Strategické hry online zdarma

Hra - HQ Guardians
HQ Guardians je vojenská strategická hra, ve které bude vaším úkolem ochránit vojenskou základnu před útokem nepřátelské armády. Na začátku každého kola musíte nejdříve postavit budovy, které vám umožní produkci rozličných bojových jednotek.

11,18 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Demonic Flower
Demonic Flower je perfektní strategická hra, ve které bude vaším úkolem zastavit postup nepřátelského vojska. K dispozici budete mít přitom dva základní typy bojových jednotek, které je potřeba vhodně na hrací plochu rozmístit. Kromě toho můžete využívat i rozličná kouzla.

13,64 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Colony Defender TD
Ve strategické hře Colony Defender TD bude vaším úkolem ochránit své území před útokem nepřátelských monster. K dispozici budete mít různé útočné věže, které je potřeba vhodně rozmístit v okolí silnice a tak nepřátele zničit.

9,88 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Click Battle
Click Battle je akční logická hra, ve které bude vaším úkolem ochránit pobřeží před útokem nepřátel. K dispozici budete mít armádu čarodějů, která dokáže postup nepřítele zastavit. Vaším úkolem bude spojovat čaroděje stejných barev a tím vyslat útok.

7,94 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Body Defense
Body Defense je strategická hra, ve které bude vaším úkolem ochránit tělo před bakteriemi a viry. Využívat k obraně můžete rozličné střely věže, které jsou schopny nepřátel zlikvidovat.

1,92 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Summon the Hero
Ve strategické hře Summon the Hero bude vaším úkolem zabránit nepřátelské armádě, aby dobyla vaše území. K dispozici budete mít různé jednotky, které je potřeba vhodně rozestavit po hrací ploše tak, aby zlikvidovali každého protivníka.

14,06 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Lord Of The Tower
Ve strategické hře The Lord Of The Tower budete mít za úkol zničit všechny nepřátelské jednotky, které se pokoušejí zlikvidovat krále. K dispozici budete mít různé útočné věže či kamenné bloky, které dokáží nepřítele hravě zničit. Důležité je jen správné načasování a rychlé reakce.

6,60 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Pixi Tower Defense
Pixi Tower Defense je strategická hra v retro stylu, ve které musíte ochránit vaše území před útokem nepřátelských jednotek. K dispozici budete mít různé obranné věže, které stačí jen správně umístit na hrací plochu a nepřítele tak zlikvidovat .

2,09 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Freedom Tower
V akční strategické hře Freedom Tower bude vaším úkolem ubránit vaši základnu před útokem nepřátelských vojsk. K dispozici budete mít kanón, kterým můžete nepřátele likvidovat a také různé obranné věže, které je možné na plochu umístit.

16,97 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Four Princess
Four Princess je strategická hra, ve které bude vaším úkolem ubránit území před útokem nepřátelských stvoření. K dispozici budete mít vždy množství bojových jednotek, které je potřeba správně rozmístit tak, aby byly alespoň tři stejné vedle sebe a tím aktivovat jejich útok.

19,73 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Guard of the Kingdom
Guard of the Kingdom je strategická hra, ve které bude vaším ubránit království před útokem nepřátelských jednotek. Ty budou postupovat patro po patře až ke králi, v čem jim musíte zabránit. Využít k tomu můžete různé jednotky rozmístěné po cestě.

4,64 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Dino Assault
Ve strategické hře Dino Assault bude vaším úkolem zabránit dinosaurům, aby se dostaly po silnici z jedné strany hrací plochy na druhou. Pomáhat vám v tom budou různé útočné věže, které musíte rozestavit v okolí cesty a tím vybudovat účinnou obranu.

13,38 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Click Battle Madness
Click Battle Madness je strategická hra, ve které bude vaším úkolem ubránit pevnost před útokem nepřátel, kteří se vylodili u pobřeží. K obraně budete využívat čaroděje, kteří se ukrývají za hradbami. Čím více čarodějů stejné barvy spojíte, tím silnější bude váš útok.

6,44 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Carrot Fantasy Extreme
Carrot Fantasy Extreme je další díl zajímavé tower defensovky, ve které bude vaším úkolem zabránit nepřátelům, aby snědli vaši mrkev. Aby se vám to podařilo, musíte v okolí silnice vedoucí k mrkvi vybudovat dostatečně silnou obranu, za pomoci různých útočných věží.

13,78 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Paper Defense
Ve strategické hře Paper Defense bude vaším úkolem ochránit trofej před útokem nepřátelských jednotek. K obraně můžete využít rozličné zbraně umístěny na plošiny a tanky a stíhačky. Jednotky můžete postupně vylepšovat a tím zvýšit jejich útočnou sílu.

1,83 MB | Strategické hry

Spustit Podobné