Pexeso online zdarma

Hra - Match Burger
Dokážete v časovém limitu vytvořit celý chutný hamburger? Jednotlivé ingredience jako je vajíčko, sýr, rajče a maso musíte hledat jako klasické pexeso v herním poli otočených kartiček. Ty budete vždy po dvou otáčet a snažit se najít totožné dvojce obrázků.

0,75 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Mini-Match Toasted Cheese
Naplňte toast dostatečným množstvím kousků sýra v opravdu netradičním pexesu. Každý kousek sýra dostanete za nalezenou dvojici stejných symbolů. Počítá se Vám čas, za jaký naplníte celý toust a pokud to nezvládnete v maximálním limitu, pak jste prohráli. Ale to Vám určitě hrozit nebude ;)

0,54 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Spider Man 3 Memory
Máte dobrou paměť, nebo byste si ji naopak chtěli procvičit? Výborně Vám k tomu poslouží zábavné pexeso s hlavními hrdiny a obrázky z filmu Spider Man 3. Otáčejte kartičky, hledejte dvojice a zkuste všechny najít dříve než Vám vyprší časový limit.

0,61 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Garfield Memory
Vyzkoušejte svou paměť a postřeh s oblíbeným kocouřím jedlíkem Garfieldem. V tomto pexesu je ve všech třech náročnostech sice stejný počet kartiček, mezi kterými musíte hledat dvojice, ale snižuje se časový limit, ve kterém musíte všechny dvojice najít.

0,59 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Zvířecí pexeso
Jak dobrá je Vaše paměť? Zkuste si to ve velice povedeném pexesu, kde budete hledat dvojice roztomilých zvířátek. V každém tahu otočíte dvě kartičky a zkusíte si jejich obsah zapamatovat, abyste příště otočili dvojici. Problém je ale tentokrát v tom, že na otáčení máte jen omezený počet pokusů.

0,47 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Pokemon pexeso
Všichni určitě znáte roztomilé příšerky z oblíbeného seriálu Pokemon. V této hře na principu pexesa budete hledat vždy dvě kartičky se stejným Pokemonem. Kartiček je docela hodně a tak se nemusíte bát, že byste měli špatnou paměť, když hned všechny nenajdete. Hlavní je stihnout to v časovém limitu ;)

0,05 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Winx pexeso
Víly z Winx Clubu jsou tady. Ale všechny se schovaly. Dokážete najít vždy dvojice stejných obrázků? Jako v klasickém pexesu můžete myší v každém tahu otočit vždy dvě kartičky. Jak rychle si zapamatujete umístění každé z víl a najdete všechny dvojice?

1,11 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Pú pexeso
Nejen nejmenší milovníky medvídka Pú bude jistě bavit toto velice povedené pexeso. Odkrývejte obrázky tohoto malého nenasyty a jeho kamarádů a hledejte stejné dvojice. Když se Vám to podaří, obrázky zmizí a odkryje se kousek velké fotky. Už jste zvědaví, co se za políčky skrývá?

0,19 MB | Pexeso

Spustit Podobné
Hra - Monster High Memory
Procvičte si svou paměť s oblíbenými hrdiny seriálu Monster High. Vyberte si, na jakou ze tří náročností si troufáte a vrhněte se do super pexesa. Určitě Vás potěší krásná grafika i stylová hudba :)

2,71 MB | Pexeso

Spustit Podobné