Postřehové hry online zdarma

Hra - Monkey Trouble 2
Tato logická hra prověří i Váš postřeh. Podobně jako v tolika oblíbených hrách budete mít za úkol spojit tři a více "kuličky" stejné barvy. Tentokrát toho ale docílíte tak, že posunete libovolně daleko celý sloupec nebo řádek. Když se Vám podaří vytvořit trojici na každém z označených políček (zezlátne) postoupíte do dalšího levelu.

0,83 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Ornament Key
Dostaňte se do egyptské hrobky. Aby se Vám to podařilo, musíte sestavit správně sérii speciálních klíčů k jejím branám. Dosaďte všechny prvky na jejich místa a až bude klíč kompletní, brána se Vám otevře a Vy postoupíte do dalšího levelu.

3,28 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Crazy Bomb
Crazy Bomb je klasický zástupce her bejeweled. I tady jde o to spojit vždy minimálně tři stejné symboly do sloupce nebo řady. Docílíte toho tak, že vzájemně vyměníte polohu dvěma sousedním symbolům. Buďte co nejrychlejší a zkuste nahrát co nejvíce bodů, než v každém kole vyprší časový limit.

1,27 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Doba ledová rozdíly 2
Nejen pro všechny milovníky animované komedie Doba ledová je tady výborná hra, ve které budete hledat rozdíly mezi dvěma skoro stejnými obrázky. V každém kole se můžete těšit na jiný obrázek hlavních hrdinů tohoto oblíbeného filmu. Jak rychle objevíte všechny rozdíly?

0,95 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Level Editor 2
Zkuste si navrhnout vlastní skákačku. Aby hlavní hrdina mohl projít záludným terénem musíte mu cestu zpřístupnit doplňováním nejrůznějších prvků, kterými vyplníte mezery v cestě nebo ho někam přesunete. Důležité je správné načasování, protože když se něco nepovede panáček velice snadno na své cestě umře.

2,45 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Surroubble
Ve hře Surroubble bude Vaším úkolem zbavit se všech barevných kuliček v herním poli. Dosáhnete toho tak, že vystřelením kuličky vytvoříte skupinu tří a více kuliček stejné barvy. Cílem hry je kromě rychlého odstranění všech kuliček i nasbírat co nejvíce bodů, tak střílejte s rozvahou.

1,26 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Titanic
Titanic je hra inspirovaná známým filmem o katastrofě potopené lodi. Na jedné takové se ocitnete i Vy. Vašim cílem bude dostat se z podpalubí až nahoru a zachránit se před stoupající vodou. Problém je, že i tady funguje nemilosrdný trh a když cestou nenasbíráte dost peněz na uplacení námořníků, nepustí Vás na palubu.

1,77 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Tibet Quest
Tato postřehová hra typu bejeweled má zajímavý příběh i zpracování. Budete spojovat vždy trojice stejných symbolů, ale tentokrát ne jen kvůli bodům. Vašim hlavním úkolem bude udělat cestu pro panáčka, který se bude muset dostat do dalšího kola. Cestou budete sbírat cenné věci a bonusy.

4,93 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Sobics Puzzle
Ve hře Sobics Puzzle budete mít za úkol hledat skupiny dvou a více kostek stejné barvy a odstraňovat je. Cílem hry je odstranit pokud možno všechny kostky. Musíte ale i dost přemýšlet a plánovat, aby Vám některé kostky nezbyly jen jednou od jedné barvy, nebo nebyly příliš daleko od sebe.

0,53 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Naughty Bunny
Potrapte své mozkové závity v docela náročné postřehové hře Naughty Bunny. Abyste postoupili do dalšího, náročnějšího levelu, budete muset najít vždy všechny stejné zadané symboly. Protože si symboly jsou často dost podobné a Vy nesmíte dělat moc chyb, nebude to vůbec jednoduché. Přijímáte výzvu?

1,37 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Winx Club Zuma
Je tady další zuma hra, tentokrát s milou grafikou inspirovanou seriálem Winx Club. Dokážete se zbavit všech přibývajících kuliček? Zničíte je tak, že vystřelíte barevnou kuličku mezi ostatní a spojíte tak tři a více stejné barvy.

1,11 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Pooh´s Brain Games
Procvičte si svůj postřeh a hlavně rychlost myšlení se třemi originálními hrami, kterými Vás provede oblíbený medvídek Pú. V první budete vybírat správné části rozbitých tvarů, ve druhé hře se zaměříte na počty motýlků a kytiček a nakonec čeká ty nejschopnější počítání matematických příkladů.

5,71 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Dolphin Pop
Odstraňte všechny přibývající kuličky dříve, než se dostanou až k místu, které máte jako roztomilý delfín za úkol hlídat. Kuliček se zbavíte tak, že jednu vystřelíte a vytvoříte tak trojici (a víc) kuliček stejné barvy. Kolo pro Vás vítězně končí až se zbavíte všech kuliček.

2,76 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Civibattle
Civibattle je jedna z nejlepších postřehových her skupiny bejeweled. Kromě známého spojování tří stejných symbolů, které zmizí a Vy budete odměněni, je tady navíc rozměr strategický. Tím že odstraníte symboly zlatých mincí, stříbra, dřeva... se Vám totiž připíše kapitál, díky kterému si budete moct stavět město a posílat vojáky do boje. A bude to opravdu potřeba. V horní části obrazovky se totiž…

6,51 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Around World in 80 Days
Ponořte se do příběhu cesty kolem světa za 80 dní v postřehové hře, u které si určitě odpočinete i se dobře pobavíte. Abyste totiž získali nutné vybavení na cestu, musíte je dostat z herního pole plného symbolů. To se Vám podaří tak, že budete symboly odstraňovat, dokud věc "nevypadne". Symboly zmizí vždy, když spojíte tři a více stejných. Aby se k sobě dostali, můžete mezi sebou vyměňovat pozice…

1,35 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné