Hry hledej skryté předměty zdarma online

Hra - Hidden Hills
V této hře s názvem Hidden Hills bude vaším úkolem hledat symboly ukryté na hrací ploše. V dolní části hrací plochy můžete vidět, kolik symbolů se na obrázku nachází a kolik jste je už našli. Pokud se vám podaří najít celou jednu skupinu stejných symbolů, získáte několik kliknutí navíc.

1,59 MB | Skryté předměty

Spustit Podobné
Hra - Personal Shopper 2
Ve hře Personal Shopper se dostanete do role mladé prodavačky, která musí ve stanoveném časovém limitu najít v přeplněném obchodě všechny zadané věci. Nebude to ale vůbec jednoduché. V zadání uvidíte jen stíny a v obchodě je pořádný zmatek. Jak rychle to zvládnete?

4,90 MB | Skryté předměty

Spustit Podobné
Hra - Little Witch Mess
Pomozte malé nepořádné čarodějce najít všechny její ztracené věci. Postupně s ní budete procházet pokoji kouzelnického domku i zahrádkou a v omezeném časovém limitu bude Vašim úkolem najít a kliknout na všechny zadané věci. Na začátku si můžete vybrat ze tří různých obtížností. Čím dříve vždy všechno najdete, tím víc bodů dostanete.

7,24 MB | Skryté předměty

Spustit Podobné
Hra - Lovec sladkostí
Nejen milovníci sladkostí si jistě užijí tuto pěknou hru ve které budete po celém domě hledat jednotlivé dobroty. Lízátka, čokolády, zmrzliny, bombóny a další pochoutky můžou být opravu dobře utajené v různých skřínkách, pod polštáři, pod kobercem... Tak s chutí do hledání.

2,89 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Fishdom H2O - Hidden Odyssey
Najděte co nejvíce zadaných předmětů ukrytých mezi nejrůznějšími věcmi na dně oceánu. Vaše snaha bude oceněna penězi, které pak můžete použít na zařízení vlastního akvária.

4,26 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Paris Shopping Spree
V této hře budete hledat více či méně utajené předměty v přeplněných pařížských buticích s módou. Dokážete všechny zadané klobouky, boty, šperky, šátky a další doplňky opravdu odhalit?

4,30 MB | Skryté předměty

Spustit Podobné
Hra - Mr. Bean hledání obrázků
Najděte všechny zadané předměty v krásných obrázcích s populárním Mistrem Beanem. Jak dlouho Vám bude trvat, než objevíte opravdu všechny skryté věci. Když se Vám to podaří, postoupíte k dalšímu vtipnému obrázku.

1,65 MB | Skryté předměty

Spustit Podobné
Hra - Deep Chamber Escape
Dostaňte se z temné komnaty, ve které jste uvězněni. Abyste to dokázali je potřeba najít všechny předměty, které k tomu potřebujete. Prohledejte celou místnost a nevynechejte žádný detail.

0,34 MB | Escape hry

Spustit Podobné
Hra - Charger Escape
Vysvoboďte koníka ze stáje. Ayste to dokázali, bude tak však muset prohledat celé stáje a posbírat různé předměty. Ty potom vhodně použijte k nalezení dalších předmětů a k vysvobození koně. Nezapomeňte důkladně prohlédnout vše, co vypadá podezřele.

1,79 MB | Escape hry

Spustit Podobné
Hra - The Shell Game
Tato hra funguje na stejném principu jako Skořápky. Ve hře jsou čtyři stejné mušle, ovšem pod jednou je ukryta kulička. Na začátku hry se dozvíte, kam se kulička umístí. Poté se ovšem mušle zamíchají a vy musíte sledovat, která je ta kuličkou. Po zamíchání musíte určit správnou pozici kuličky. Pokud uhádnete, vyhráváte, v opačném případě přijdete o vaši…

0,64 MB | Skryté předměty

Spustit Podobné