Oddechové hry online zdarma

Hra - Ratmaze
V oddechovce Ratmaze se s myškou ocitnete uprostřed velkého bludiště. Vaším úkolem bude v bludišti najít a sníst všechnu potravu. K tomu máte jen omezený časový limit, který však můžete navyšovat sbíráním příslušných bonusů.

2,06 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Shave Time
Shave Time je zábavná oddechovka, ve které bude vaším úkolem holit lidi přesně podle jejich představ. Nejdříve musíte nanést pěnu na holení a následně se pustit do samotné úpravy vlasů a vousů. Nakonec ještě setřete zbytky pěny a nechte si od zákazníků ohodnotit svou práci.

1,29 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Sewer Escape 2
Sewer Escape 2 je příjemné oddechovka, ve které bude vaším úkolem dostat malé strašidlo co nejvýš. Na začátku strašidlo vystřelí obrovský kanón a následně ho už musíte vy za pomoci myši pošívat stále výš a výš. Snažte se přitom posbírat co nejvíce mincí.

5,10 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Jump in the Dark
Jump in the Dark je oddechová hra, ve které bude vaším úkolem vyskákat s malým stvořením co nejvýš. Pohybovat se přitom budete po plošinách, které se však pod vámi mohou propadnout, takže musíte být opatrný. Využít můžete i různé bonusy, jako rakety či teleporty, které vás vynesou o řádný kus výše.

5,59 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Leaf Blower Madness
Cílem hry Leaf Blower Madness je odstranit všechno listí z chodníků a cest a dostat ho na trávu. Využívat k tomu budete silný fukar, který si s listím hravě poradí. Přesto si musíte dávat pozor na různé překážky, které vám stojí v cestě.

1,73 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Mine It
Mine It je logická hra zpracována ve stylu Minecraft, ve které bude vaším úkolem v každém kole přepravit do cíle co největší množství surovin. Suroviny můžete přepravovat za pomoci vhodného otáčení hrací plochy. Navíc se snažte po cestě posbírat všechny bonusové body.

10,81 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Barn Yarn
V oddechové hře s názvem Barn Yarn budete pomáhat hlavním hrdinům opravit jejich příbytek dřív, než přijde mrazivá zima. Abyste měli dostatek peněz na nákup vybavení, je potřeba prodat nepotřebné krámy. Nejdřív je však nutné je v přeplněných místnostech nalézt.

12,84 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Mighty Spidy
Pomozte pavoukovi v super oddechovce Mighty Spidy najít a sníst všechny mouchy. Pamatujte, že na každé kolo máte jen omezený čas, takže se budete muset s pavoukem pohybovat dostatečně rychle, abyste to stihli.

3,35 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Monty's Moon
Cílem hry Monty's Moon je dostat opici na měsíc. Zpočátku budete k letu využívat jen katapult, avšak postupně si můžete dokupovat i křídla, motor, lepší katapult a mnoho dalších vylepšení. Upgrady je možné kupovat za banány, které během každého letu posbíráte.

2,76 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Farflung
Farflung je zajímavá oddechovka, ve které musíte za pomoci šedého míčku sestřelit všechny tečky. Ve hře si přitom můžete zvolit jeden ze tří herních módů, přičemž v každém z nich budete mít jinou roli, kterou je potřeba splnit.

2,84 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Ject
Ject je skvělá oddechovka, v jejímž jediným vaším cílem v každém kole bude vstřelit malý míček do vyznačeného kruhu. Při nastavování síly a směru letu však musíte počítat s gravitací, která ovlivňuje let míčku. Také se musíte vyhýbat různým překážkám, které na vás ve vyšších levelech čekají.

3,48 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Catch Watermelon
Pokuste se ve hře Catch Watermelon za pomoci různých postaviček dopravit meloun co nejdál a zúčastněte se tak boje o nejlepší skóre. Při každém hodu melounem je potřeba zvolit správnou sílu a směr hodu tak, aby ho další postavička chytila​​. Pokud meloun hodíte na zem, hra končí.

0,79 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - A Little Shark
A Little Shark je zábavná oddechovka, ve které se jako žralok ocitnete uprostřed oceánu. Vaším jediným úkolem bude pojídat ostatní ryby. Přitom si však musíte dávat pozor, aby vás tyto ryby nezranili a vy jste tak mohli postoupit do dalšího kola.

0,67 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Steam Rocket
Doleťte s malou raketou co nejdále a získejte tak co nejlepší skóre v oddechové hře Steam Rocket. S raketkou se musíte vyhýbat všem překážkám a zároveň sbírat kapky vody, které vám doplní palivo. Sbírání hvězdiček vám zas přidá body navíc.

0,87 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Haste Makes Waste
Haste Makes Waste je vynikající oddechová hra, ve které bude vaším úkolem dopravit želvu na narozeninovou party. Protože dojít po svých by vám trvalo věčnost, musíte využít katapult a mnoho dalších vylepšení, které vás rychle dopraví na velkou vzdálenost.

6,22 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné