Strategické hry online zdarma

Hra - Island Defense
Island Defense je zajímavá tower defensovka, ve které budete mít za úkol zastavit postup nepřátelských jednotek. V obraně můžete využívat různé útočné věže, které je potřeba strategicky rozmístit v okolí silnice. Ve hře nechybí ani zajímavá vylepšení.

9,76 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Grid of Defense
Grid of Defense je akční strategická hra, ve které budete mít za úkol zastavit postup nepřátelské armády a zabránit jim, aby přešli přes vaše území. Aby byla vaše obrana účinná, musíte v okolí cesty vybudovat dostatek vojenských základen. Kromě toho můžete v boji využívat i další speciální zbraně.

14,56 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Blacksmith Lab
Blacksmith Lab je zajímavá strategická hra, v ktroej budete mít za úkol vybudovat prosperující kovářství. Na začátku hry budete vyrábět pouze jedinou surovinu, avšak postupně můžete dokupovat různé vylepšení a svou výrobu rozšířit i na zbraně a další materiály.

3,59 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Civilization Wars 4
Civilization Wars 4 je další pokračování skvělé strategické hry, ve které budete mít za úkol dobýt všechny pevnosti na hrací ploše. Protihráč se bude pokoušet o totéž, takže je potřeba dostatečně rychle přesouvat bojové jednotky a zabrat tak co nejvíce pevností.

12,87 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Champions The Last Defense
Champions The Last Defense je strategická hra, ve které se vydáte do boje proti různým příšerám, které se pokoušejí proniknout na vaše území. Využijte všech vašich hrdinů a různé speciální kouzla, abyste je útok zastavili.

4,72 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Cursed Island
Cursed Island je strategická hra, ve které budete mít za úkol prozkoumat s hlavním hrdinou neznámý ostrov. Na ostrově můžete potkat rozličných protivníky, se kterými musíte bojovat nebo se pokusit před nimi uprchnout. Kromě toho si můžete postupně vylepšovat vaše schopnosti.

4,00 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Attack of the Elemental
V tower defensovke Attack of the Elemental budete mít za úkol zabránit nepriaľským jednotkám, aby přešli přes vaše území. K dispozici budete mít různé obranné věže, které je potřeba rozestavit tak, aby zlikvidovali všech přibližujících se protivníků.

4,81 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Invasion
Invasion je strategická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat nepřátelskou armádu a zabránit jí tak, aby se dostala na druhý konec hrací plochy. K dispozici budete mít několik jednotek, které musíte vždy pohotově umístit do cesty vašemu soupeři. Ve hře nechybí ani množství zajímavých upgradů.

7,58 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Pre-Civilization Bronze Age
Pro-civilization Bronze Age je skvělá strategická hra, ve které bude vaším úkolem vybudovat za 4000 let prosperující město. Důležité bude produkovat dostatek, jídla a zároveň zajistit městu obranu. Také musíte produkovat body kultury, které vám umožní nákup vylepšení.

3,35 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Pirates vs Undead
Pirates vs Undead je strategická hra, ve které budete bojovat proti hordě zombie. K dispozici budete mít pirátů, kterých musíte postupně vysílat do boje tak, abyste všechny příchozích nepřátel zlikvidovali. K dispozici budete mít i různé speciální útoky a vylepšení.

6,18 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Age of Warriors 2
Ve strategické hře Age of Warriors 2 bude vaším úkolem dobít pevnost nepřátelských vikingů a zároveň ochránit tu svou před jejich útokem. K dispozici budete mít různé bojové jednotky, které můžete po každém kole vylepšovat a zvyšovat tak jejich sílu.

19,24 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Flash’s Bounty
Flash Bounty je skvělá strategická hra, ve které se stanete středověkým rytířem ve fantasy světě. Vaším úkolem bude objevovat okolní krajinu a postupně sbírat nové zkušenosti a artefakty. Rovněž budete bojovat proti nepřátelským jednotkám, které vám budou stát v cestě.

5,75 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Galaxy Siege 2
Ve strategické hře Galaxy Siege 2 bude vaším úkolem vybudovat vesmírnou loď, se kterou se následně vydáte do vesmíru, abyste zničili mimozemských vetřelců. Během každého letu se snažte nasbírat co nejvíce drahokamů, které vám poslouží na nákup různých vylepšení.

7,07 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Battlegear vs Humaliens
Battlegear vs Humaliens je strategická hra, ve které bude vaším úkolem porazit všechny nepřátelské národy. K dispozici budete mít velkou armádu, kterou můžete postupně vylepšovat a tím zvýšit i svou vojenskou sílu. Abyste dokázali v každém kole zvítězit je potřeba zvolit vhodnou taktiku.

9,58 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Steampunk Tower
Steampunk Tower je strategická hra, ve které bude vaším úkolem ubránit věž před útokem nepřátelských jednotek útočících z obou stran. K dispozici budete mít různé zbraně, které musíte na věž umístit a tím jí zajistit dostatečnou obranu.

16,43 MB | Strategické hry

Spustit Podobné