře do cíle co nejvíce mravenců. Nejdůležitější přitom je, aby se nic nestalo mravenčímu králi. Určitě se Vám to podaří, když ve správnou chvíli použijete správné herní prvky jako je stavění mostů, změna směru pohybu mravenců a další.

2,43 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Roly-Poly: Bloody Monsters Pack
Zničte všechny příšerky v této krvavé logické hře. Střílejte z kanónu buď přímo na obludky, nebo je zabijte za využití věcí na herní ploše. Za svůj výkon vždy dostanete body a ty se Vám budou po každém úspěšném levelu sčítat. Klasicky dostanete tím víc bodů, čím méně střel použijete.

4,82 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - The Illusionists Dream
The Illusionists Dream je logická hra, která má v sobě tentokrát prvky skákačky. Hlavní hrdina je kouzelník, který se umí měnit ve zvířata která potká. V každém levelu musí najít klíč a vejít pomocí něj do dveří vedoucích k další úrovni. Používejte vhodné zvířecí podoby a dojděte až na konec.

3,38 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Vehicles 2
Je tady pokračování oblíbené hry s autíčky. Opět budete muset dopravit autíčka na správná místa a zlá černá auta úplně shodit z hrací plochy. Auto se rozjede a pak i zastaví vždycky když na něj kliknete. Postupem přibývajících levelů budou i překážky komplikovanější a nástrahy nebezpečnější. Tak co, zvládnete to?

4,70 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Fishdom H2O - Hidden Odyssey
Najděte co nejvíce zadaných předmětů ukrytých mezi nejrůznějšími věcmi na dně oceánu. Vaše snaha bude oceněna penězi, které pak můžete použít na zařízení vlastního akvária.

4,26 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Wake Up the Box
Vzbuďte spící kabici! To se Vám podaří, když do ní opravdu pořádně vrazíte nebo ji shodíte z jejího pohodlného místečka. Využijte k tomu věci co dostanete k dispozici, vhodně je rozmístěte na dřevěné předměty a uveďte tak správně do pohybu nejrůznější důmyslná zařízení.

0,84 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Halma
Halma je jedna z nejpopulárnějších her, které najdete i v deskové podobě. Teď si ji můžete zahrát, navíc s moc pěknou grafikou, přímo na svém počítači. Na začátku si zvolíte, kolik chcete soupeřů a Vašim cílem bude jako první přesunout všechny své kuličky do protilehlého cípu herního pole. V každém tahu můžete skočit jednou kuličkou o jedno políčko, nebo o více, pokud budete přeskakovat jiné…

| Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné