Strategické hry online zdarma

Hra - Monsters den Chronicles
Monsters den Chronicles je akční strategická hra s prvky RPG, ve které se s hrdinou bojovníků vydáte do podzemí plného nástrah a nebezpečných protivníků. Bojujte s desítkami nepřátel a neustále vylepšujte své jednotky.

9,65 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Infection Wars
Infection Wars je logická hra, ve které budete hrát za kolonii bakterií, které chce ovládnout celé lidské tělo. Aby se vám to podařilo, musíte v každém kole bojovat proti ostatním bakteriím a postupně obsazovat buňku po buňce až získáte naprostou nadvládu.

9,46 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Cursed Treasure
Cursed Treasure je tower defensovka, ve které bude vaším úkolem zabránit nepřátelským jednotkám, aby ukradli váš vzácný poklad. K obraně budete využívat různé útočné věže, které je potřeba vhodně rozmístit na hrací ploše tak, aby zničili každého příchozího nepřítele.

20,85 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Capital Defense
Capital Defense je strategická hra, ve které bude vaším úkolem ochránit hlavní město před útokem nepřátelských jednotek. K dispozici budete mít vojáky a děla, které stačí pouze vhodně rozmístit v okolí silnice vedoucí k vašemu městu a tím nepřítele zastavit.

1,75 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Zombie TD Uprising
Zombie TD Uprising je tower defensovka, ve které bude vaším úkolem zabránit zombie, aby přešli přes vaše území. Využívat k tomu budete rozličné obranné věže, které musíte strategicky rozmístit v okolí cesty tak, aby zabránily postup nepřítele.

4,92 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Triple Tower Defense
Triple Tower Defense je strategická hra, ve které bude vaším úkolem zabránit nepřátelům, aby přešli přes vaše území a dostali se až na jeho druhý konec. K obraně budete využívat různé obranné věže, které můžete po třech spojovat a tím vytvořit věž se silnějším útokům.

3,90 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Stratega
Stratega je strategická hra, ve které bude vaším úkolem vybudovat vesmírnou základnu, která dokáže odolat útoku nepřátel. Abyste měli dostatek surovin na stavbu obranných věží, musíte těžit vzácné minerály. V každém kole se snažte budovat základnu co nejrychleji, aby vás nepřítel nepřekvapil nepřipravené.

9,50 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Sugar Island
Ve strategické hře Sugar Island bude vaším úkolem zabránit mravy, aby na vašem ostrově postavili svůj hra. K obraně můžete využít ohnivé koule či i rozličné další typy útoku. Kromě toho ve hře na vás čeká i množství zajímavých vylepšení.

2,09 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Primal Sands
Primal Sands je strategická hra, ve které se ocitnete s vaším vesmírným plavidlem na neznámé planetě. Ta je plná nepřátel, které musíte postupně likvidovat a zároveň opravovat vaši vesmírnou loď.

5,58 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - MyWorld
MyWorld je skvělá strategická hra, ve které bude vaším úkolem obsadit na hrací ploše všechny vojenské základny. Toho docílíte správným přesouváním svých vojenských jednotek. Nepřátelskou základnu obsadíte, pokud budete mít v ní početní převahu svých jednotek.

7,33 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Tank War
Ultimate Tank War je strategická hra, ve které bude vaším úkolem obsadit všechny vojenské základny ve vašem okolí. Využívat k tomu budete tanky, které musíte postupně vysílat k budovám vašich nepřátel a tím je obsadit. Při každém souboji bude přitom důležitá početní převaha.

5,04 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Army 3
V pokračování strategické hry Ultimate Army 3 bude vaším úkolem dobýt všechny budovy na daném území. Abyste dokázali porazit nepřítele, musíte do budov vyslat dostatek bojových jednotek. Ve hře je důležitá zejména dobrá taktika a rychlost reakcí.

6,17 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Ultimate Army 2
Ultimate Army 2 je strategická hra, ve které bude vaším úkolem obsadit na hrací ploše všechny základny. Aby se vám to podařilo, musíte mezi jednotlivými budovami vhodně přemísťovat vojenské jednotky. Budovu obsadíte tak, že do ní vyšlete více jednotek, než má v ní váš soupeř.

5,97 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Spiral Drive
Spiral Drive je strategická hra, ve které se vydáte do vesmíru, aby se bojovali proti různým nepřátelům. V každém boji musíte vyprodukovat dostatek jednotek, které vám umožní zničit vašeho protivníka a obsadit jeho mateřskou loď.

10,51 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Hut Defense 2
Ve strategické hře Hut Defense 2 bude vaším úkolem ubránit své území před útokem nepřátelské armády. V okolí cesty můžete budovat různé stavby, které jsou následně schopné vyprodukovat množství bojových jednotek. Neváhejte už ani minutu a pusťte se do boje.

9,25 MB | Strategické hry

Spustit Podobné