Postřehové hry online zdarma

Hra - Hardest Game
Hardest Game je postřehová hra, ve které budete mít za úkol dostat kuličku do cíle. Aby se vám však cíl otevřel, musíte nejprve zničit všechny čtverečky. Pohyb kuličky lze ovlivnit jen minimálně, takže se snažte využívat odrazů.

0,08 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Hole in One
Hole in One je postřehová hra, která prověří vaši přesnost a dobrý odhad. Vaším úkolem bude trefit míček do koše na jeden pokus. V některých případech budete muset míček odrazit od stěny, aby bylo možné kos zasáhnout.

0,89 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Rabbit Planet Escape
Rabbit Planet Escape je postřehová hra, ve které musíte přeběhnout s králíkem přes levely plné nejrůznějších překážek a nástrah. Abyste mohli postoupit do dalšího kola, musíte vždy osvobodit určitý počet vězňů v klecích. Nezapomeňte po cestě sbírat mrkve.

4,85 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Pumpkin Man
Pumpkin Man je postřehová hra, ve které musíte s postavičkou ve tvaru dýně uprchnout před nebezpečnými duchy. Zároveň se snažte vysbírat všechny bílé tečky, které vám umožní postoupit do dalšího kola. Po požití oranžové tečky můžete na duchů zaútočit a na čas jejich zneškodnit.

0,22 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Crush the Tower
Crush the Tower je akční postřehová hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat vysokou věž. Věž můžete ničit ze dvou stran, přičemž se musíte vyhýbat různým překážkám a nepřátelům. Za mince, které v průběhu hry nasbíráte si můžete dokupovat užitečné vylepšení.

4,24 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Tappy Stars
Tappy Stars je logická postřehová hra, ve které budete mít za úkol odstranit z hrací plochy všechny hvězdičky v co nejkratším čase. Hvězdičky však musíte odebírat postupně a to buď podle čísel nebo písmen. Abyste získali maximum bodů, musíte stihnout splnit úkol dříve, než vybuchne první bomba.

2,79 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - One Button Bob
One Button Bob je postřehová hra, ve které budete doprovázet hlavního hrdinu na jeho cestě skrz levely plné překážek. Vaším úkolem bude vždy včas zareagovat a překážky tak překonat. Hru ovládáte pouze za pomoci jediného tlačítka.

2,28 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Sandwich Fever
V postřehové hře Sandwich Fever budete mít za úkol rozseknout všechny suroviny potřebné pro výrobu sandwich, které se objeví na hrací ploše. Dávejte si přitom pozor na výbušniny, které nesmíte přeseknout, jinak ztratíte život.

3,87 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Rainbow Hamster
Rainbow Hamster je postřehová hra, ve které budete mít za úkol dostat v každém kole křečka nad stanovenou linii. K pohybu budete využívat trampolíny, které si můžete sami vytvářet. Nezapomeňte po cestě posbírat co nejvíce mincí.

6,79 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Angry King
Angry King je postřehová hra, ve které budete mít za úkol dostat krále v každém kole co nejdále. Pohybovat se budete po otáčejících kolech. Důležité bude každý skok mezi koly dobře naplánovat, abyste nespadli mimo hrací plochu.

1,86 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - When Pigs Flee
V postřehové hře When Pigs Flee se vydáte s prasátkem na dlouhou cestu plnou nejrůznějších překážek a nebezpečných protivníků. Pokuste se doběhnout co nejdále a sbírejte přitom bonusy, hvězdičky a zlaté mince, které vám umožní nakoupit různé vylepšení.

4,44 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Thre World 's Hardest Game 3
Thre World 's Hardest Game 3 je postřehová hra, ve které budete mít v každém kole za úkol dostat červený čtvereček do cíle. Přitom se snažte posbírat všechny žluté kuličky a vyhněte se pohyblivým překážkám.

4,18 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Totem Balls 2
V zábavné hře Totem Balls budete mít v každém kole za úkol sestřelit všechny červené kuličky. Pomáhat vám přitom budou různé bonusy, které v průběhu hry můžete získat.

8,93 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - 99 problems
99 problems je zajímavá postřehová hra, ve které budete mít za úkol zdolat 99 úloh. V každé z nich se budete muset s barevným obdélníkem vyhýbat různým překážkám, přičemž úroveň obtížnosti se rychle stupňuje.

1,16 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Maze Evolution 3
Maze Evolution 3 je další díl postřehové hry, ve které budete mít za úkol projít v každém kole přes bludiště a dostat se až k nápisu Finish. Po cestě se nesmíte dotknout stěn, ani dalších pohyblivých herních prvků. Snažte se každé kolo absolvovat v co nejkratším čase.

2,37 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné