Puzzle hry online zdarma

Hra - Mini Cooper
Pokud máte rádi puzzle, zahrajte si hru Mini Cooper. Vaším úkolem bude poskládat obrázek auta v časovém limitu. Na výběr máte přitom dva herní módy a tři úrovně obtížnosti, které se liší počtem dílků puzzle a délkou časového limitu.

0,94 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Dino Robot Spinosaurus
Dino Robot Spinosaurus je povedená hra na styl puzzle, ve které nebudete však skládat obrázek, ale robotického dinosaura. Vždy je potřeba všechny části umístit na správné místo, abyste mohli postoupit dál. Na konci hry dinosaurus oživne a vy můžete vyzkoušet několik rozličných akcí.

8,41 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Robot Blade
Robot Blade je hra na styl puzzke, ve které však nebudete skládat obrázek, ale model robota. Umístěte všechny části na správné místo a postupně tak celého robota dokončete. Až se vám to podaří, budete moci vyzkoušet jeho zbraně.

6,72 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Offset
V logické hře Offset bude vaším úkolem v každém kole složit fotografie různých přírodních scenérií. Na každé fotce bude několik částí posunutých nebo otočených, přičemž vy je musíte vrátit na správné místo.

20,65 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Classic Taxi Jigsaw
Classic Taxi Jigsaw je puzzle hra, ve které budete mít za úkol skládat obrázky taxíků. Na výběr máte hned několik úrovní obtížnosti, takže každý fanoušek puzzle si přijde na své.

0,55 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Quebrix
V logické hře Quebrix bude vaším úkolem složit v každém kole jeden obrázek. Jednotlivé části nemůžete libovolně přesouvat jak v klasickém puzzle, ale jen posouvat v horizontálním či vertikálním směru. Snažte se každý level dokončit na co nejmenší počet tahů.

2,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Live Puzzle 2 Christmas
Live Puzzle 2 Christmas je pokračování logické hry, ve které si opět můžete vyzkoušet skládat pohyblivé puzzle. Jednotlivé dílky musíte k tobě složit tak, aby vytvářely celistvý pohyblivý obrázek. Puzzle má pěknou vánoční tématiku.

1,21 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Live Puzzle
Live Puzzle je zajímavě zpracovaná puzzle logická hra, ve které budete mít za úkol poskládat v každém kole jeden obrázek. Obrázky jsou však pohyblivé, takže hra je o dost náročnější, než klasické puzzle.

1,13 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Scooby Doo 3 Puzzle
Kdo by neznal ustrašeného psího hrdinu z oblíbených komiksů Scoobyho Doo? Teď si můžete složit obrázek s ním a celou jeho partou lidských přátel, které zastihnete právě při řešení další tajuplné záhady. Na skládání puzzle nemáte žádný časový limit, takže s trochou snahy to jistě zvládnou i úplní začátečníci.

0,19 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Twilight Celebrity Puzzle
Milovníci puzzle, kteří jsou zároveň filmovými fanoušky budou jistě nadšeni touto hrou, kde si ve třech různých obtížnostech budete moct poskládat krásné obrázky hlavních hrdinů současného filmového hitu Twilight.

3,01 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Shape Fold
Ve hře Shape Fold budete skládat stále náročnější obrazce z jednotlivých dílků, které do sebe zapadají. V tomto ohledu hra připomíná puzzle, ale složitější v tom, že dílky jsou různě vzájemně propojeny a tak musíte najít vhodný způsob jak řetězec uchopit a poskládat, aby do sebe vše dobře zapadlo. Zvládnete všech 18 levelů?

1,06 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Avatar Movie Puzzles
Jestli patříte k těm, kdo si rádi potrápí mozkové závity u dobrých puzzle, tak budete mít jistě radost z této hry, kde si poskládáte obrázek z veleúspěšného filmu Avatar. Jednotlivé kousky budete muset nejen správně umístit, ale také je mezerníkem otočit do vhodné polohy. Vybrat si můžete hned ze čtyř úrovní obtížnosti.

1,13 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Shrek puzzle 1
Všichni příznivci zeleného sympaťáka Shreka budou jistě nadšeni z této puzzle skládanky. Čeká na Vás obrázek tohoto zlobra i s jeho kamarády, který budete skládat z jednotlivých pravidelných čtverců. Hra se hodí i pro úplné začátečníky, protože Vás netíží čas a obrázek jde na pozadí slabě vidět. Při hraní pak můžete poslouchat super písničku z filmu :)

0,55 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Barbie MemoZ
Procvičte si svou paměť v tomto moc pěkně graficky zpracovaném pexesu, které se jistě bude líbit hlavně slečnám. Hledejte dvojice stejných obrázků krásných Barbie panenek. Můžete si vybrat hned ze tří různých stupňů obtížnosti, podle toho, kolik kartiček má ve hře být.

2,29 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Patchworkz
Patchworkz je logický hlavolam na principu puzzle, ve kterém musíte doplňovat kousky skládanky tak, aby vznikl celý obrázek. Kousky mají ale opravdu zvláštní tvary a vidět ve skládance obrázek, který má vzniknout také není úplně jednoduché...

0,77 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné