Strategické hry online zdarma

Hra - Phage Wars
Staňte se součásti války buněk. Vyberte si jeden druh a pusťte se do boje. Vašim cílem je obsadit všechny okolní buňky včetně těch soupeřových. Každá buňka má určitou sílu a rychlost množení. Tuto sílu můžete vysílat k ostatním. Když Vaše energie v buňce převládne, tak ji získáte. Ale pozor, stále si musíte hlídat, aby Vás nepřátelská buňka "netrumfla".

0,62 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - WarLight
WarLight je dokonale propracovaná strategická hra, ve které se můžete stát vládcem celého světa. V realistické mapě budete posilovat své území, podnikat bojové útoky, bránit se nepříteli... Vítězí ten, kdo první dokáže celou mapu obsadit svou barvou. Ale věřte, že to vůbec nebude jednoduché. Nepřítel je silný a tak budete muset použít všechny své strategické…

7,27 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Civibattle
Civibattle je jedna z nejlepších postřehových her skupiny bejeweled. Kromě známého spojování tří stejných symbolů, které zmizí a Vy budete odměněni, je tady navíc rozměr strategický. Tím že odstraníte symboly zlatých mincí, stříbra, dřeva... se Vám totiž připíše kapitál, díky kterému si budete moct stavět město a posílat vojáky do boje. A bude to opravdu potřeba. V horní části obrazovky se totiž…

6,51 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Dice wars
Zahrajte si výbornou strategickou hru, ve které budete obsazovat co nejvíce území. Na fiktivní mapě půjde o to hodit na kostkách více než Váš protivník. Tím je tedy počítač a více než o dílo náhody půjde o to, kolik si na kterém území necháte kostek, abyste měli vždy možnost útočící zemi "přehodit". Ze začátku hra možná neuchvátí, ale hned po pár vyhraných územích budete chtít další a další a už se…

0,10 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Smiley chess
Pro všechny kdo si rádi zahrají šachy přinášíme tuto upravenou hru. Princip hry zůstává stejný, musíte porazit nepřátele a dostat krále do pozice, ze které se nemůže nijak bránit a zajistit tak šach mat. Místo figurek ovšem hrajete s barevnými smajlíky - mají ovšem stejné funkce jako klasické figurky.

0,61 MB | Stolní hry

Spustit Podobné
Hra - Black Sails
Zahrajte si tuto povedenou hru, ve které se stanete kapitánem lodi v Karibiku. Obchodujte, svádějte námořní souboje s ostatními flotilami, najímejte posádky a nakupujte nové zbraně. Hra je opravdu propracovaná a nabízí hodně možností.

3,77 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Cool War
Ve hře Cool War je vaším úkolem chránit vaši zemi před nepřátelskými atomovými raketami. Ze své základny vystřelujete protiraketové střely, stačí kliknout na oblast, kde mají vybuchnout a dojde k jejich vystřelení. V každém levelu je obrana obtížnější, ovšem máte možnost si své rakety vylepšovat a zlepšovat jejich účinnost.

0,28 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Solarmax
Zajímavá strategická hra Solarmax vás zavede do válek ve vesmíru. Se svými vesmírnými loděmi se snažíte obsazovat nepřátelské planety. Musíte si ovšem dávat pozor na to, abyste měli vždy dostatek jednotek k útoku, jinak planetu nedobyjete. Stačí kliknutím vybrat planetu, ze které chcete zaútoči a táhnutím přesměrovat jednotky na planetu, kterou obsadíte.

0,01 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Traffic Command 3
V této onlinovce dostanete za úkol určovat dopravu ve městě. K tomu vám poslouží semafory, jejichž barvy musíte měnit podle toho, jaká je hustota dopravy, zda jede vlak...Za každé auto, které bezpečně přes křižovatku dopravíte získáváte body. Musíte si dávat pozor také na porouchaná auta, která by vám mohla blokovat dopravu.

4,44 MB | Oddechové hry

Spustit Podobné
Hra - Territory War
Ve hře Territory War si můžete vyzkoušet, zda dokážete díky vašemu týmu porazit nepřátelské panáčky. Hráči se střídají po tazích, v každém tahu můžete pohybovat svým panáčkem a zaútočit na nepřítele.

1,01 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - World Wars 2
V této válečné logické hře si vyzkoušíte, jaké to je, určovat, kam má vojsko zaútočit, abyste zvítězili. Vyberte si armádu, za kterou budete bojovat a zvolte bojiště. Na mapě máte pozice a množství vaší armády. Vaším úkolem je v jednotlivých tazích obsadit co největší počet území. Útok provedete vybráním armády, se kterou chcete útočit a poté kliknutím na nepřátelské území. K boji můžete využívat i…

0,00 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné