Šachy hry online proti počítači

Hra - Robo Chess
V této hře si zahrajete klasické šachy, vaším soupeřém bude ovšem robot. Nebude to tedy nic snadného. Cílem hry je zbavit soupeře co nejvíce figurek, abyste pak mohli dát králi šach mat. Nezapomínejte, že každý typ figurky se může pohybovat jen určitým způsobem.

0,31 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Smiley chess
Pro všechny kdo si rádi zahrají šachy přinášíme tuto upravenou hru. Princip hry zůstává stejný, musíte porazit nepřátele a dostat krále do pozice, ze které se nemůže nijak bránit a zajistit tak šach mat. Místo figurek ovšem hrajete s barevnými smajlíky - mají ovšem stejné funkce jako klasické figurky.

0,61 MB | Stolní hry

Spustit Podobné
Hra - Šachy online
Zajímavá verze šachů, ve které nehrajete s klasickými figurkami, ale s postavičkami. Hra funguje na podobném principu jako šachy, pouze některé figurky se mohou pohybovat jinak. Abyste figurku posunuli, je nejprve potřeba na ni kliknout a poté určit, na kterou pozici má být přesunuta.

0,35 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Crazy Chess
V této hře si zahrajete na šachovnici, ovšem nejedná se o klasické šachy. Hrajete pouze s koněm a vaším úkolem je zabránit přicházejícím pěšákům v tom, aby přešli celou šachovnici. Během hry se vám budou na šachovnici zobrazovat různé bonusy, které byste měli sbírat.

0,86 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Black Knight
V této hře si zahrajete pouze s jednou šachovou figurkou a to s jezdcem. Ten se může pohybovat na šachovnici pouze do písmene L. Cílem ve hře je dostat koně na označené políčko. Podaří se vám objevit správnou cestu?

0,63 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Flash Chess 3D
V této flashové 3D hře si můžete zahrát šachy proti počítači. Posouvejte figurky tak, abyste obrali soupeře o co nejvíce figurek. Cílem je totiž prolomit jeho obranu a dostat krále do takové pozice, aby nemohl nikam uniknout.

0,10 MB | Šachy

Spustit Podobné
Hra - Easy Chess
Všichni, kdo rádi hrají šachy jistě ocení tuto onlinovku Easy Chess. Vyzkoušejte své logické myšlení proti počítači a zjistěte, zda ho dokážete porazit. Cílem této hry je dostat soupeřova krále do takové pozice, aby se nemohl pohnout, aniž by mu hrozil útok od vašich figurek.

0,07 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné