Stolní hry zdarma online

Hra - Legend of Ping Pong
Hrajete rádi stolní tenis? V této hře si můžete ping pong zahrát proti počítači. Vyberte si národ, za který budete hrát a pusťte se do zápasu. Ve hře můžete používat i různé falše a speciální střely.

0,95 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Disband
Hra Disband funguje na podobném principu jako kulečník. I zde je vaším úkolem vstřelit do jamek koule z hrací plochy. Zde k tomu ovšem máte pouze jednu vetší kouli, kterou vystřelujete a snažíte se tak dostat kameny do jamek. Máte ovšem pouze několik pokusů a také na to máte omezený časový limit.

0,12 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Piškvorky
Tato hra funguje na principu klasických piškvorek. Do políček vkládáte barevné kuličky a snažíte se mít jich vedle sebe pět. O to stejné se snaží i váš protivník a zároveň se vám snaží zabránit v tom, abyste měli řadu či sloupec pěti kuliček dřív. Klasická logická hra, kterou si však můžete zahrát pouze proti počítači.

0,06 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Crosszle 3D
Pokud hledáte zábavnou oddechovku, pak vyzkoušejte hru Crosszle 3D. V ní si můžete vyzkoušet skládání jednotlivých barevných kousků vedle sebe tak, aby byli vždy alespoň dva stejné barvy u sebe. Za to získáváte body. Úkolem hry je nasbírat co nejvíce bodů během určeného časového limitu.

0,08 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Bald Eagle Jigsaw
Hra Bald Eagle Jigsaw je určena pro všechny, kteří se potřebují rychle zabavit a baví je skládání puzzle. Vyberte si obtížnost a pusťte se do skládání tvarů. Kousky puzzle jsou ve správném tvaru, takže je nemusíte nijak převracet, stačí je správně seskládat dohromady.

0,21 MB | Puzzle

Spustit Podobné
Hra - Avatar Puzzle
Skládáte rádi puzzle? Potom si možná oblíbíte tuto hru, ve které můžete poskládat několik puzzle s tématem Avatara. Vyberte si obraz, který chcete skládat a pusťte se do toho. Vlevo najdete puzzlíky, které je potřeba seskládat. Mezerníkem je můžete otočit do správné polohy a dosadit je tak na správné místo.

1,10 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Puzzle Freak
Hledáte oddechovou hru, která vás zabaví na dlouho? Potom vyzkoušejte logickou onlinovku Puzzle Freak. V této hře bude totiž vaším úkolem plnit různé miniúkoly, jako je například skládání puzzle. Tak na nic nečekejte, vyberte si své spoluhráče a pustťe se do hraní.

3,56 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Robo Chess
V této hře si zahrajete klasické šachy, vaším soupeřém bude ovšem robot. Nebude to tedy nic snadného. Cílem hry je zbavit soupeře co nejvíce figurek, abyste pak mohli dát králi šach mat. Nezapomínejte, že každý typ figurky se může pohybovat jen určitým způsobem.

0,31 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Smiley chess
Pro všechny kdo si rádi zahrají šachy přinášíme tuto upravenou hru. Princip hry zůstává stejný, musíte porazit nepřátele a dostat krále do pozice, ze které se nemůže nijak bránit a zajistit tak šach mat. Místo figurek ovšem hrajete s barevnými smajlíky - mají ovšem stejné funkce jako klasické figurky.

0,61 MB | Stolní hry

Spustit Podobné