Postřehové hry online zdarma

Hra - Spikes a Love Story Too
Spikes a Love Story Too je postřehová hra, ve které budete ovládat obří drtičky. Vaším úkolem bude zabránit všem postavičkám, aby přešli pod drtičky na druhou stranu. Postavičky budou skákat a různě se pohybovat, takže zasáhnout jejich nebude jednoduché.

8,84 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Rescuenator
Rescuenator je zajímavá postřehová hra, ve které budete mít v každém kole za úkol zachránit všechny lidi a to tak, že je dostanete do sanitky nebo helikoptéry. Abyste to dokázali, musíte vhodně přesouvat výtahy, dveře a další herní prvky.

4,39 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Catchy Orbit
Catchy Orbit je postřehová hra, ve které budete mít za úkol získat nové planetky pro vaši mladou sluneční soustavu. Na začátku každého kola bude kolem slunce obíhat jen jedna planetka, kterou je potřeba vystřelit do prostoru tak, aby k sobě připojila co nejvíce nových planet.

4,99 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Fruit Snake
V postřehové hře Fruit Snake budete ovládat malého hada, se kterým musíte vysbírat co nejvíce ovoce a mincí a získat tak vysoké skóre. Vyhněte se přitom všem překážkám i pohyblivým nepřátelům.

2,57 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Rocket Squirrel
Rocket Squirrel je logická hra, ve které musíte pomoci veverce posbírat všechny oříšky, zlaté hvězdy a následně se tak dostat do cíle. Veverka se však pohybuje na letící raketě, jejíž směr je možné měnit pouze přichycením se na pevné body za pomoci lana.

7,16 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Taberinos
Cílem logické hry Taberinos je zničit všechny přímky, které se nacházejí na hrací ploše. Přímky zničíte pomocí míčku, kterou stačí jen správně nasměrovat a vystřelit. Čím méně tahů k odstranění přímek použijete, tím vyšší skóre získáte.

0,44 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Disspearing Path
V logické hře Disspearing Path budete mít za úkol dopravit míč k červené vlajce a přitom posbírat všechny hvězdičky. Za pomoci myši můžete pro míč vytvářet cestu, která však postupně mizí. Důležité je tak zejména dobré načasování.

5,86 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Samurai Fruits
Samurai Fruits je super postřehová hra známá především z prostředí smartphonů, ve které bude vaším úkolem včas prosekávat ovoce poletující ve vzduchu. Ve hře máte 5 životů, přičemž život ztratíte, pokud nestihnete ovoce rozseknout.

6,64 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Man in Gap
Man in Gap je zábavná postřehová hra, ve které bude vaším úkolem ukrývat se s hlavním hrdinou do mezer na hrací ploše tak, aby vás padající strop nerozmačkal. Čím déle se vám podaří zůstat naživu, tím více bodů získáte.

0,83 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Big Teeth
Ve hře Big Teeth bude vaším cílem posbírat během jedné hry co nejvíce perel, abyste tak získali co nejlepší skóre. Při sbírání se však musíte vyhýbat nebezpečné rybě, která vás za žádnou cenu nesmí chytit, ina hra končí a vy budete muset začít znovu.

0,42 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Dung
Zahrajte si zábavnou oddechovku Dung a pomozte malé mouše získat co nejvíce potravy. Přitom si však musíte dávat pozor na ostatní nebezpečné hmyz, kterému je možné vyhnout se jen rychlými pohyby a obratnými manévry. Ve hře můžete navíc sbírat i množství užitečných bonusů.

0,93 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Multitask 2
Zahrajte si druhé pokračování postřehové hry Multitask 2, ve které na vás čekají nové úkoly. Zpočátku se vám hra bude zdát možná jednoduchá, protože za úkol budete mít jen udržet míček na pohyblivé plošině. Postupně však začnou přibývat další úkoly a vy tak musíte soustředit vaši pozornost na více věcí najednou.

4,47 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Multitask
Multitask je super postřehová hra, ve které budete mít za úkol plnit několik jednoduchých úkolů a tak získat co nejvíce bodů. Problém je v tom, že úkoly musíte plnit současně, přičemž další vám budou každou chvíli přibývat. Kolik bodů dokážete získat?

3,14 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Zachraň Šneka
Skvělá logická hra, která Vás jistě nadchne. V každé úrovni, a těch je 24 a jsou roztříděny do tří obtížností, musíte zachránit šneka. Na šneka mohou padat kameny nebo ho spálí slunce. Proto musíte vymyslet, jak poskládat jednotlivé objekty, aby ho ochránili.

| Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Dragon FunFlap
Zahrajte si postřehovou hru Dragon FunFlap a pokuste se nahrát co nejvyšší skóre. Ve hře budete ovládat malého draka, který letí po trase plné překážek. Abyste se jim všem vyhnuli, je potřeba jeho let neustále vyvažovat, aby neletěl příliš nízko či příliš vysoko.

4,30 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné