Strategické hry online zdarma

Hra - PaintLand
PaintLand je postřehová strategická hra, ve které bude vaším úkolem obsadit všechny věže na hrací ploše. Problém je v tom, že plocha se neustále hýbe, takže musíte být dostatečně rychlý, aby jste stihli jednotky přesouvat. Kromě toho si budete muset poradit is různými překážkami a jednotkami nepřítele.

6,09 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Great Conquest
Ve strategické hře Great Conquest budete mít za úkol obsadit všechna městečka na mapě dříve, než váš soupeř. Abyste jednotlivé městečka mohli obsadit je potřeba do nich vyslat dostatek jednotek. Důležitá však bude zejména vhodně zvolená taktika.

3,29 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Castle Hero 2
Castle Hero 2 je strategická hra, ve které budete mít za úkol ubránit svou pevnost před přicházejícími protivníky. Zpočátku budete k tomu využívat balvany, později můžete získat i lepší zbraně. Kromě toho můžete do boje vysílat i různé bojové jednotky, které vám pomohou zničit vašeho nepřítele.

12,96 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Age of Warriors
Ve strategické hře Age of Warriors budete hrát za národ Vikingů, kteří se pokoušejí ubránit před římskými nájezdy. Abyste Římany jednou provždy odradily od dalších útoků, musíte dobít co nejvíce jejich táborů. Využít přitom můžete rozličné bojové jednotky.

10,91 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - BioDomination
Ve strategické hře BioDomination bude vaším úkolem ovládnout mikroskopický svět. Na začátku každého kola budete mít k dispozici několik buněk, za pomoci kterých musíte ovládnout všechny nepřátelské buňky. Důležitá přitom bude zejména vhodně zvolená taktika.

3,45 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Summoning
The Summoning je strategická hra se skvělou grafikou, ve které budete hrát za stranu zla a s vaší armádou monster musíte zlikvidovat všechny lidi. Kromě bojových jednotek, které je možné kupovat za peníze, můžete využít i rozličnou černou magii, ke které však potřebujete dostatek many.

0,01 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Age of Defense
Ve čtvrtém pokračování strategické hry Age of Defense budete mít opět za úkol ubránit se protivníkům v průběhu věků. Po každém vyhraném boji si můžete dokoupit několik různých vylepšení, které vám pomohou v boji se stále silnějšími nepřáteli.

7,86 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Toys vs Nightmare
Ve strategické hře Toys vs Nightmares se vžijete do role malého chlapce, na kterého v noci zaútočili různé strašidla ukrývající se v jeho dětském pokoji. Na vás nyní je strašidlům se ubránit. Využít přitom můžete různé bojové hračky, které na protivníky zaútočí hned, jak se přiblíží.

10,20 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Carrot Fantasy 2: Desert
Carrot Fantasy 2: Desert je pěkně zpracovaná tower defensovka, ve které musíte zabránit zlým příšerkám, aby vám snědli vaši mrkev. Vaším úkolem tak bude zajistit cestu za pomoci zbraní tak, aby se nikdo až k mrkvi nedostal. Použít k tomu můžete různé obranné věže.

14,20 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Brave Knights
Král přislíbil, že dá své dcery - princezny tomu, kdo dokáže projet územím plné překážek až k jeho hradu. Protože král se princezen nechce vzdát, musíte za každou cenu zabránit rytířům, aby se k hradu dostali a princezny si odvedli. K obraně můžete využít různé obranné věže.

4,84 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Hedgehog War
Ve strategické hře Hedgehog War budete bojovat se svými jednotkami proti znepřátelených národu ježků. Abyste zvítězili, musíte obsadit celé území vašeho protivníka a především všechny jeho budovy. K tomu je potřeba zvolit vhodnou taktiku.

2,44 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Town Defense
Monster Town Defense je propracovaná strategická hra, ve které budete bojovat s okolitými pevnostmi o nadvládu nad daným územím. Abyste mohli produkovat dostatek bojových jednotek, musíte vybudovat prosperující město s dostatečnou výrobou nejrůznějších surovin.

10,84 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Keeper of 4 Elements
Ve strategické hře The Keeper of 4 Elements bude vaším úkolem ubránit své území před útokem nepřátelských jednotek. Protivníky můžete zastavit za pomoci obranných věží, které je možné stavět na vyznačených místech. Každá z věží má jinou sílu útoku, ale také jinou cenu.

10,47 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - MegaCity HD
MegaCity HD je logická strategická hra, ve které budete mít za úkol vybudovat vlastní město. Stavba města má však přísná pravidla, takže musíte uvažovat, kam postavit parkoviště, továrny, parky a další stavby. Abyste uspěli je potřeba, aby v každém sloupci byl požadovaný počet obytných míst.

11,50 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - The Boomlands: World Wars
Ve strategické hře s názvem The Boomlands: World Wars budete bojovat proti okolním královstvím. Vaším úkolem bude přitom ochránit vaši pevnost a vašeho krále a zároveň zničit protivníka. Abyste mohli vyrábět bojové jednotky, musíte nejprve vytěžit dostatek surovin.

1,29 MB | Strategické hry

Spustit Podobné