Sudoku hry online zdarma

Hra - Plop Art Sudoku
Užijte si veselé sudoku s vtipnými obrázky místo čísel. Budete si moct vybrat ze čtyř různých obtížností. Klasickým principem sudoku budete vyplňovat políčka, kde se klasicky musí v každém sloupci, řádku i čtverci objevit všechny obrázky, ale žádný dvakrát. Ulehčením je, že když umístíte obrázek špatně, sám spadne z herní plochy a tak hned budete vědět, že jste udělali…

0,33 MB | Sudoku

Spustit Podobné
Hra - Sudoku Shrek
Je tady netradiční sudoku s oblíbeným zeleným hrdinou Shrekem a jeho přátely. Jako vždy budete vyplňovat políčka tak, aby se v žádném sloupci, řádku, ani "čtverci" neopakoval obrázek a přitom tam byly všechny. Hra je vhodná i pro mladší nebo nezkušené hráče, protože začíná opravdu velice jednoduše.

0,95 MB | Sudoku

Spustit Podobné
Hra - Falcon Sudoku
Falcon Sudoku je hezky zpracovaná online hra, která potrápí vaše logické myšlení. Musíte vyplňovat prázdná políčka číslicemi tak, aby jejich součet ve sloupci, řádku i v jednotlivých čtvercích byl 9. Ve hře máte hezky barevně označeno, jakých políček se číslice týká, což vám může pomoct při vyřešení tohoto hlavolamu.

0,12 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Sudoku online
Další z online her, ve které si můžete zahrát sudoku. V této logické hře musíte do políček vyplňovat čísla tak, aby se součet čísel ve sloupci, řádku i uvnitř jednotlivých menších čtverců rovnal 9. Čísla do políček vložíte tak, že vybrané pole označíte a na klávesnici zmáčknete číslo, které tam chcete vložit.

0,39 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Clasic Sudoku
Rádi luštíte různé logické hry? Potom si vyzkoušejte klasické sudoku. Princip této hry pochopíte snadno. Úkolem je do prázdných políček vepisovat čísla tak, aby v každém sloupci a řádku byl součet devet. Navíc v každém z devíti čtverců, musí být součet vnitřních čísel také devět.

0,58 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné