Postřehové hry online zdarma

Hra - Maze Evolution 2
Maze Evolution 2 je postřehová hra, ve které bude vaším úkolem projít v každém kole za co nejkratší čas přes bludiště. Přitom si musíte dávat pozor, abyste se nedotkli stěn a dalších pohyblivých herních prvků. Obtížnost se neustále stupňuje, takže nudit se určitě nebudete.

2,42 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Glove
Ninja Glove je postřehová hra, ve které na vás čeká 21 úkolů. Na každou z nich máte jen několik sekund, takže musíte být dostatečně rychlý a šikovný. Pokud tři úkoly nesplníte, hra končí a vy budete muset začít znovu.

1,81 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Lumen Maze
Lumen Maze je postřehová hra, ve které budete mít za úkol dostat světelný bod skrz různé bludiště, aniž byste se dotkli stěn. Úroveň obtížnosti jednotlivých kol se bude rychle stupňovat a vy si tak budete muset poradit s různými pohyblivými prvky.

0,64 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Lucky Duckies
V postřehové hře Lucky Duckies budete mít za úkol dostat kachnu a malé káčátko na druhou stranu mnohoprúdovej cesty. Vyhnout se všem autům nebude vůbec jednoduché a bude to vyžadovat nejen dobrý postřeh, ale i správné načasování.

1,26 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Cursor Chaos
Cursor Chaos je postřehová hra složená ze série miniher, ve kterých budete plnit různé úkoly. Důležitá bude především rychlost, dobrý postřeh a také trochu logického myšlení. Dokážete úspěšně absolvovat všechny úlohy.

0,87 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Cafe Sliding Plates
Cafe Sliding Plates je postřehová hra, ve které se stanete číšníkem v poměrně velké kavárně. Vaším úkolem bude obsluhovat příchozích lidí na základě toho, co si objednali. Pokud někoho nestihnete obsloužit, vaší kavárně se sníží reputace.

5,58 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Skeleton Park
Skeleton Park je zábavná postřehová hra, ve které bude vaším úkolem v každém kole posbírat všechny kosti, které se na hrací ploše nacházejí. Současně však budete muset utíkat před třemi psy, které jsou ochotny si své kosti za každou cenu bránit. Dokážete jim utéct?

0,25 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Pigsy Dream
Pigs Dream je pěkně zpracovaná postřehová hra, ve které se s létajícím prasátkem vydáte na dlouhou cestu. Sbírejte po cestě mince a vyhýbejte se všem ptákům, kteří by vás mohli snadno zranit. Jak daleko dokážete doletět?

1,51 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - One Water
One Water je postřehová hra, ve které bude vaším úkolem získat za pomoci výkonných čerpadel dostatek vody pro obyvatele Afriky. Čerpadla budou pohánět dobrovolníci, o kterých se však musíte neustále starat, aby byli spokojeni.

0,39 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Icarus
Icarus je postřehová hra, ve které bude vaším úkolem pomoci hrdinovi s křídly vyletět co nejvýše ke slunci. Problém je v tom, že slunce postupně rozpouští vosk, ze kterého jsou složené vaše křídla. Vy proto musíte létat pod mraky, které vám poskytnou stín a tím i bezpečí.

0,45 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Danger Donuts
V postřehové hře Danger Donuts bude vaším úkolem plnit různé úkoly, ve kterých budete muset pojídat donuty. Na každý úkol máte omezený časový limit, takže musíte být dostatečně rychlý.

1,79 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Neon Ball Maze
Neon Ball Maze je postřehová hra, ve které bude vaším úkolem dostat kuličku skrz bludiště, aniž byste se dotkli stěn. Ve vyšších levelech se začnou objevovat i různé pohyblivé prvky, takže zdolat jednotlivá kola není vůbec jednoduché.

0,74 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Fisherman Fun
Fisherman Fun je postřehová hra, ve které bude vaším úkolem pochytat co nejvíce ryb. Využívat k tomu budete rybářskou loď s hákem, který musíte vystřelit správným směrem a rybu něj chytíte. Čím větší úlovek, tím více bodů.

0,49 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Railway Man
V postřehové hře Railway Man budete řídit dopravu vlaků. V každém kole bude vaším úkolem zajistit, aby se vlaky nesrazily a bezpečně se dostali na konec své cesty. K tomu je potřeba vhodně ovládat semafory a vše dobře naplánovat.

2,81 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Traffic Frenzy Rome
Traffic Frenzy Rome je postřehová hra, ve které budete řídit dopravu v Římě. Vaším úkolem bude měnit barvy na semaforech a tím určovat, které auta půjdou a které budou stát. Mějte přitom na paměti, že není dobré nechat žádná auta dlouho čekat.

3,90 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné