Postřehové hry online zdarma

Hra - Bee Dodger
Bee Dodger je jednoduchá postřehová hra, jejímž cílem je doletět s malou včelkou co nejdál. Během letu se musíte vyhýbat ostatním včelám a zároveň sbírat mince, které vám přidají body a červené křížky, které vám doplní životy.

1,75 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Fip!
V logické hře Fip! bude vaším úkolem odstranit z hrací plochy co nejvíce smajlíků. Smajlíky stejné barvy můžete spojovat do řetězu, pokud spolu sousedí a oni následně zmizí. Času však máte málo, protože na ploše budou přibývat neustále nové postavičky.

1,20 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Bomb Town
Bomb Town je akční logická hra, ve které bude vaším úkolem vybombardovať všechny městečka. Úloha to bude skutečně náročná, protože v každém kole máte jen jednu bombu a musíte najít tak to správné místo, kde je upustit a napáchat tak dostatečnou škodu.

0,70 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Galaxy Gems
Nasbírejte dostatek paliva, aby v každém kole povedné hry Galaxy Gems mohla odletět Vaše raketa do vesmíru. Palivo dostanete vždy, když se Vám podaří spojit alespoň tři kostičky stejné barvy. Čas máte neomezený, takže Vás čeká příjemná zábava bez zbytečného spěchu :)

0,78 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Poclick
Poclick je opravdu rychlá logická hra, která prověří Váš postřeh. Musíte totiž odstraňovat barevné kostky, které budou neustále přibývat. Ostraníte je tak, že kliknete na skupinu minimálně dvou stejně barevných kostek. Důležitié je naplánovat si tah tak, aby vrchní patra správně padala a vytvářela stejně barevné skupiny, jinak se může stát, že se kostky naskládají tak, že nikde nebudou dvojice a vy…

0,76 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - North Pole Slide
Jistě znáte hry s vytvářením trojic stejných symbolů. V této hře s vánoční tématikou to nebude jinak. Na rozdíl od ostatních ale budete mít možnost "jen" posunovat celými řádky tak, abyste trojici vytvořili. Kolik bodů dokážete v omezeném časovém limitu nahrát?

2,82 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Castle
Monster Castle je bezvadná spojovací ostřehová hra, která prověří rychlost Vašeho uvažování. V každém kole máte totiž zadané množství barevných kuliček, které musíte odstranitl. To se Vám podaří, pokud tahem myškou spojíte 3 a více kuliček stejné barvy. Pozor na časový limit a pěknou zábavu!

1,52 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Pixel Bomb 2
Je tady druhý díl super hry Pixel Bomb, ve kterém se můžete těšit na vychytanější grafiku a nové úkoly. Cílem hry je projít co nejrychleji všemi levely a v každém vymazat všechny hvězdičky. Dejte si ale pozor na body s červeným křížkem, protože když do nich narazíte, citelně Vás zpomalí.

2,50 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Factory Balls 3
Je tady pokračování zajímavé logické hry Factory Balls ve které bude Vašim úkolem opět přesně podle zadání barvit balónky. Aby se Vám to podařilo musíte ve správném pořadí používat barvy i ochranné pásky a další pomůcky.

0,41 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Star Truck
Vydejte se do vesmíru a osvoboďte všechny hvězdy. Hvězdu uvolníte tak, že průletem Vaší vesmírné lodi přerušíte všechny spojení s ostatními hvězdami. Musíte být ale opravdu rychlí, protože spojení znovu narůstají a připojené hvězdy narůstají.

0,28 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Pixel Bomb
Pixel bomb je výborná hra, která prověří vaši rychlost i postřeh. Úkolem je co nejrychleji "vymazat" všechny hvězdičky z herního. Hvězdička zmizí ve chvíli kdy se jí dotknete kurzorem myši.

0,10 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Factory Balls 2
Vítejte v továrně na barevné balónky. Staňte se jejich úspěšným výrobcem a navrhněte postup barvení tak, aby balónky odpovídaly zadání. Vždy si musíte předem dobře rozmyslet postup kterou barvu a jaký ochranný prvek kdy použít. Počáteční levely jsou docela jednoduché, ale později se už určitě budete muset pořádně zamyslet.

0,33 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - StickyLinky
V netradiční spojovací hře StickyLinky budete muset hledat a označovat skupiny vždy minimálně tří stejně barevných prvků. Když se Vám to podaří, stane se z prvků roztomilý tvoreček. Až budete mít dostatek tvorečků, postoupíte do dalšího levelu.

2,18 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Gluey 2
Gluey 2 je netradiční logická hra s moc pěknou grafikou, kde bude Vašim úkolem udržet skleněné nádoby co nejprázdnější. Klikáním na barevné skvrny se jich budete zbavovat a získávat tak body. Zároveň budou ale další přitékat, takže buďte rychlí a pozorní, protože až se nádoba naplní, hra pro vás skončí.

1,18 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Skullette Matching
Skullette Matching je povedená hra typu bejeweled, kdy máte za úkol spojovat vždy alespoň tři kuličky stejné barvy. Když se Vám to povede kuličky zmizí a Vy dostanete cenné body. Dokážete nahrát dost bodů a dostat se do dalšího levelu dříve, než vyprší časový limit?

1,47 MB | Bubble hry

Spustit Podobné