Strategické hry online zdarma

Hra - Jewels Hero
Jewels Hero je akční logická hra, ve které budete se svým hrdinou bojovat proti nepřátelským bojovníkům. Porazit je můžete s využitím různých útoků či dalších speciálních akcí, které aktivujete spojením minimálně tří příslušných symbolů.

5,55 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Symbiosis Greenland
V pokračování strategické hry s názvem Symbiosis Greenland bude opět vaším úkolem zničit všechny krystaly. Vaší armádou budou speciálně útočné rostliny, které je potřeba zasadit na vhodné místo, abyste mohli efektně zničit vaše protivníky.

10,37 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Symbiosis
Symbiosis je strategická hra, ve které budete mít za úkol porazit nepřátelské krystaly. Využít k tomu můžete speciální útočné rostliny, které je potřeba takticky rozmístit na hrací plochu. Rostliny navíc mohou využít symbiózu, která jim dodá energii z jiných rostlin.

7,45 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Viking’s Revenge
Cílem strategické hry The Viking´s Revenge je obsadit v každém levely všechny ostrovy a tím získat nadvládu nejen na moři, ale i na souši. Ostrovy lze obsazovat za pomoci lodí, které stačí vyslat požadovaným směrem. Pokud budete mít nad soupeřem početní převahu, ostrov je váš.

6,11 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Kingdom Rush
Kingdom Rush je perfektní tower defense hra, ve které budete muset bránit cestu před útokem ďábelských monster. K obraně přitom můžete využít různé typy budov, které budou produkovat jednotky, které zaútočí na protivníka, jakmile se k nim přiblíží. Budovy můžete postupně vylepšovat.

24,80 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Mini Warfare
V postřehové strategické hře Mini Warfare bude vaším úkolem zastavit postup nepřátelských vojsk, které vtrhly na vaše území. K tomu můžete využít bomby, miny a množství další munice, kterou je potřeba umístit do země tak, aby vybuchla právě ve chvíli, kdy budou nad nimi procházet nepřátelské jednotky.

4,25 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Doodle Bug TD
V tower defensovke Doodle Bug TD bude vaším cílem zabránit broukům a dalšímu hmyzu, aby se dostaly po cestě na druhou stranu hrací plochy. Využít k tomu můžete různé obranné věže, které je potřeba strategicky rozmístit u cesty. Věže je možné postupem času vylepšovat a zvýšit tak účinnost vaší obrany.

3,03 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Spellcreepers Prelude
Spellcreepers Prelude je strategická hra, ve které budete mít za úkol za pomoci různých čar a kouzel porazit jednoho soupeře. Kouzla lze aktivovat spojením nejméně tří stejných prvků na hrací ploše. Kromě toho můžete používat i speciální komba, které vám objasní krátký tutoriál.

17,32 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Giants and Dwarves TD
Obraňte své království před útokem nepřítele ve strategické hře Giants and Dwarves. Protivníky můžete zničit za pomoci obranných věží, které je potřeba strategicky rozmístit na hrací ploše. Věže navíc můžete postupně upgradovat za peníze, které získáte ze zabitých protivníků.

19,88 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Age of Glory
Age of Glory je strategická hra, ve které si změříte své síly s neznámými hráči z celého světa. Ve hře budete mít za úkol stavět obranné věže, které vás ochrání před útokem nepřátelských jednotek a zároveň budete muset produkovat dostatek bojovníků, který budou schopný vašeho nepřítele zlikvidovat.

1,63 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Coffee Shop
Myslíte si, že by z vás byl dobrý podnikatel? Ve strategické hře Coffee Shop si můžete vyzkoušet, jak by vám šlo vést vlastní obchod. K dispozici budete mít stánek s kávou a vaším úkolem bude každý den dokupovat potřebné suroviny a regulovat cenu kávy tak, aby byly zákaznici spokojený a vy jste vydělali dostatek peněz.

2,18 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Billy Making Kid
Ve strategické hře Billy Making Kid bude vaším úkolem ubránit indiánské území před útokem nepřátelských příšer. K dispozici budete mít jen několik základních jednotek, z nichž však kombinací s novými zbraněmi a surovinami můžete vytvářet nové.

10,30 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Druid Wars
Ve hře Druid Wars budete muset spojit své strategické schopnosti a postřeh. Abyste totiž mohli postavit obranou armádu a aktivovat své jednotky, musíte nejdříve v herním poli najít a spojit vždy nejméně tři symboly stejné barvy. Když jich takto najdete dostatek, v dané barvě budete moct začít používat bojovníky. Budete dost rychlí abyste se ubránili?

3,99 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Civilization Wars
Obsaďte celé území se všemi pevnostmi v této výborně graficky zpracované strategické hře, ve které si určitě i pořádně potrápíte mozkové závity. Vysílejte své bojé jednotky, posilujte útok i obranu a hlavně se soupeřem nenechte překvapit.

10,61 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Tentacle Wars 2
Tentacle Wars 2 je pokračování výborné strategické hry, ve které budete ovládat buňky a snažit se obsadit všechny ostatní. Dosáhnete toho tak, že vždy vyšlete z buňky svou energii do jiné. Není to ale vůbec tak snadné. Ostatní buňky se budou bránit a napadat ty Vaše.

1,60 MB | Strategické hry

Spustit Podobné